Poptávám opravu digitálního fotoaparátu

Poptávám opravu digitálního fotoaparátu

Poptávám opravu digitálního fotoaparátu BENQ. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
22.11.2007 10:30

Platnost poptávky:
03.01.2008 10:30

Kontaktní osoba:
pí Kvasnovská

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Blansko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Interakce Praha – pro okamžitý kontakt s účastníky školení a konferencí

Interakce Praha – pro okamžitý kontakt s účastníky školení a konferencí

Pořádáte konferenci či školení a chcete mít jistotu, že Váš proslov posluchače zaujal? Potřebujete během přednášky zjistit názor účastníků? O okamžitou interakci během programu se postará bezdrátové hlasovací zařízení, které Vám pro tyto účely zapůjčí firma SAN SERVIS s.r.o. se sídlem v Praze. Interakce mezi přednášejícím a publikem pomůže udržet pozornost posluchačů a zvýšit o téma přednášky jejich zájem. Naše bezdrátové hlasovací zařízení Vám poskytneme včetně softwarových služeb, které umožní okamžité zpracování a grafickou prezentace výsledků hlasování. Zůstaňte v kontaktu s publikem během přednášek, oslovte společnost SAN SERVIS s.r.o. a žádejte zapůjčení interaktivního zařízení.


Prodej dronů - drony za akční internetové ceny Ostrava

Prodej dronů - drony za akční internetové ceny Ostrava

Dejte kameře možnost létat a staňte se kameramanem svých vlastních zážitků. Stačí vzít do ruky ovladač a můžete vytvářet svůj vlastní film. Navštivte internetový obchod ATC Mobile, kde si vyberete drony pro amatéry i zkušené profesionály za akční ceny. V naší nabídce máme: - DJI dron Phantom 3 Standard - DJI dron Phantom 4 - Kvadrikoptéra Parrot AR.Drone 2.0 - žlutá - náhradní díly jako je fixační páska, venkovní i vnitnřní kryt, nosný kříž, navigační deska, baterie. Dron Phantom 3 Vám umožňuje létání i bez GPS signálu, například v uzavřených prostorách. Jedná se o lehký a flexibilní dron s vysokým výkonem pro dokonalou stabilitu, kterou budete potřebovat pro vytvoření perfektních záběrů a fotografií. Objednávejte ještě dnes!


Zapůjčení techniky na konference a školení – tiskárny, notebooky, audio-video

Zapůjčení techniky na konference a školení – tiskárny, notebooky, audio-video

Pořádání konferencí, školení nebo prezentací se neobejde bez moderního technického zázemí. Společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy nabízí zapůjčení techniky jako jsou faxy, počítače, notebooky, nebo audio-video technika včetně odborné instalace a manipulace. Pronajmeme Vám naši techniku přesně podle požadavků a rozsahu pořádané akce, poskytneme poradenství a pomůžeme s vhodným výběrem. Tiskárny, kopírky, moderní počítačové vybavení, ale také profesionální osvětlení žádejte u společnosti SAN SERVIS s.r.o.


Vaše prezentace ve FullHD Praha – vysoká kvalita obraz

Vaše prezentace ve FullHD Praha – vysoká kvalita obraz

Pořádáte přednášku, konferenci, školení nebo poradu? Chcete, aby Vaše prezentace vypadala profesionálně a zaujala všechny účastníky? Vsaďte na kvalitní obraz, o který se postará FullHD projektor, který Vám zapůjčí ve společnosti SAN SERVIS s.r.o. z Prahy. FullHD projektory jsou jednoduše ovladatelní, energeticky nenáročné, zajišťují vysokou kvalitu promítaného obrazu a videa z počítače, notebooku i kamery a jsou pronajímané společně s velkým projekčním plátnem. Zvyšte úroveň Vaší prezentace a kontaktujte společnost SAN SERVIS s.r.o., kde Vám zapůjčí FullHD projektory.


Pronájem LED stěny včetně dopravy a instalace

Pronájem LED stěny včetně dopravy a instalace

Pořádáte konferenci, školení, přednášku nebo firemní akci, která se neobejde bez moderní LED stěny? Její pronájem Vám zajistí společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy. LED stěny pronajímáme včetně dopravy a odborné instalace, Vám tak bude poskytnut veškerý servis na klíč pro hladký průběh Vámi pořádané akce. Kromě LED stěny nabízí společnost SAN SERVIS s.r.o. také pronájem ostatního audio a video vybavení jako jsou monitory, projektory nebo projekční plátna. Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat.


Audio a video nahrávání do stop včetně postprodukce

Audio a video nahrávání do stop včetně postprodukce

O profesionální ozvučení společenských akcí, koncertů a festivalů profesionální technikou včetně audio a videonahrávání a postprodukce se postará společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy. K audio a videonahrávání využívá náš vyškolený personál profesionální techniku i odborné poradenství. Možnost postprodukce je samozřejmostí. Neváhejte svěřit ozvučení Vámi pořádané kulturní akce jakéhokoliv rozsahu týmu společnosti SAN SERVIS s.r.o., vše přizpůsobíme na míru Vašim požadavkům.