Výstavba objektu komunitních bytů pro seniory

Výstavba objektu komunitních bytů pro seniory

V navrženém objektu je 10 samostatných bytů splňující parametry bezbariérového užívání a současně technické požadavky upravitelného bytu.
Podlahová plocha bytu nepřekračuje 45, 00 m2 a plocha sdílených prostor je více jak 40, 00 m2. Jednotlivé byty jsou spojené dvěma koridory, které navazují na objekt komunitního sdílení.
Oba tyto stavební objekty rovněž splňují parametry bezbariérového využívání.

Byty a koridory jsou navržené jako systémové dřevěné nízkoenergetické domy, dům komunitního sdílení“ je řešený z keramických tvárnic. U bytů a u domu komunitního sdílení jsou střechy řešené jako sedlové, u koridorů je střecha pultová.

Robustní celodřevěná konstrukce u jednotlivých bytů a koridorů je navržena z ekologických a zdravotně nezávadných materiálů. Současně plní svým stavebně konstrukčním řešením přísná kritéria na nízkoenergetické domy, čímž zaručuje nízkou energetickou náročnost jednotlivých bytů.

Konstrukce bytů a koridorů budou předem vyrobené ve výrobním závodu včetně technického vybavení. Odtud se na stavbu dovezou nákladními auty a jeřábem se osadí na předem připravené základové pasy. Po uložení budou konstrukce stavebně dovybavené a současně budou napojené i na technickou infrastrukturu.

Byty a koridory jsou navržené z robustní celodřevěné zateplené konstrukce. Nosnou konstrukci tvoří dřevěné I-nosníky. Objekty jsou uložené na základových pasech ze železobetonu. U domu komunitního sdílení tvoří nosnou konstrukci zdivo z keramických tvárnic tl. 440 mm dodatečně izolované kontaktním zateplovacím systémem. Uložení domu komunitního sdílení je rovněž na základových pasech.
Výplně otvorů jsou navržené z hliníkového systému s přerušeným tepelným mostem, s izolačním trojsklem.

Stavební objekt
SO 01 Byty, objekt komunitního sdílní, splašková kanalizace, koridory
SO 02 Komunikace a zpevněné plochy
SO 02.2 Dešťové kanalizační přípojky
SO 02.3 Drenážní systém
SO 02.4 Přípojka NN
SO 02.5 Venkovní osvětlení
SO 03 Sadové-vegetační úpravy
SO 04 Oprava-výměna úseku vod.řadu DN 80, vodovodní přípojka

Podrobnější technické a jiné informace budou součástí prováděcí projektové dokumentace, která je součástí zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
18.08.2016 07:54

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Stonava

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
06.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Stonava

Zadavatel IČ:
00297658

Zadavatel ulice:
730

Zadavatel PSČ:
735 34

Zadavatel obec:
Stonava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základovou desku včetně přípojek pro realizaci rodinného domu Vám zajistíme na klíč. Potřebujete stavět rodinný dům a chcete udělat základovou desku odborníky? My jsme ti praví. Umíme nejen stavět základové desky, ale celé domy na klíč a jiné stavby. Pomůžeme Vám od sehnání pozemku, přes získání hypotéky a po samotnou stavbu základové desky či celého domu. Vyřídíme vše komplexně a ochotně Vám poradíme. Obraťte se na nás!


Ekonomické moderní rodinné domy, dřevostavby na zakázku

Ekonomické moderní rodinné domy, dřevostavby na zakázku

Pokud chcete mít nové bydlení v okolí Kuřimi nebo Tišnova, nechte si postavit moderní ekonomický rodinný dům od firmy Homestead, s.r.o. Specializujeme na dřevostavby na klíč! Zajistíme výstavbu nízkoenergetických domů, ekonomických staveb, dřevostaveb, bungalovů ad. Stavební práce provádíme podle kvalitních a osvědčených certifikovaných systémů. Pro obvodovou konstrukci používáme minerální izolací vyplněné vysušené nosné KVH profily. Domy jsou postaveny převážně do 5 měsíců od podpisu smlouvy. Domy jsou moderní vzhled a energeticky úsporné. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Výstavba rodinných domů - 3D vizualizace a projektování rodinného domu

Výstavba rodinných domů - 3D vizualizace a projektování rodinného domu

Uvažujete o výstavbě rodinného domu a hledáte firmu, která Vám jej pomůže postavit? Pak se obraťte na společnost ATLANTA, a.s., která staví rodinné domy v okrese Nový Šaldorf nedaleko Znojma. Společnost se zaměřuje na kompletní stavitelské práce od projektování po samotnou realizaci. Firma vypracuje: - studie - projekční plány - datum výstavby a realizace - stavební práce Pokud stále váháte podívejte se na webové stránky společnosti, kde najdete nejen bohatou fotogalerii, ale také moderní 3D vizualizace, které Vám ukážou jak plánované interiéry, tak exteriéry, rozvržení ulic i návrh celého rodinného domu. Tak nečekejte a svěřte se do rukou profesionálů. Rodinné domy od společnosti ATLANTA, a.s. ze Znojma Vám zajistí příjemný a pohodlný domov v krásném prostředí Nového Šaldorfu.


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Stavební, řemeslné a zednické práce

Stavební, řemeslné a zednické práce

Potřebujete postavit nebo opravit základy nebo zdi Vašeho domu? Hledáte spolehlivou stavební a zednickou firmu, která zároveň provádí i další řemeslné práce? Pak se obraťte na stavební firmu Stavovald z Ivančic. Naše firma se postará o veškeré stavební, zednické a řemeslné práce: - stavba rodinných domů na klíč - realizace nízkoenergetických, cihlových, řadových domů a dvojdomků - výstavba, opravy konstrukčních částí – zdi, příčky, základy, podlahy, stropy - rekonstrukce, půdní vestavby - pokrývačské, obkladačské, klempířské, tesařské, vodoinstalatérské a elektrikářské práce Práce realizuje v okolí Ivančic, Moravského Krumlova a oblasti Brno-venkov.


Stavební činnost, výstavba rodinných domů na klíč, dřevostavby

Stavební činnost, výstavba rodinných domů na klíč, dřevostavby

Chtěli byste si v Poličce či jinde v okolí Svitav nechat postavit svůj rodinný dům na klíč, pak se bez váhání obraťte na společnost Homestead, s.r.o., která se o kompletní stavební činnost a výstavbu dřevostavby postará! Naše společnost zajistí kompletní služby ve výstavbě rodinných domů na klíč od poradenství počínaje, přes financování a projektování až po samostatnou výstavbu dřevostavby. Řídíme se podle přání klienta. Naše domy disponují vysoce moderním vzhledem a energetickou úsporností. Jsme schopni i zprostředkovat vyhotovení projektové dokumentace podle Vašich konkrétních požadavků na stavbu. Pro více informací navštivte naše www nebo nás kontaktujte.