Poptávám zastřešení bazénu

Poptávám zastřešení bazénu

Poptávám zastřešení kulatého bazénu Azuro z Mountfieldu, průměr 4, 6m, nízké. Prosím o návrhy, včetně cenové kalkulace. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
16.08.2016 11:30

Platnost poptávky:
16.09.2016 11:10

Kontaktní osoba:
Petra Jeřábková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Břeclav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plynoměrové plastové HUP skříně pro připojení hlavního uzávěru plynu, plynoměru a regulátoru tlaku

Plynoměrové plastové HUP skříně pro připojení hlavního uzávěru plynu, plynoměru a regulátoru tlaku

Plynoměrové HUP skříně z tvrzeného odolného polyesteru vyrábí česká společnost ESTA, spol s.r.o. se sídlem v Ivančicích. Plynoměrové plastové HUP skříně jsou vhodné pro připojení hlavního uzávěru plynu, plynoměru a regulátoru tlaku a měření spotřeby plynu pro jednotlivé odběratele. Vybrat si můžete ze dvou druhů: - plynoměrová skříň k osazení do zdi nebo skříň osazená na samostatném pilíři. PL2 NK7, PL2 NV7 - určeno k montáži plynových měřících zařízení, jsou vhodné pro domovní regulátory dle normy ČSN EN 12 279 a TP G 609 01. PL2R V7 - určeno k montáži plynových měřících zařízení. Tyto skříně nejsou vhodné pro kombinaci se skříněmi elektro. Plynoměrové HUP skříně se používají pro ukončení středotlaké domovní přípojky, regulaci tlaku a měření spotřeby plynu pro jednotlivé odběratele. Naše skříně jsou ve vysoké kvalitě. Vyrábíme je z tvrzeného polyesteru. Ten je odolný proti vodě, UV záření, povětrnostním vlivům a nepodléhá korozi. Kromě plynoměrových skříní pro Vás zajistíme i rozváděče pro civilní a průmyslovou výstavbu.


Kvalitní napínané podhledy Liberec - originální stropní podhledy

Kvalitní napínané podhledy Liberec - originální stropní podhledy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec Hledáte do svého interiéru zajímavé oživení stropu? Nebo se Vám na stropu objevily nevzhledné fleky? Nejvhodnějším řešení jak tento problém vyřešit, je nový podhled ať už barevný, perforovaný či z vlastního návrhu. Stropní napínané podhledy vytvoří krásné, originální a osobité interiérové prostory. Navíc nápadům na realizaci se meze nekladou. Naše firma PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový je partner firmy OPTIMUS Ceiling CZ s.r.o. a spolu Vám vytvoříme zajímavé motivy stropních napínaných podhledů.


Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Polyesterové desky, PET - POLYESTER - dodávka a zpracování

Hledáte polyesterové desky, PET - POLYESTER? Na prodej, dodávku a zpracování plastů je zde firma Elventa LV, s.r.o. se sídlem ve Velkém Týnci u Olomouce. PET - POLYESTER - polyesterové desky mají extrémní rázovou odolnost i při nízkých teplotách, snadno se obrábí a tvarují - také se vyznačují dobrými optickými vlastnostmi a lesklým povrchem - polyesterové desky neobsahují halogeny ani kadmium a jsou recyklovatelné - plyny, uvolňující se při hoření, nejsou toxické. Vždy vám doporučíme vhodný materiál a pomůžeme najít řešení pro vaši realizaci. Veškerý materiál jsme schopni dopravit až na místo určení a díky formátovací velkoplošné pile také zajistíme materiál nařezaný na rozměry, které potřebujete.


Kruhový poklop pro pojezd osobními i nákladními automobily

Kruhový poklop pro pojezd osobními i nákladními automobily

Společnost Poklopy MITECH s.r.o. se stala vyhledávaným dodavatelem kompozitních kruhových poklopů, které snesou zatížení pro pojezd osobními i nákladními automobily. Kompozitní poklopy vynikají vodotěsností i plynotěsností. Kruhový poklop je díky vyššímu ránu 55 mm pojezdný osobními auty. Je možné je osadit do dlažby. Poklopy jsou vodotěsné, plynotěsné a pachotěsné, nehořlavé a antistatické s různou povrchovou úpravou. Každý poklop je uzamykatelný. Vyberte si kruhový, čtvercový či obdélníkový kompozitní poklop v e-shopu na webu poklopy. cloud.


Těsnění pro trapézové plechy a vlnovky střešních krytin - výroba a prodej

Těsnění pro trapézové plechy a vlnovky střešních krytin - výroba a prodej

Sháníte kvalitní těsnění pro trapézové plechy a vlnovky střešních krytin? Pak se obraťte na firmu Pavla Špendlíka, která se zabývá jejich výrobou ve Zlíně. V rámci své činnosti vyrábí celou rozměrovou řadu těsnění (více než 170 typů) a je schopna pružně reagovat na individuální potřeby každého zákazníka. Pro těsnění určeného do trapézových plechů a vlnovek střešních krytin firma Pavla Špendlíka využívá PORETEN – lehčený polyethylen o objemové hmotnosti cca 56 kg/m3 s malými uzavřenými dutinkami, čímž je dosažena minimální nasákavost. Hledáte-li vhodného dodavatale těsnění, obraťte se na firmu Pavla Špendlíka a přidejte se k řadě spokojených a vracejících se zákazníků.


Ochranné zástěny – přepážky pro ochranu vaší a vašich zaměstnanců

Ochranné zástěny – přepážky pro ochranu vaší a vašich zaměstnanců

Potřebujete zajistit ochranu pro vaše zaměstnance a zákazníky v dnešní nelehké době? Ve společnosti MOOS s.r.o. jsme se pohotově přizpůsobili aktuální poptávce, kterou způsobily zvýšené hygienické požadavky v provozovnách, obchodech, hotelích, penzionech, kulturních a sociálních zařízení. Dokážeme pro Vás velmi rychle vyrobit ochranné stěny z plexiskla či polykarbonátu ve všech velikostech dle vašeho přání. Nabízíme dva druhy rozměrů, které máme stále skladem. Tyto průhledné zástěny jsou skvělým řešením pro ochranu, jak personálu, tak návštěvníků dané instituce. Vyrábíme také mobilní zábrany do dveří. Se svým požadavkem nás kontaktujte na telefonické lince nebo do e-mailu, váš požadavek zpracujeme a dodáme v co nejkratším časovém termínu.