Poptávám koberec

Poptávám koberec

Poptávám koberce značky SIRION a nebo SERENADE. Prosím o zaslání ceny za bm a sdělení termínu dodání.
Poptávka byla vložena dne:
18.08.2016 07:43

Platnost poptávky:
18.09.2016 07:39

Kontaktní osoba:
Ižaríková Alexandra

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahové studio - prodej podlahovin, vinylu, PVC, koberců přes eshop i na prodejně

Podlahové studio - prodej podlahovin, vinylu, PVC, koberců přes eshop i na prodejně

Stabilní skladové zásoby a pestrý výběr podlahovin má Podlahové studio Pavel Bradáč – EFEKT v Kunovicích u Uherského Hradiště. Na prodej máme vinyl ve více provedeních, PVC Gerflor a koberce v metráži i kusové v různých rozměrech. Můžete výbírat pohodlně přes eshop nebo osobně na prodejně. Prodej, eshop podlahovin: - PVC - bytové, zátěžové, s textilní podložkou - vinyl - lepený, click, rigid - koberce - bytové, zátěžové, dětské, pro čistící zóny, provedení umělá tráva - doplňkové produkty pro podlahové krytiny. Po domluvě zajistíme pro Vás dopravu i pokládku podlahovin.


Odolné zátěžové, bytové koberce do obýváku, dětské vzory-různé šíře

Odolné zátěžové, bytové koberce do obýváku, dětské vzory-různé šíře

V Podlahovém studiu Jegla najdete velký výběr koberců. Odolné zátěžové i bytové koberce. Běhouny vhodné do obýváku i dětské vzory koberců. Bytové koberce u nás můžete vybírat různé šíře, v různém barevném provedení, potisku a designu. Máme levnější typy Bravissimo, Gothic, dětské vzory City Life, Happy, Play, smyčkové Forum, Luton, Monte Christo, Nikozia, Pilot, plastické vzory Scroll Kasbar, Messina, Regent, běhouny s potiskem Ramses a další luxusní koberce do interiéru. Zátěžové koberce určené do kanceláří, hotelů, restaurací a jiných provozů Zero, Valdes. U nás zakoupíte tyto standardní typy i reprezentativní, luxusní koberce ve vysoké kvalitě. Dle domluvy přijedeme zaměřit a položit koberec i další typy podlahovin. Typy koberců na prodejně: - koberce s nestříhaným vlasem - SMYČKA s různě vysokou smyčkou a nestejnoměrné plastické smyčky - koberce se střiženým vlasem - VELUR krátký a bohatý vlas, SAXONY se stočenými vlákny, SHAGGY s dlouhými kroucenými vlákny, - koberce s kombinací střiženého vlasu a smyčky tvoří různé plastické vzory CUT - LOOP, SCROLL.


Podlahové studio – dodávka a pokládka podlahových krytin

Podlahové studio – dodávka a pokládka podlahových krytin

Hledáte spolehlivé podlahové studio? Pak zavítejte do vzorkové prodejny společnosti Podlahy Kasal ve Žďáru nad Sázavou. U nás naleznete široký výběr podlahových krytin od léty prověřených evropských výrobců, jako jsou například QUICK-STEP, EGGER, NOVILON, TARKETT, GERFLOR, FATRA a další. Dodáváme laminátové, vinylové, korkové, dřevěné a živé podlahy, marmolea, metrážové i kusové koberce. Zajistíme nejenom dodávku a pokládku, také přípravné práce. Provedeme zaměření, stěrkování betonů i jejich následné broušení. Vsaďte na naše prvotřídní služby a zajistěte si tak maximální výsledný efekt Vaší podlahy!


Ošetření a čištění koberců z přírodních vláken -  kokos, juta nebo mořská tráva

Ošetření a čištění koberců z přírodních vláken - kokos, juta nebo mořská tráva

Hledáte firmu, která Vám poskytne dostatek rad týkajících se správného ošetření a péče a vyčištění koberců z přírodních vláken? Obraťte se na firmu DEMA-DEKOR CZ s.r.o. ze Znojma, která se zabývá ošetřováním a čištěním koberců z kokosu, juty, mořské trávy či sisalu. Naše firma Vám poskytne veškeré informace pro běžné denní čištění, pro odstraňování skvrn, jak postupovat v rámci intenzivnímu čištění a jakým chybám se při čištění koberců z přírodních vláken vyhnout: - běžné denní čištění při nízkém až normálním zatížení se doporučuje používat - výkonný vysavač s plochou sací hubicí, aby nedošlo k zdrsnění povrchu - u odstraňování skvrn je důležité každou skvrnu odstranit pokud možno ihned, nenechat zaschnout a tekutinu odsávat savými hadříky – nedřete - volně ležící nečistoty jednoduše vysát Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Podlahové krytiny – prodej, dodávka a pokládka

Podlahové krytiny – prodej, dodávka a pokládka

Stavíte či rekonstruujete budovu či její části? Zajisté tedy budete potřebovat i nové podlahy. Podlahy jsou zpravidla velmi namáhané, a tedy je velmi důležité vybrat si vhodný povrch a kvalitně položit. Proto neváhejte a kontaktujte naši společnost EFEKT - CARPET, s.r.o., která Vám se vším poradí a pomůže. Specializujeme se na prodej, dodávku a pokládku podlahových krytin. Zajistíme pro Vám kvalitní koberce, vinyl, a to jak tkaný, sametový tak i dílce. V naší nabídce máme také linoleum, laminátové a plovoucí podlahy. Našich služeb můžete využít při výstavě či rekonstrukci domácností, kanceláří, hotelů, zámků či obchodů. Přijďte si vybrat a zkonzultovat podlahy do našeho showroomu v Údolní ulici v Praze 4.


Venkovní i vnitřní čistící zóny a rohože – gumové, plastové, kokosové, zátěžové i kovové

Venkovní i vnitřní čistící zóny a rohože – gumové, plastové, kokosové, zátěžové i kovové

Pokud hledáte cestu jak si udržet čistou podlahu, vstupní čistící zóny jsou přesně pro Vás. Rohože z různých materiálů, účelu použití (venkovní i vnitřní), nebo vyrobené přímo na míru seženete u společnosti FLOMAT s.r.o. Čistící rohožky se staly nedílnou součástí vstupů nejen do bytů či rodinných domů, ale i veřejných budov. Velké rohože tvoří především čistící zóny při vstupu do veřejných budov. Čistících zón si můžete všimnout při každém vstupu do obchodních center. Zabraňují roznášení nečistot dále do prostoru, ale také mohou sloužit jako protiskluzová ochrana proti uklouznutí za mokra, nebo jen jako designový doplněk. Rozdělují se na vnitřní, venkovní či mezidveřní, buď zapuštěné, nebo s náběhovým rámem. Možnost výroby čistící zóny a rohoží na míru včetně rámečku, přesně dle potřeb zákazníka. U dveří při vstupu do bytů, kanceláří nebo rodinných domů se obvykle nachází malé rohožky. Vybírat můžete z různých druhů rohoží: - kokosové - plastové - gumové - textilní - kovové - kartáčové - metrážové - vnitřní i venkovní - schodové - před dveře Na Flomat.cz najdete příslušenství, rámečky k čistícím zónám a mnoho dalších užitečných produktů.