Redakční zpracování Radničních novin – listů městské části Praha 3

Redakční zpracování Radničních novin – listů městské části Praha 3

Předmětem veřejné zakázky je kompletní redakční příprava Radničních novin – listů městské části Praha 3 (dále také jako „radniční noviny“), kterou bude dodavatel provádět redakčním týmem sestávajícím z alespoň 5 členů – šéfredaktora, 2 redaktorů, grafika a fotografa. Dodavatel zajistí, aby v pracovních dnech v době mezi 9 hodinou a 17 hodinou byl v prostorech zadavatele (na Úřadu městské části Praha 3) přítomen vždy 1 redaktor nebo šéfredaktor po dobu alespoň 7 hodin. Ročně bude vytvořeno 11 vydání radničních novin, tj. jedno vydání měsíčně, a za měsíc červenec a srpen bude v příslušném roce vždy vytvořeno jedno společné vydání, přičemž každé vydání bude sestávat z 24 stran ve formátu 300 x 400 mm, přičemž nejméně 1 maximálně však 5 stran bude vyhrazeno pro inzerci. Celkový počet stran lze v jednotlivých případech se souhlasem zadavatele navýšit. Za dobu plnění veřejné zakázky bude v rámci plnění této veřejné zakázky vytvořeno celkem 44 vydání. Kompletní redakční příprava radničních novin bude sestávat zejména z kompletní tvorby článků, jejich korektury, pořízení nebo tvorby obrázků k článkům a pořízení fotografií z událostí na území zadavatele, celkového grafického zpracování každého vydání radničních novin až do (včetně) fáze grafického zlomu. Předmětem plnění není tisk ani distribuce radničních novin.
Kompletní redakční příprava jednotlivých vydání radničních novin musí být vždy v souladu s platnou aktuální koncepcí radničních novin zadavatele (platnou v době vydání aktuálního čísla radničních novin), která je stanovována formou usnesení Rady městské části Praha 3.
Součástí předmětu veřejné zakázky je i pořízení minimálně 25 ks fotografií z každé akce pořádané na území zadavatele, která má být dle zadavatele fotograficky zdokumentována. Při předání fotografií dodavatel v rámci plnění této veřejné zakázky bezúplatně postoupí na zadavatele veškerá majetková autorská práva k předávaným fotografiím nebo zadavateli k těmto fotografiím udělí bezúplatnou, časově neomezenou výhradní licenci.
Do 1 pracovního dne od skončení příslušné akce dodavatel v rámci plnění veřejné zakázky dodá zadavateli na jeho žádost učiněnou před konáním příslušné akce také alespoň jeden článek pojednávající o akci dle předchozího odstavce a současně na zadavatele bezúplatně postoupí veškerá majetková autorská práva k článku/ům, nebo k nim zadavateli udělí bezúplatnou časově neomezenou výhradní licenci.
Veřejná zakázka vložena:
16.08.2016 08:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Městská část Praha 3

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 3

Zadavatel IČ:
00063517

Zadavatel ulice:
Havlíčkovo náměstí 700/9

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Mgr. Bohumil Cirek

Zadavatel telefon:
+420 222 116 247

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha3.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79970000-4
Nakladatelské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


ORIN – inzertní noviny Hradec Králové

ORIN – inzertní noviny Hradec Králové

ORIN - inzertní noviny pro Hradec Králové a přilehlé oblasti. Nyní v čtrnáctideníku ORINU objevíte aktivní www stránky, aktuální přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, přehlednou řádkovou inzerci, pestrost grafického zpracování, stále nové inzeráty a mnoho dalšího. Na naše inzertní noviny ORIN pro Hradec Králové a okolí se můžete těšit v pravidelných termínech. Najdete nás buď ve Vašich schránkách nebo na webu http://www.orin.cz/ .


Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který vychází každý týden s programem TV POHODA. Jedná se o zpravodajský týdeník přinášející aktuality z oblasti: - Politiky - Společnosti - Ekonomiky - Kultury - Sportu. Podívejte se na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. REGION OPAVSKO zaujme každého, protože: - je dominantní tiskovinou na trhu během krátké doby - má 15 000 kusů výtisků týdně - je jednička na mediálním trhu - zaměření novin je lákavé pro všechny věkové i sociální skupiny obyvatel - efekt inzerce je dlouhodobý - nabízí různé formy inzerce - PR články, oborové přílohy, plošné inzerce. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONU OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodávám v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO


Příručka pro zkoušky elektrotechniků dle vyhlášky 50/1978 pracujících s elektro zařízením

Příručka pro zkoušky elektrotechniků dle vyhlášky 50/1978 pracujících s elektro zařízením

Institut vzdělávání a informací BAEL nyní prodává na provozovně v Ostravě publikaci s názvem „Příručka pro zkoušky elektrotechniků, požadavky na základní odbornou způsobilost (11. zaktualizované vydání). Příručka Vám pomůže rychle se připravit na zkoušku pro elektrotechniky, řídící se vyhláškou č. 58/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice. Obsahuje všechny potřebné základní poznatky z elektrotechniky a požadavky na elektrická zařízení vzhledem k bezpečnosti osob i majetku. Pro kvalifikované elektrotechniky by měla být samozřejmost včas rozpoznat nebezpečí, které může vznikat při provozu elektrických zařízení a následně zabránit riziku vzniku nebezpečí. Vhodná je pro elektrotechniky skládající zkoušku, k přípravě na certifikaci i pro žáky učilišť, středních, vyšších a vysokých škol elektrotechnických oborů. Příručku máme skladem. Zboží objednané přes e-shop posíláme po celé ČR na dobírku.


Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti

Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti

Inzertní noviny ORIN Týniště nad Orlicí je čtrnáctideník určen pro soukromou či firemní inzerci. Čtrnáctideník pro Rychnov, Náchod, Ústí nad Orlicí a přilehlé oblasti. Z našich novin se dozvíte vše co vás zajímá. Nyní v čtrnáctideníku ORINU objevíte aktivní www stránky, aktuální přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, přehlednou řádkovou inzerci, pracovní příležitosti, možnosti brigád, stále nové inzeráty a mnoho dalšího. Na naše inzertní noviny ORIN pro Hradec Králové a okolí se můžete těšit v pravidelných termínech.


Zveřejněte svůj inzerát v inzertních novinách ORIN

Zveřejněte svůj inzerát v inzertních novinách ORIN

Inzertní noviny ORIN Řádková inzerce ORIN ze které se dozvíte co právě potřebujete. Inzertní noviny pro Rychnov, Náchod, Ústí nad Orlicí a přilehlé oblasti. Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti. Přehledná řádková forma inzerátů umožňuje snadnou orientaci ve všech rubrikách. Inzertní noviny distribujeme ZDARMA do všech domácností a firem v nákladu 90.100 ks s potenciálem oslovit až 120.000 unikátních poštovních schránek.    Inzertní noviny ORIN osloví účinnou reklamu domácnosti v okresech Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Ústí nad Orlicí a přilehlé oblasti okresů Svitavy (Litomyšl), Pardubice (Holice), Hradec Králové (Třebechovice). Inzertní noviny Orin jsou dále distribuovány do firem v Hradci Králové, Svitavách, Moravské Třebové a Poličce.


Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Neví co se děje? Každé úterý si můžete zakoupit týdeník REGION OPAVSKO, kde se dozvíte, co se děje v oblasti sportu, kultury, kriminality i politiky. Týdeník vychází také s televizním magazínem. Čtenáři si také mohou vložit do společenské rubriky své přání, oznámení, poděkování, vzpomínku nebo řádkovou inzerci. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodáván v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. V souvislosti s vydáváním prestižních příloh, které naleznete na www.regionopavsko.cz, můžete svou nabídkou oslovit širokou veřejnost na Opavsku.