Poptávám výrobu vazníků

Poptávám výrobu vazníků

Poptávám výrobu vazníků na valbovou střechu bungalovu, lokalita: Kolín, termín: říjen, projekt na vyžádání.
Poptávka byla vložena dne:
16.08.2016 13:04

Platnost poptávky:
16.09.2016 12:47

Kontaktní osoba:
Alexandr Procházka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěný fasádní obklad, obkladové desky Parklex, větrané fasády

Dřevěný fasádní obklad, obkladové desky Parklex, větrané fasády

Chystáte se na Brněnsku dělat novou fasádu a hledáte kvalitní dřevěné fasádní obklady? Vyzkoušejte náš obklad Parklex. Povrch je tvořen pravým tropickým dřevem, díky speciálnímu filmu odolává mrazu, dešti, slunečnímu záření větru i sněhu. Panel jde lehce zavěsit na fasádu pomocí kovové konstrukce, tudíž je-li jeden z panelů poškozen, nemusíte měnit celou fasádu, stačí vyměnit jen jeden. Přednosti obkladu: nezaměnitelný přírodní design, různé barevné odstíny, vysoká odolnost, možnost oříznutí na míru, bezúdržbové, životnost 30 let. Více podrobnějších informací najdete na našich stránkách.


Tesařské práce, rekonstrukce střech, střechy na klíč podle vašich představ

Tesařské práce, rekonstrukce střech, střechy na klíč podle vašich představ

Hledáte-li kvalitní a spolehlivou firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci Vaší střechy na klíč? Pak jste na správném místě! Nejchytřejší volbou je pro Vás stavební společnost Střechy Višňovský. Firma střechy Višňovský Vám nabízí tesařské, pokrývačské a klempířské práce: - střechy na klíč - sedlové, šikmé, ploché střechy - rekonstrukce střechy - stavba střechy - dodávka střešní krytiny, střešních materiálů - výroba klempířských prvků - izolace plochých střech Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonních číslech 596236095 nebo 603414998. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Realizace a rekonstrukce plochých i šikmých střech Frýdek - Místek

Realizace a rekonstrukce plochých i šikmých střech Frýdek - Místek

Představujeme Vám firmu Střechy Fides Frýdek - Místek, která se zabývá realizací a rekonstrukcemi plochých i šikmých střech včetně montáží hromosvodů a střešních oken. Naše činnost je zaměřena na realizaci střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla. Služby, řemeslo: - pokrývačské, klempířské a tesařské práce - realizace a rekonstrukce plochých i šikmých střech - pokládka střešních krytin - izolace plochých střech - montáž střešních oken - montáž okapových systémů a parapetů - montáž hromosvodu vč. revize - montáž okapové systémy. - stavba zděných budov a dřevostavby Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese J.Čapka 3092, Frýdek - Místek.


Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce

Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce

Potřebujete nové dřevěné příhradové vazníkové konstrukce a hledáte firmu, která vyrábí dřevěné vazníky? Pak se obraťte na jihomoravskou společnost EURODACH s.r.o. se sídlem v Pohořelicích blízko města Brna, která nabízí dřevěné příhradové střešní vazníky, střešní dřevěné konstrukce. Provádíme výstavbu vazníkových konstrukcí. Součástí výstavby dřevěných vazníků je grafická vizualizace a zároveň i statické posouzení. Montujeme dřevěné krovy a vazníky, které si sami opracováváme a dodáváme. Máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme jen ty nejprofesionálnější služby. Práce tesařské a klempířské: -výroba a montáž krovů -výroba a montáž vazníků -prodej vyřezané konstrukce na CNC lince Hundegger -montáž lepených konstrukcí ze dřeva -montáž dřevostaveb -bednění a laťování střech. Pro více informací nás kontaktujte.


Materiály pro výrobu nábytku  – DUET CZ

Materiály pro výrobu nábytku – DUET CZ

Kovolamináty od firmy DUET CZ našly perfektní uplatnění při výrobě nábytku. Materiály pro výrobu nábytku na jednom místě. Máte jasnou vizi, jak oprášit stávající vzhled vašeho nábytku či stěn? Nemá smysl otálet. Buďte chytří a spěchejte k nám do firmy. Společnost DUET CZ se zabývá prodejem sedacího nábytku a laminátů. Lamináty od precizního německého výrobce představují velmi zajímavou, kvalitní a efektní alternativu použitých materiálů při výrobě nábytku. Laminátové obklady se hodí pro perfektní oživení Vašich stávajících stěn nebo nábytku. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit.


Realizace kompletních střech včetně krovů - střechy na klíč

Realizace kompletních střech včetně krovů - střechy na klíč

Potřebujete novou střechu nebo chcete opravit Vaši starou střechu a hledáte v okolí Jihlavy a Telče firmu, která zajišťuje klempířské, tesařské i pokrývačské práce? Chcete si nechat udělat střechu na klíč? V obou případech se obraťte na firmu KROVYS s.r.o., která sídlí v Telči. Realizujeme střechy na klíč, a to od výroby a montáže krovu, přes pokládku střešních krytin až po po provedení klempířských prvků. Máme zkušenosti s pokládkou veškerých druhů střešních krytin, zhotovuje i veškeré klempířské konstrukce a prvky a na nosných konstrukcích střech vždy pracují náš zkušený tým tesařů.