Zajištění podpory infrastruktury datových center VZP ČR

Zajištění podpory infrastruktury datových center VZP ČR

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dobu určitou v rozsahu tří let (36 kalendářních měsíců) s jedním uchazečem na zajištění služeb technické podpory hardwarové infrastruktury v lokalitách VZP ČR v souladu se zadávacími podmínkami této veřejné zakázky (dále též jen „smlouva“).

Technická podpora hardwarové infrastruktury VZP ČR se rozděluje:

A) dle umístění HW infrastruktury VZP ČR na:
a) Technickou podporu hardwarové infrastruktury datových center VZP ČR:
i. serverů datových center
• HP-UX,
• x86,
• síťové appliance,
ii. aktivních síťových prvků datových center,

iii. ostatních HW prvků datových center:
• diskových polí,
• SAN infrastruktury,
• páskových zálohovacích jednotek,
iv. centrálního systému zálohování,
v. monitoringu hardwarové infrastruktury datových center.

b) Technickou podporu hardwarové infrastruktury regionálních poboček VZP ČR:
i. serverů x86,
ii. zálohovacích páskových knihoven,
iii. diskových polí NAS,
iv. UPS jednotek.

B) dle formy poskytování podpory na:
a) základní služby podpory
b) rozšiřující služby podpory
b1) služby Mandatory podpory
b2) služby Optional podpory

V průběhu plnění této veřejné zakázky může zadavatel kdykoliv trvale vyřadit kterékoliv podporované zařízení HW infrastruktury VZP ČR (dále též jen „zařízení“) z poskytování pozáruční technické podpory HW infrastruktury DC nebo pozáruční technické podpory HW infrastruktury RP, a to za současného snížení celkové ceny plnění o cenu podpory vyřazeného zařízení. Změna rozsahu poskytování pozáruční technické podpory v důsledku vyřazení kteréhokoliv zařízení z poskytování podpory bude vždy provedena formou smluvního dodatku, jehož přílohou vždy bude odpovídajícím způsobem aktualizovaná Příloha č. 7 smlouvy (dále jen „Dodatek“). Postup při uzavírání jednotlivých Dodatků a účinnost požadovaných změn jsou blíže stanoveny v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace – „Obchodní podmínky ve formě závazného textu smlouvy“ (též jen „Obchodní podmínky“, viz článek III.) a Příloze č. 1 Obchodních podmínek – Specifikace předmětu plnění (též jen „Specifikace předmětu plnění“, viz bod 1.2.7.).

Detailní specifikace předmětu plnění je obsažena v Obchodních podmínkách a dále v přílohách:

• Příloha č. 2 – HW infrastruktura datových center VZP ČR
• Příloha č. 3 – Síťové prvky datových center VZP ČR
• Příloha č. 4 – HW infrastruktura regionálních poboček VZP ČR
• Příloha č. 5 – Seznam regionálních poboček VZP ČR
• Příloha č. 9 – Stand
Veřejná zakázka vložena:
18.08.2016 07:45

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
06.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Zadavatel IČ:
41197518

Zadavatel ulice:
Orlická 2020/4

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72261000-2
Podpora programového vybavení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Portál občana - inteligentní nástroj pro on-line podání a řešení úředních žádostí

Portál občana - inteligentní nástroj pro on-line podání a řešení úředních žádostí

Jednají Vaši zaměstnanci osobně s klienty v rámci pracovních povinností? Chcete-li minimalizovat kontakt a lépe chránit své pracovníky, pak si zajistěte inteligentní nástroj Portál občana od společnosti Gordic z Jihlavy a určitě neprohloupíte. Portál je vhodný pro OSVČ, firmy, občany a další uživatele. On-line formou vyřešíte nejrůznější situace včetně prezentace nezbytných informačních údajů (poplatky, pohledávky). Elektronické placení je možné QR kódem a jinými nástroji. Komunikace s příslušným úřadem (organizací) probíhá prostřednictvím vzorových formulářů. Touto cestou jednoduše vyřešíte poplatek za psa, komunální odpady nebo dotazník k uzavření manželství. Nástroj je uživatelsky přívětivý a hravě se do něj zapojí každý, kdo má přístup k internetovému připojení.


