Terária, Slovinsko

Terária, Slovinsko

Mám zájem o terária pro plazy a pavouky, hledám výrobce.

Původní znění:
Inquiry
I am interesting for glass cages for reptiles and spiders (costum size and made), do you produce this?

best regards Aleš
Poptávka byla vložena dne:
17.08.2016 13:28

Platnost poptávky:
17.11.2016 12:53

Kontaktní osoba:
Reptilesnest d.o.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Slovenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Dodávka a montáž ohrad, ohradníkových systémů

Potřebujete zhotovit novou ohradu? Hledáte firmu, která Vám vytvoří ohradníkové systémy přesně podle Vašich potřeb? Obraťte se na firmu Equicov, která se zabývá realizací ohrad a ohradníkových systémů. Ohrady a ohradníkové systémy sestavíme na klíč Dodávka ohrad zahrnuje: - konzultace, vytvoření 3D návrhu - doprava - montáž za pomocí vlastního vybavení a techniky Výstavbu ohrad a ohradníkových systémů realizujeme v rámci celé ČR.


Kvalitně zpracované a postavené přístřešky pro koně a hospodářská zvířata na míru

Kvalitně zpracované a postavené přístřešky pro koně a hospodářská zvířata na míru

Chováte koně, které máte po většinu roku na pastvině a potřebujete pro ně postavit přístřešek? Chcete pro hospodářská zvířata odolný přístřešek, který by byl kvalitně postaven? Obraťte se na společnost Equicov s.r.o., která sídlí v Nové Vsi u Třebíče a která se specializuje na stavbu vnitřních i venkovních boxů, ohrad, stájí a přístřešků pro koně a další hospodářská zvířata. Přístřešky mají kvalitní ocelovou konstrukci, která je vyplněna výdřevou. Konstruovány jsou ve skládaném panelovém systému. Přístřešky Vám můžeme zhotovit buď ve standardních rozměrech 3x3m, 3x6m, 3x9m, 6x6m, nebo přímo míru dle vašich potřeb a požadavků. Díky atraktivnímu a kvalitně zpracovanému vzhledu je možné přístřešek využít i jako garáž pro auto, pergolu či kůlnu. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Výroba a prodej izolačního dvojskla pro zimní zahrady, výlohy, okna i dveře

Hledáte poblíž Uničova výrobce izolačního dvojskla? Potřebujete zasklít zimní zahradu sklem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi? Navštivte sklenářství Josef Müller. Naše sklenářství se zabývá výrobou izolačních dvojskel, které splňují normu ČSN EN 673. Izolační dvojskla lze použít pro zasklení: - oken, dveří - zimních zahrad - výloh apod. Zdarma provedeme zpracování cenové nabídky u každé objednávky.


Montáž skleněných konstrukcí – zasklení balkónů, lodžií a zimních zahrad

Montáž skleněných konstrukcí – zasklení balkónů, lodžií a zimních zahrad

Potřebujete zasklít balkón nebo lodžii? Hledáte v okolí Šumperku firmu, která Vám zhotoví zimní zahradu? Kontaktujte společnost Winremont, která se v oblasti sklenářství zabývá montáží konstrukcí pro zasklení lodžií, balkónů i zimních zahrad. Zasklení provádíme pomocí rámových nebo bezrámových konstrukcí. Rozměry, tvar a barvu rámových konstrukcí si může každý zákazník vybrat podle svého vkusu. Tyto systémy vynikají: - minimalizací tepelných ztrát - snadným ovládáním, bezúdržbovým provozem - rychlou montáží - ochranou proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím


Profesionální rámování i paspartování Vašich obrazů, fotografií, diplomů či dětských kreseb

Profesionální rámování i paspartování Vašich obrazů, fotografií, diplomů či dětských kreseb

Máte rádi stěny pokryté fotografiemi či obrázky v krásných rámečcích? Máte obraz, který je atypické velikosti a chcete jej nechat zarámovat na mírtu? Líbí se Vám, když mají obrazy krom rámu i paspartu? Rámování i paspartování na míru Vám zajistí společnost Sklenářství Josef Müller se sídlem v Šumvaldu u Uničova, kde mají i pobočku. K dispozici máme velký výběr rámů v různých barevných provedení. Stačí si vybrat dle svého vkusu a přání. Máme jednoduché rámy, které se hodí i do moderních domácností, i ozdobné do klasického či retro interiéru. V případě zájmu Vám zhotovíme paspartu na míru tak, aby se hodila k danému obrazu a k rámu. Pasparta může být bílá, barevná i tmavá. Dále se zaměřujeme na veškeré sklenářské práce, jako je broušení, řezání a výroba izolačních dvojskel či montáž oken, dveří i skleněných fasád.


Síť prodejních míst s potřebami pro zvířecí miláčky

Síť prodejních míst s potřebami pro zvířecí miláčky

Vlastníte zvířecího mazlíčka a přejete si ho zahrnout nejlepší péčí? Navštivte jednu z naši více jak 120 prodejen PetCenter CZ s.r.o. po celé České republice a udělejte radost svému zvířátku. Pyšníme se širokou škálou potřeb. Do naší stěžejní nabídky zahrnujeme krmiva, granule, pamlsky, ale i prodej takových potřeb, jako jsou přípravky proti zvířecím parazitům nebo oblíbené hračky. Pro pejsky a kočičky máme krásné pelíšky a všechno příslušenství. Pokud vlastníte menší zvířátko, můžete zakoupit domečky, klece, akvária nebo terária. Potřeby můžete nakupovat i na e-shopu z pohodlí domova. Naše kamenné prodejny jsou otevřeny dle místa, kteroukoliv prodejnu vyhledáte na webových stránkách a ujistíte se, kdy můžete přijít na nákup. Máme také zákaznickou linku, která funguje od 9:00 do 16:00 a mile rádi Vám odpovíme na všechny dotazy.