Výkup kovového odpadu, autobaterií, železných a barevných kovů, kovošrot

FERRUM s.r.o.

Výkup kovového odpadu, autobaterií, železných a barevných kovů, kovošrot

Společnost Ferrum se věnuje i výkupu kovového odpadu. Vykupujeme kovový šrot, železné a barevné kovy za velmi výhodné ceny. Kromě kovového šrotu od Vás vykoupíme i staré autobaterie. Ani s odvozem kovového odpadu si nemusíte dělat starosti, veškerý kovový šrot, železo, barevné kovy odvezeme vlastní autodopravou. Kontaktujte některý z našich kovošrotů, které jsme zřídili v Moravských Budějovicích, Jemnici, Velkém Meziříčí či v Třebíči.

Poptávám úklidové služby

Poptávám úklidové služby

Hledám v blízkém okolí Valašského Meziříčí spolehlivou a diskrétní paní na úklid.Koupili jsme rodinný dům a je v katastrofálním stavu. Nabízím 80 až 110 na hodinu.Zaleží na spolehlivosti rychlosti a zručnosti.Děkuji Jana.
Poptávka byla vložena dne:
18.08.2016 07:46

Platnost poptávky:
18.09.2016 07:41

Kontaktní osoba:
Jana Čížová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravidelný úklid kanceláře, zdravotnická zařízení - komfortní výsledek

Pravidelný úklid kanceláře, zdravotnická zařízení - komfortní výsledek

Úklidové služby provádíme ve zdravotnických a školských zařízeních, výrobních a průmyslových podnicích, obchodech, kancelářích i obytných domech, kdy se zaměřujeme na - mytí oken - čištění střech a dlažeb - opravy fasád - desinfekci a deratizaci - čištění koberců a nábytku - likvidace pozůstalostí - odvoz odpadů a další služby určené k dosažení perfektního vzhledu Vaší nemovitosti. Vyzkoušejte naši úklidovou firmu Lumír Sokol Plus s.r.o. a přidejte se tak k řadě spokojených zákazníků, kteří ocenili nejen kvalitní a rychle provedený úklid, ale také individuální a svědomitý přístup.


Zprostředkování a nábor zaměstnanců pro dělnické profese

Zprostředkování a nábor zaměstnanců pro dělnické profese

Potýkáte se s personálním nedostatkem v důsledku zvýšené nemocnosti zaměstnanců či dovolené nebo chcete aktuálně pokrýt náhlou potřebu pracovních sil? Pak je tu pro Vás společnost Personal fabric - agentura práce, a.s.. Díky Personal fabric Vám odpadnou činnosti spojené s přijímáním nových zaměstnanců a budou Vám představeni jen ti nejvhodnější uchazeči pro danou pracovní pozici. Kromě toho Vám personální agentura Personal fabric řadu dalších výhod: - platba jen za skutečně potřebný počet zaměstnanců - snížení personální agendy - variabilita počtu zaměstnanců - snadnější plánování prací - zajištění náhrady za případně nevyhovujícího pracovníka Neváhejte a obraťte se na společnost Personal fabric, která Vám zajistí odborné profesní pracovníky především pro dělnické, ale i jiné profese.


Úklidový a čistící servis pro administrativní budovy Příbram, domácnosti, hotely, nemocnice, objekty

Úklidový a čistící servis pro administrativní budovy Příbram, domácnosti, hotely, nemocnice, objekty

Představujeme Vám firmu Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o. Příbram, která se stará o komplexní dodávky certifikovaného úklidového zboží po celé České republice. Provádíme údržbu a kompletní úklidový a čistící servis pro administrativní budovy, domácnosti, hotely, nemocnice i průmyslové objekty. Dále je naše firma schopna zajistit montáž a demontáž telefonních hovoren, jejich ekologickou likvidaci a uvedení místa do původního stavu na celém území ČR. Služby: - facility management - úklidový servis - odborné poradenství - služby pro telekomunikace, telefonní hovorny - reklama na telefonních hovornách. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Purkyňova 224, Příbram.


Nabídka kvalitní práce pro manažery, techniky, specialisty

Nabídka kvalitní práce pro manažery, techniky, specialisty

Hledáte profesionalitu, individuální a diskrétní přístup při řešení Vašich pracovních možností? Pak jste na správném místě! Personální agentura Specialist Service, s.r.o. Vám nabízí spolupráci při hledání nového zaměstnání a rozvoji Vaší pracovní kariéry. Připraveno je pro Vás velké množství aktivních pozic, např. - obchodně-technický zástupce - inženýr kvality - mistr výroby - obchodní manažer - aplikační inženýr - výrobní ředitel - department manager - SW - finanční manažer - samostatná účetní Přenechte Vaše starosti na společnost Specialist Service, s.r.o., pro kterou je diskrétnost, profesionální jednání a individuální přístup prvořadou záležitostí!


Čistící, úklidové stroje Kärcher - vysavače, tlakové myčky, extraktory i stěrky na okna

Čistící, úklidové stroje Kärcher - vysavače, tlakové myčky, extraktory i stěrky na okna

Hledáte jedničku v oblasti čištění? Firma Daniš Davaztechnik s.r.o. z Přerova prodává ve své prodejně i v e-shopu profesionální čisticí a úklidové stroje Kärcher. Čistící a úklidové stroje Kärcher zahrnují vysavače, tlakové myčky, extraktory, stěrky na okna, podlahové mycí stroje a oblíbené parní čističe. Čistící, úklidové stroje Kärcher: - vysavače na vysávání mokrých a suchých nečistot - tlakové myčky k čištění přístrojů, vozidel nebo budov - extraktory na čištění podlahových krytin, čalouněného nábytku, židlí, sedadel pro cestující - aku stěrka na okna - okenní vysavače - podlahové mycí stroje s odsáváním, zametací stroje nebo stroje s odsáváním - parní čističe. Spokojené zákazníky máme z Přerova, Olomouce, Zlína, Kroměříže, Prostějova i Šumperku.


Pracovní nabídky v České republice – snadné hledání

Pracovní nabídky v České republice – snadné hledání

Nedaří se Vám najít práci? Pročítáte inzeráty a stále nic nenacházíte? Pak se podívejte a širokou pracovní nabídku společnost ADECCO spol. s r.o. Vyhledávání v systému pracovních nabídek je snadné, můžete třídit podle oborů, lokality nebo data zadání. Naleznete zde každý den nové pracovní nabídky ze všech koutů celé České republiky. Nabídky práce jsou na portále ADECCO spol. s r.o. detailně popsány a Vy tak dostanete veškeré informace, které Vás zajímají. Je již jen a jen na Vás, na kterou ze stovek pracovních nabídek odpovíte.