Úspory energie společnosti Moravské kovárny a.s.

Úspory energie společnosti Moravské kovárny a.s.

Předmětem této zakázky jsou stavební práce.
Veřejná zakázka je rozdělena na části ve smyslu ustanovení § 98 zákona. Každá z částí bude posuzována a hodnocena samostatně. Dodavatel může podat nabídku na všechny části, ale i na některé z částí této veřejné zakázky.
Předmětem projektu je revitalizace vybraných objektů v areálu Moravských Kováren a.s. v Jihlavě (MOKOV).
Předmětem projektu jsou stavební úpravy na vybraných objektech v areálu Moravských kováren, a.s. v Jihlavě. Na vybraných budovách Moravských kováren, a. s. dojde k zateplení obvodového pláště (fasády a ploché střechy objektů), výměně okenních a dveřních otvorů, prosklených stěn a vjezdových vrat, decentralizaci vytápění, pořízení nových plynových kotlů včetně rekonstrukce rozvodů tepla, instalace rekuperace a výměně osvětlení. Všechna tato opatření jsou navržena z důvodu zlepšení tepelně technických a energetických vlastností objektu.
Část A) Stavební část a hromosvody
V rámci navržených stavebních úprav dojde k novému opláštění budov, výměně okenních, dveřních a vratových otvorů, zateplení střech, a to z důvodu zlepšení tepelně technických a energetických vlastností objektů. Stávající střešní světlíky budou zrušeny a nahrazeny novou střešní skladbou, zároveň jsou navrženy nové konstrukce světlíků.
Část B) Elektroinstalace – osvětlení
Součástí projektu je i modernizace osvětlení a úprava související elektroinstalace, a to v objektech
SO 08, SO 09, SO 10, SO 33 a SO40. Samostatně řeší část PD: D.1.4.B_Modernizace osvětlení a úprava související elektroinstalace.
Nové osvětlení ve výše uvedených stavebních objektech je navrženo prostřednictvím LED svítidel, vybavených DALI předřadníky, umožňujícími plynulou regulaci osvětlovací soustavy na základě čidla intenzity osvětlení. Systém řízení DALI dále rovněž umožňuje i jakékoli případné budoucí rekonfigurace osvětlovací soustavy bez nutnosti zásahů do vlastního provedení elektroinstalace (změny okruhů, změny ovládání, apod.).
Část C) VZT
Vzduchotechnické zařízení navržené v rámci tohoto projektu, má za úkol zajistit předepsané mikroklimatické podmínky v prostorech objektů podle požadavků stavebního zákona, vyhlášky o obecných technických požadavcích na výstavbu, platných norem, hygienických a požárních předpisů a podle požadavků dalších technologií v objektech instalovaných.
Účelem instalace vzduchotechnických jednotek je zlepšení mikroklimatických podmínek větraných prostor výrobních hal použitím efektivnější, modernější technologie a ce
Veřejná zakázka vložena:
18.08.2016 07:43

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Moravské kovárny, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravské kovárny, a.s.

Zadavatel ulice:
Hruškové Dvory 44

Zadavatel PSČ:
586 01

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213200-5
Stavební úpravy skladů a průmyslových budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Izolatérské práce - izolace PUR pěnami v ČR i na Slovensku

Izolatérské práce - izolace PUR pěnami v ČR i na Slovensku

Izolace PUR pěnami je energeticky úsporným zateplením, chytrou pěnu lze navíc využít i při hydroizolaci stavby nebo pro zvukovou izolaci stěn či stropu. Pokud preferujete metodu stříkané izolace a hledáte spolehlivou firmu na izolatérské práce na Moravě, obraťte se na naši firmu PURPANDA s.r.o. Zlín-Tečovice, která působí v ČR i na Slovensku. Pomůžeme Vám s výběrem typu a tloušťky materiálu. Izolatérské práce: - využití PUR pěny v interiéru - zateplení stropů, stěn, podlah, podkroví - využití PUR pěny v exteriéru - izolace střech, základů.


Kompletní pokrývačské práce – pokládka střešních krytin, hydroizolace, zateplení

Kompletní pokrývačské práce – pokládka střešních krytin, hydroizolace, zateplení

Potřebujete zrekonstruovat starou střechu? Uvažujete o realizaci nové střechy na Vašem rodinném domě? Stavební firmou, která poskytuje kompletní pokrývačské práce, je BAUFIRMA MPR s.r.o., která sídlí v Jaroměřicích nad Rokytnou. Provádíme veškeré pokrývačské práce – hydroizolaci a zateplení jak šikmých, tak i plochých střech. Následně realizujeme pokládku střešních krytin, jako jsou pálené nebo betonové tašky, eternit, trapéz, PVC fólie apod. Můžeme Vám zaručit, že Vám střecha poslouží dlouhá léta. Kromě pokrývačských prací si poradíme i s realizací krovů a nosných konstrukcí střech.


Izolace chytrou pěnou - izolační stříkaná PUR pěna

Izolace chytrou pěnou - izolační stříkaná PUR pěna

Zateplení staveb probíhá poslední roky stále častěji chytrou pěnou. Tato metoda izolace je vhodná v interiéru i exteriéru, izolační stříkaná PUR pěna má různou tvrdost a podle použití se volí ta nejvhodnější. V regionu Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov můžete v oblasti stříkané izolace oslovit společnost EB - stav s.r.o. . Stříkaná PUR pěna se může aplikovat přímo na zdivo, beton, plech i jiný podklad ! Izolační pěna dle tvrdosti: - tvrdá má využití pro izolaci plochých střech - středně tvrdá se používá při zateplení půdy, podkroví, fasády i při hydroizolaci základů stavby - měkká se využívá v interiéru, pro zateplení stropu, stěn apod.


Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Hostinné, Úpice Nabízíme kvalitní práce v oboru elektro včetně elektromontáže a elektroinstalace. Všem svým zákazníkům provedeme kompletní elektromontáže včetně revize. Firma EPRO je velkoobchodním a maloobchodním prodejcem elektroinstalačního materiálu. Naše firma působí v těchto městech jako je Trutnov, Dvůr Králové, Hostinné, Úpice a v dalších okolních městech. Elektromontáže Domovní instalace Průmyslové instalace Opravy elektroinstalace Pokud sháníte právě tyto služby a jste z okolí Úpice nebo Trutnova, neváhejte nás kontaktovat.


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Uvažujete o rekonstrukci rodinného domu? Hledáte ve Znojmě firmu, která má bohaté zkušenosti s rekonstrukcí domů a bytů? Obraťte se na Zednictví Jiří Pokorný, které zajistí veškeré práce spojené s rekonstrukcí vašeho obydlí. V rámci rekonstrukce rodinných domů i bytů zajistíme veškeré řemeslné práce: - sádrokartonářské práce - zateplení - instalaci, opravy vody, topení, plynu - bourací práce - malířské, natěračské práce - pokládku obkladů, dlažeb Pomůžeme Vám také s návrhem optimálního řešení rekonstrukce tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.