Výrobní informační systém MES Merz Liberec, sledování efektivnosti výroby, strojů a pracovníků

Výrobní informační systém MES Merz Liberec, sledování efektivnosti výroby, strojů a pracovníků

Představujeme Vám firmu Merz s.r.o. Liberec, která je tradiční poskytovatel služeb a řešení v oblasti IT pro výrobní podniky. Nabízíme užitečný nástroj pro sledování výroby, strojů a pracovníků. Chcete mít výrobu pod kontrolou? Chcete být informováni o vytíženosti strojů a mít přehled o výkonu operátorů? Menší zmetkovitost, nižší prostoje a celkově nižší náklady? S výrobním informačním systémem MES MERZ toho dosáhnete. Výhody MES MERZ: nástroj pro vyšší efektivitu a motivaci reálný přehled o výrobě jednotná a přesná data rychle reakce na situace ve výrobě analýza důvodů vzniku prostojů snížení zmetkovitosti a odhalení vad včas Využijte výhody tohoto systému a můžete se věnovat i dalším potřebným činnostem. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Sirotčince 353/7, Liberec.


Chytrá komunikace a bezpečné propojení technologií v oblasti Internetu věcí

Chytrá komunikace a bezpečné propojení technologií v oblasti Internetu věcí

Chcete jednoduše a kompletně ovládat IoT technologie? Nic není nemožné. Inovativní řešení pro chytrou komunikaci a bezpečné propojení technologií v oblasti Internetu věcí Vám přináší společnost MyMight a Gordic z Jihlavy. V jednom celku můžete řídit a monitorovat nejrůznější technologie, které máte v blízkém dosahu, a také ty vzdálenější. Domácí zařízení, automobily a jiné spotřebiče mohou tvořit jednu síť, kde lze veškerou techniku jednoduše propojit. Možná je také vzájemná výměna dat. Důraz je kladen na funkční požadavky i do budoucna a splnění těch nejnáročnějších bezpečnostních požadavků. V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte.


Bezpečnostní audit informačního systému - odhalte nedostatky vaší sítě

Bezpečnostní audit informačního systému - odhalte nedostatky vaší sítě

Bezpečnostní audit informačního systému odhalí nedostatky vaší sítě z pohledu bezpečnosti, dá vám jejich seznam a doporučení pro jejich odstranění. Díky bezpečnostního auditu od firmy ROOT IT s.r.o. také získáte podporu pro přípravu vlastní metodiky bezpečnosti. Bezpečnostní audit obsahuje komplexní kontrolu vaší počítačové sítě (nastavení firewallu, konfiguraci serveru a stanic, bezpečnostní politika a systém zálohování). Proč využít bezpečnostní audit informačního systému od firmy ROOT IT s.r.o.: - minimalizace rizik (havárie systému, napadení škodlivého softwaru nebo hackery a další) - ochrana investic (vaše investice nebude moci být zcizena) - zvýšení produktivity (zamezení zaměstnancům zneužívat IT). Firma ROOT IT s.r.o. je spolehlivou firmou, která vám poskytne komplexní řešení podnikové bezpečnosti, tak řešení dle vašich individuálních potřeb.


Mzdový účetní software Ainex - komplexní funkčnost za nízkou cenu

Mzdový účetní software Ainex - komplexní funkčnost za nízkou cenu

Účetní software Ainex, který vyvíjí firma ProgEco s.r.o. používají denně nejen profesionální účetní firmy, ale také malý i střední podnikatelé. Vlastníte autoservis nebo realitní kancelář? Díky programu Mzdy Ainex snadno zpracujete mzdovou agendu svých zaměstnanců za jednotky hodin měsíčně. Mzdový účetní software Ainex: - pro účetní firmy, malé a střední podnikatele - snadné zaučení do programu - zaměřený na efektivitu práce, úsporu času - neomezený počet zpracovávaných firem a zaměstnanců - pravidelné aktualizace. Program Mzdy Ainex vám zajistí komplexní funkčnost za opravdu nízkou cenu.


Prodej výpočetní techniky, opravy PC Litomyšl, servis PC a telefonů, tabletů, tiskáren a monitorů

Prodej výpočetní techniky, opravy PC Litomyšl, servis PC a telefonů, tabletů, tiskáren a monitorů

Představujeme vám firmu CompAct s.r.o. z Litomyšle, která nabízí maloobchodní prodej výpočetní techniky včetně počítačů, notebooků, tabletů a telefonů. Dále provozujeme správu sítí a firemní správu. Součástí našich služeb jsou také veškeré opravy a konzultace vhodného upgrade, dodávka dílú, instalace a konfigurace PC. Provádíme zabezpečení záručního a autorizovaného servisu - HP, Epson, APC, ACER a dalších značek. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Smetanovo nám. 68, Litomyšl.