Redakční zpracování Radničních novin – listů městské části Praha 3

Redakční zpracování Radničních novin – listů městské části Praha 3

Předmětem veřejné zakázky je kompletní redakční příprava Radničních novin – listů městské části Praha 3 (dále také jako „radniční noviny“), kterou bude dodavatel provádět redakčním týmem sestávajícím z alespoň 5 členů – šéfredaktora, 2 redaktorů, grafika a fotografa. Dodavatel zajistí, aby v pracovních dnech v době mezi 9 hodinou a 17 hodinou byl v prostorech zadavatele (na Úřadu městské části Praha 3) přítomen vždy 1 redaktor nebo šéfredaktor po dobu alespoň 7 hodin. Ročně bude vytvořeno 11 vydání radničních novin, tj. jedno vydání měsíčně, a za měsíc červenec a srpen bude v příslušném roce vždy vytvořeno jedno společné vydání, přičemž každé vydání bude sestávat z 24 stran ve formátu 300 x 400 mm, přičemž nejméně 1 maximálně však 5 stran bude vyhrazeno pro inzerci. Celkový počet stran lze v jednotlivých případech se souhlasem zadavatele navýšit. Za dobu plnění veřejné zakázky bude v rámci plnění této veřejné zakázky vytvořeno celkem 44 vydání. Kompletní redakční příprava radničních novin bude sestávat zejména z kompletní tvorby článků, jejich korektury, pořízení nebo tvorby obrázků k článkům a pořízení fotografií z událostí na území zadavatele, celkového grafického zpracování každého vydání radničních novin až do (včetně) fáze grafického zlomu. Předmětem plnění není tisk ani distribuce radničních novin.
Kompletní redakční příprava jednotlivých vydání radničních novin musí být vždy v souladu s platnou aktuální koncepcí radničních novin zadavatele (platnou v době vydání aktuálního čísla radničních novin), která je stanovována formou usnesení Rady městské části Praha 3.
Součástí předmětu veřejné zakázky je i pořízení minimálně 25 ks fotografií z každé akce pořádané na území zadavatele, která má být dle zadavatele fotograficky zdokumentována. Při předání fotografií dodavatel v rámci plnění této veřejné zakázky bezúplatně postoupí na zadavatele veškerá majetková autorská práva k předávaným fotografiím nebo zadavateli k těmto fotografiím udělí bezúplatnou, časově neomezenou výhradní licenci.
Do 1 pracovního dne od skončení příslušné akce dodavatel v rámci plnění veřejné zakázky dodá zadavateli na jeho žádost učiněnou před konáním příslušné akce také alespoň jeden článek pojednávající o akci dle předchozího odstavce a současně na zadavatele bezúplatně postoupí veškerá majetková autorská práva k článku/ům, nebo k nim zadavateli udělí bezúplatnou časově neomezenou výhradní licenci.
Veřejná zakázka vložena:
16.08.2016 08:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Městská část Praha 3

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
07.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 3

Zadavatel IČ:
00063517

Zadavatel ulice:
Havlíčkovo náměstí 700/9

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79970000-4
Nakladatelské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Neví co se děje? Každé úterý si můžete zakoupit týdeník REGION OPAVSKO, kde se dozvíte, co se děje v oblasti sportu, kultury, kriminality i politiky. Týdeník vychází také s televizním magazínem. Čtenáři si také mohou vložit do společenské rubriky své přání, oznámení, poděkování, vzpomínku nebo řádkovou inzerci. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodáván v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. V souvislosti s vydáváním prestižních příloh, které naleznete na www.regionopavsko.cz, můžete svou nabídkou oslovit širokou veřejnost na Opavsku.


První pomoc či dopravní výchova pro děti – naučné publikace

První pomoc či dopravní výchova pro děti – naučné publikace

O zvýšení povědomí o základech první pomoci nebo základech dopravní výchovy se zábavnou formou postarají publikace a omalovánky, které se svými partnery vydává IV-Nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze. Publikace jsou zpracovány odborníky a mají dětem nenásilnou formou vtisknout základy dopravní výchovy, vysvětlit nebezpečí a problematiku silničního provozu a naučit první pomoci. Odborné publikace mají za úkol zvýšit bezpečnost dětí a naučit je například čísla pro přivolání pomoci. A protože ani někteří dospělí si často v krizových situacích nevědí rady, jistě si tyto zajímavé publikace od IV-Nakladatelství s.r.o. také rádi se svými dětmi prohlédnou.


ORIN – inzertní noviny Hradec Králové

ORIN – inzertní noviny Hradec Králové

ORIN - inzertní noviny pro Hradec Králové a přilehlé oblasti. Nyní v čtrnáctideníku ORINU objevíte aktivní www stránky, aktuální přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, přehlednou řádkovou inzerci, pestrost grafického zpracování, stále nové inzeráty a mnoho dalšího. Na naše inzertní noviny ORIN pro Hradec Králové a okolí se můžete těšit v pravidelných termínech. Najdete nás buď ve Vašich schránkách nebo na webu http://www.orin.cz/ .


Drogová prevence pro děti hravou formou – tematické omalovánky

Drogová prevence pro děti hravou formou – tematické omalovánky

Drogovou prevenci dětí a mládeže podporuje hravou a zábavnou formou tematicky laděná publikace, kterou ve spolupráci se svými partnery vydává IV-Nakladatelství s.r.o. se sídlem v Praze. Publikace je určena nejen dětem, ale především rodičům a učitelům, kteří se zde mohou seznámit s radami, jak postupovat v krizových případech. Cílem je informovat o hrozících nebezpečích užívání drog u mládeže a o možnostech pomoci při zvládání nástrah společnosti. Preventivní publikace a drogové prevenci je díky partnerům IV-Nakladatelství s.r.o. distribuována bezplatně.


Opavský region, Region Opava

Opavský region, Region Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který dnes vychází s programem TV POHODA. Zpravodajství Vám přinášíme z těchto oblastí: - Publicistika - Historie - Osobnosti - Rozhovory - Sport - Fotbal - Futsal - Hokej - Basketbal - Atletika - Volejbal - Florbal Podívejte se i na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO


Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti

Inzertní noviny ORIN patří do každé domácnosti

Inzertní noviny ORIN Týniště nad Orlicí je čtrnáctideník určen pro soukromou či firemní inzerci. Čtrnáctideník pro Rychnov, Náchod, Ústí nad Orlicí a přilehlé oblasti. Z našich novin se dozvíte vše co vás zajímá. Nyní v čtrnáctideníku ORINU objevíte aktivní www stránky, aktuální přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, přehlednou řádkovou inzerci, pracovní příležitosti, možnosti brigád, stále nové inzeráty a mnoho dalšího. Na naše inzertní noviny ORIN pro Hradec Králové a okolí se můžete těšit v pravidelných termínech.