Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Anděl CZ, s.r.o.

Komponenty a příslušenství k zábradlí z nerezu i masivu v e-shopu

Anděl CZ je e-shop s veškerými komponenty a příslušenstvím k zábradlí. Pohodlně si u nás vyberete sloupky zábradlí dřevěné i nerezové, výplně do zábradlí, madla, držáky skla a výplní, šprušle, trubky, příslušenství a spojovací materiál ke smontování zábradlí.

Dezinfekce

Dezinfekce

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku dezinfekčních přípravků včetně dopravy na místo určení. Pro Nemocnici Třebíč, příspěvkovou organizaci a Nemocnici Nové Město na Moravě, příspěvkovou organizaci, včetně výpůjčky dávkovačů a směšovačů.
Podrobnější požadavky zadavatele a další podmínky na předmět veřejné zakázky jsou uvedeny v obchodních podmínkách.
Veřejná zakázka vložena:
18.08.2016 07:42

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Třebíč

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00839396

Zadavatel ulice:
Purkyňovo nám. 133/2

Zadavatel PSČ:
674 01

Zadavatel obec:
Třebíč

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90924000-0
Dezinfekce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odstranění a likvidace nejen vosích hnízd formou desinsekce

Odstranění a likvidace nejen vosích hnízd formou desinsekce

Téměř v každé domácnosti či firmě občas nastane situace, kdy se vám do objektu nastěhují nevítaní hosté. Můžou to být vosy, včely i sršně. Jejich přítomnost vám však může začít vše stěžovat. Také mohou ohrozit vás i vaše děti nemluvě o alergicích. Jak tedy správně naložit s odstraněním hnízda a koho tím pověřit? Když chcete odstranit hnízdo sami, dbejte na ochranné prvky a možnosti úniku. Když se proti vám zvedne roj, měli by jste mít při takovém úkonu možnost za ním například zavřít dveře, aby se k vám nedostal. Taková eliminace může být i životu nebezpečná, proto radíme situaci raději nepodceňovat. Jeden z dalších způsobů je požádat hasiče o pomoc. Ti však k eliminaci hmyzu přistoupí tehdy, je-li roj životu nebezpečný a vážně ohrožující. Nejlepším řešením je pověřit tímto zkušeného profesionála, který se o vše postará. Jsme firma Moirat servis s.r.o. z Ivančic, jež realizuje služby v oblasti Znojma i okolí. Neváhejte a zavolejte. Rádi vám poradíme i zrealizujeme samotnou desinsekci plošnou či prostorovou aplikací podle potřeby.


Čištění ozonem - vyčistíme drobné předměty, vybavení i matrace od bakterií, virů, plísní a pachů

Čištění ozonem - vyčistíme drobné předměty, vybavení i matrace od bakterií, virů, plísní a pachů

Vyčistíme Vaše pokoje, byty, kanceláře, ordinace, hotelové pokoje, knihovny a další prostory od bakterií, virů, plísní a pachů. Obraťte se na naší úklidovou firmu U-SERVIS v Opavě, která se od června 2016 postará o Vaší čistotu díky čištění ozonem. Nikdy nevíte, kdo různé předměty používal před Vámi. My Vám zajistíme jejich desinfekci a odstranění různých bakterií či plísní. Čištění ozonem působí nejen v ovzduší, ale i v pórech všech materiálů jako jsou závěsy, koberce, čalounění i stěny. Také připravujeme čištění i drobných věcí, předmětů, sportovního vybavení a desinfekce matrací, které jsou propocené nebo z bazaru. Ozon ničí: - bakterie - viry - plísně Na vše používáme náš nový ozonový generátor, který zařídí opravdu kvalitní vyčištění a desinfekci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na spolupráci s vámi.


