Poptávám dřevěné zarubně

Poptávám dřevěné zarubně

Poptávám dřevěné zárubně. Foto pošlu. Děkuji pan Ouský.
Poptávka byla vložena dne:
15.08.2016 08:09

Platnost poptávky:
15.09.2016 08:00

Kontaktní osoba:
Milan Ouský

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Příbram

Obrázek:
Poptávám dřevěné zarubně

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce

Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce

Potřebujete nové dřevěné příhradové vazníkové konstrukce a hledáte firmu, která vyrábí dřevěné vazníky? Pak se obraťte na jihomoravskou společnost EURODACH s.r.o. se sídlem v Pohořelicích blízko města Brna, která nabízí dřevěné příhradové střešní vazníky, střešní dřevěné konstrukce. Provádíme výstavbu vazníkových konstrukcí. Součástí výstavby dřevěných vazníků je grafická vizualizace a zároveň i statické posouzení. Montujeme dřevěné krovy a vazníky, které si sami opracováváme a dodáváme. Máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme jen ty nejprofesionálnější služby. Práce tesařské a klempířské: -výroba a montáž krovů -výroba a montáž vazníků -prodej vyřezané konstrukce na CNC lince Hundegger -montáž lepených konstrukcí ze dřeva -montáž dřevostaveb -bednění a laťování střech. Pro více informací nás kontaktujte.


Výroba spárovek, biodesek - celodřevěné masivní desky pro nábytkáře, truhláře, stavebníky

Výroba spárovek, biodesek - celodřevěné masivní desky pro nábytkáře, truhláře, stavebníky

Lepené dřevařské materiály hrají významnou roli pro nábytkáře, truhláře i stavebníky. Celodřevěné masivní desky z listnatých i jehličnatých dřevin dodává firma BRENUS s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Jsme výrobcem spárovek i biodesek. Výroba je zaměřena hlavně na spárovky, pro pužití v interiéru i exteriéru. Spárovky - jednovrstvé lepené masivní desky: - napojované a průběžné z listnatých dřevin dub, buk - průběžné z jehličnatých dřevin smrk, borovice - z ostatních i exotických dřevin. Biodesky - třívrstvé lepené masivní desky: - z listnatých i jehličnatých dřevin.


Nerezové, dřevěné, skleněné zábradlí do domácností i kancelářských prostor

Nerezové, dřevěné, skleněné zábradlí do domácností i kancelářských prostor

Pořiďte si kvalitní a stylové zábradlí do domácností i kancelářských prostor, na balkon či terasu. Společnost Ardent Corp vyrábí na zakázku z nerezi nebo jiných kovových materiálů, plastu, skla nebo ze dřeva. Vyrábíme zábradlí na zakázku na terasy, schodiště, balkóny, u oken, v rodinných domech, bytech, hotelech, budovách společností, komerčních prostorech, ale i na stadionech. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného typu zábradlí. Vyrobíme vám zábradlí podle vašich představ.


Materiály pro výrobu nábytku  – DUET CZ

Materiály pro výrobu nábytku – DUET CZ

Kovolamináty od firmy DUET CZ našly perfektní uplatnění při výrobě nábytku. Materiály pro výrobu nábytku na jednom místě. Máte jasnou vizi, jak oprášit stávající vzhled vašeho nábytku či stěn? Nemá smysl otálet. Buďte chytří a spěchejte k nám do firmy. Společnost DUET CZ se zabývá prodejem sedacího nábytku a laminátů. Lamináty od precizního německého výrobce představují velmi zajímavou, kvalitní a efektní alternativu použitých materiálů při výrobě nábytku. Laminátové obklady se hodí pro perfektní oživení Vašich stávajících stěn nebo nábytku. Neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit.


Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků pro nové střechy rodinných domů

Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků pro nové střechy rodinných domů

Potřebujete novou střechu pro váš rodinný dům? Jste z Jihomoravského kraje? Objednejte si dřevěné příhradové vazníky od společnosti BAST CZ s.r.o., se sídlem v Kuřimi u Brna. Střešní příhradové vazníky představují moderní konstrukci pro vaši střechu. Vyrábíme a montujeme příhradové vazníky pro střechy rodinných domů. Vyrábíme příhradové vazníky z kvalitního dřeva na všechny typy střech pro jednotlivce i stavební firmy. Naši profesionální tesaři, pokrývači a klempíři používají nejmodernější technologie při výrobě a montážích střech. Vazníky dodáváme přesně podle požadavků zadavatele. Máme dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou, ale i s montáží. Máme mnoho spokojených zákazníků. Dodáváme a montujeme příhradové vazníky v regionech Brno, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Vyškov, Blansko, Boskovice, Letovice.


Dřevěné větrací a ozdobné mřížky z masivního dřeva vysoké kvality, dodávka, prodej

Dřevěné větrací a ozdobné mřížky z masivního dřeva vysoké kvality, dodávka, prodej

Pokud sháníte dřevěné ozdobné či větrací mřížky, pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše firma FK dřevěné lišty, spol. s r.o. nabízí: -větrací mřížky (žaluziové, nutované, lepené) -ozdobné dřevěné mřížky -přeplátované dřevěné mřížky -pomocí počítačových výpočtů dosahujeme absolutní symetrie mřížek všech velikostí -u ozdobných mřížek nabízíme skladové formáty ( 600 x 1.200 mm) i přířezy na míru ( zvláštní formáty do 1.000 x 2.400 mm) -jemně broušený povrch, oboustranně viditelný -lze dodat včetně povrchové úpravy ( moření, lakování, olejování, voskování ) -možnost zhotovení speciálních tvarů -široká škála standardních dřevina, výroba i z exotických dřevin. Použití mřížek: kryty otvorů k větrání, dělení místností, dvířka kuchyňských linek, výplně schodišťových zábradlí, paravany, ozdobné kryty topných těles aj.