Dezinsekce - účinná likvidace, hubení štěnic dle norem HACCP

Dezinsekce - účinná likvidace, hubení štěnic dle norem HACCP

Pokud se u Vás objevily štěnice, budete potřebovat specializovanou firmu na dezinsekce. Likvidace štěnic je zdlouhavý proces, hubení musí proběhnout s odstupem několika týdnů opakovaně. V lokalitě Zlínský a Moravskoslezský kraj působí společnost BAVA servis s.r.o. Poskytuje kompletní DDD služby: - dezinsekce - likvidace obtížného hmyzu - dezinfekce - ničení choroboplodných mikroorganizmů - deratizace - likvidace hlodavců. Neváhejte se na nás obrátit. Specielně na štěnice je třeba si najmout odbornou firmu, která je schopna pohlídat všechny fáze při likvidaci a hubení tak dotáhne do konce, jinak hrozí, že se zasažené prostory znovu zamoří. U nás se můžete spolehnout, že likvidace bude účinná, pracujeme podle norem HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Point. Jsme členy sdružení pracovníků dezinfekce, desinsekce a deratizace ČR, k vykonávání služeb vlastníme osvědčení o odborné způsobilosti.


Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového generátoru a vaku

Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového generátoru a vaku

Hledáte spolehlivý způsob dezinfekce místností? Potřebujete ve školních, výrobních či zdravotnických prostor zlikvidovat bakterie a viry? Společnost Chiranex s.r.o. provádí dezinfekční práce pomocí ozonu nejen v Ostravě, kde má sídlo, ale působící po celé Moravě. Navíc zajistí prodej či pronájem ozonového generátoru i vaku, pomocí kterého se likvidují bakterie v matracích. Generátor ozonu účinně zlikviduje veškeré viry a bakterie ve veřejných i občanských prostorách, například ve školách, nemocnicích a jiných zdravotnických zařízení, v hotelech i v jídelnách, v azylových domech. Využívá se hodně v potravinářství a zdravotnictví, protože působí jako prevence proti nozkomiálních nákaz. Ale oceníte jej i při dezinfekci domácích interiérů, auto klimatizací, chladících nástaveb aut a vzduchotechniky. Vak slouží k dezinfekci pěnových jader matrací, aktivních antidekubitních matrací, pečovatelských lůžek, polohovacích pomůcek. Ozonový generátor i s vakem si můžete od nás pronajmout či zakoupit, případně se o dezinfekci Vámi potřebných prostor postaráme sami. Máte-li dotazy či zájem o naše služby, neváhejte se na nás obrátit.


Účinná deratizace a likvidace hlodavců - hubíme potkany, myši, krysy i hraboše

Účinná deratizace a likvidace hlodavců - hubíme potkany, myši, krysy i hraboše

Usadili se u Vás nevítaní návštěvníci? Potřebujete-li pomoci s jejich likvidací, pak kontaktujte firmu Deratizace Konečný se sídlem v Praze. Působíme v Jesenici, Říčanech, Kladně, Berouně i Brandýse nad Labem. Pro účinnou deratizaci škodlivých hlodavců využíváme osvědčené a šetrné přípravky. Zabráníme nadměrnému výskytu škůdců, kteří mohou přenášet nejrůznější roztoče a onemocnění (toxoplazmóza, žloutenka a salmonela). Provádíme preventivní opatření a akutní zásahy podle potřeby zákazníka. Hubíme veškeré hlodavce (potkany, myši, krysy, myšice, hraboše) v domácnostech i velkých firemních provozech. Po dohodě navrhneme optimální řešení proti opětovnému vniknutí škůdců do Vašeho objektu.


Likvidace, hubení švábů, rusů a mravenců - spolehlivá dezinsekce, deratizace

Likvidace, hubení švábů, rusů a mravenců - spolehlivá dezinsekce, deratizace

Máte problém s výskytem nežádoucích škůdců? Dezinsekční a deratizační služby provádí pro zákazníky z Prahy, Příbrami, Kutné Hory, Kolína a Mladé Boleslavi firma Deratizace Konečný. Kromě hlodavců spolehlivě likvidujeme a hubíme většinu hmyzu. Provádíme likvidační opatření proti švábům, rusům i mravencům, jež se vyskytují v domácnostech i průmyslových provozech. Objevit je můžete za sporákem, ledničkou, různými rozvody a spotřebiči. Jakmile zjistíte přítomnost těchto škůdců, neváhejte s jejich likvidací, protože mohou přenášet nespočet roztočů, bakterií a onemocnění, například salmonelózu nebo žloutenku. Také Vám mohou způsobit značné škody (poničení majetku i potravin). Při likvidaci využíváme moderní insekticidní postřiky a dbáme a dodržení bezpečnostních zásad a čisté prostředí. Neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás 24 hodin denně.