Poptávám výrobu dřevěných oken

Poptávám výrobu dřevěných oken

Poptávám výrobu 3 dřevěných, dvoukřídlých oken s dvojitým sklem o rozměrech 130x118cm, 90x60cm a 110x90cm, včetně rámů, materiál navrhujeme modřín nebo borovici kvůli ceně. Zároveň žádáme nacenit o výrobu okenic k těmto oknům - materiál dub (jasan), foto zašlu mailem.
Prosíme o nacenění prací včetně použitého materiálu.
Poptávka byla vložena dne:
15.08.2016 07:55

Platnost poptávky:
15.09.2016 07:41

Kontaktní osoba:
Markéta Šrámková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chrudim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kuchyňské linky, moderní kuchyně na míru Praha

Kuchyňské linky, moderní kuchyně na míru Praha

Potřebujete kuchyň do svého nového domova či rekonstruujete obydlí a toužíte po nové kuchyňské lince? Kuchyně na míru Vám zhotoví naše truhlářství Přemysla Škarvady z Jílové u Prahy. Tuto důležitou a neodmyslitelnou součást domu, kde vaříte obědy, pečete dezerty či připravujete jiné dobroty, Vám vybavíme kvalitní a moderním nábytkem vyrobeným na zakázku. Vyslyšíme Vaše požadavky v oblasti vzhledu, designu a uspořádání. Poradíme Vám v technickém rozložení spotřebičů. Můžete si vybrat kuchyňské linky s fólii, dýhou či lakované v různých dekorech tak aby pasovaly do Vašeho interiéru. Samozřejmostí je přesné vyměření a montáž linky. Čas strávený v kuchyni a příprava jídla bude pro Vás radost.


Výroba oken, výroba dveří - prodej, montáž dřevěných a plastových oken a dveří

Výroba oken, výroba dveří - prodej, montáž dřevěných a plastových oken a dveří

Chcete si nechat vyrobit nová okna i dveře pro Váš dům, byt či chatu? Hledáte firmu která se zabývá kvalitní výrobou, prodejem i montáží dřevěných a plastových oken a dveří v okolí města Ivančice? Pak se obraťte na společnost 1A TRADE, s.r.o. se sídlem v Ivančicích. Naše společnost vyrábí, prodává a montuje: -plastová okna a dveře, dřevěná okna a dveře, hliníková okna a dveře, venkovní parapety, vnitřní parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu. Plastová okna: Okna z profilů GENEO první ultrastabilní okenní profilový systém - Nejlepší útlum hluku včetně optimální tepelné izolace - Odolnost proti vloupání do třídy odolnosti 3. - Osvědčené a hladké pohledové plochy nejsou náchylné k zašpinění a snadno se udržují - Maximální komfort zavírání oken díky optimalizaci těsnění.


Bytový nábytek na míru-obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice

Bytový nábytek na míru-obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice

Při pořízení nábytku je třeba zohlednit cenu i kvalitu, proto je jednoznačně výhodnější pořídit bytový nábytek na míru a ne vybírat sériové kusy. Nábytek pro obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice si můžete nechat vyrobit v Truhlářství a podlahářství Buršík. Telefonicky si domluvíme termín konzultace a měření. Připravíme Vám návrhy a vizualizace interiéru, ať získáte představu o budoucí podobě pokoje a máte snadnější volbu. Zakázky přijímáme v lokalitě Zlínský kraj i Přerov.


Návrhy, realizace moderních a luxusních interierů na zakázku

Návrhy, realizace moderních a luxusních interierů na zakázku

Pokud hledáte opravdového profesionála ve sféře rekonstrukcí a designu nemovitostí, bude pro vás truhlářská dílna Woodtech Jiřího Májka z Brna jedinečným řešením. Jsme mladý kolektiv s progresivním přístupem, přičemž nasloucháme vašim přáním a požadavkům, tak abychom vám přeměnili domov přesně podle vašich představ. Potřebujete přestavit nebo upravit vaši kuchyň, ložnici, obývací či dětský pokoj i jinou místnost? My se vám postaráme o návrh těchto interiérů včetně jejich realizace. V našem sídle naleznete truhláře, kteří svému řemeslu opravdu rozumí a a v rámci svých služeb garantují 100% servis. Ještě váháte? Přijďte se s námi pobavit o vašem snu a přesvědčíte se.


Kvalitní, estetická eurookna, dřevěná okna - výroba

Kvalitní, estetická eurookna, dřevěná okna - výroba

Firma Okna ROBENEK, s.r.o. je jako tradiční ostravský výrobce vždy o krok dál - pro zachování výborných tepelných a zvukových izolačních vlastností oken a dveří používá špičkových materiálů a technologií dostupných na evropském trhu, a vytváří tak příjemné a bezpečné prostředí. Přidejte se i Vy k řadě spokojených zákazníků, které si společnost Okna ROBENEK, s.r.o. díky kvalitě poskytovaných služeb získala nejen v Ostravě, ale i v Praze a celém Středočeském kraji.


Kvalitní výroba a montáž - okna, eurookna a vchodové dveře ze dřeva

Kvalitní výroba a montáž - okna, eurookna a vchodové dveře ze dřeva

Jako nejstarší výrobce oken a dveří v regionech Ostrava, Frýdek-Místek a Havířov dbá společnost Okna ROBENEK, s.r.o. na neustálé zlepšování a vývoj výrobků k maximální spokojenosti každého zákazníka. Kvalitu, estetiku a dokonalé zpracování najdete na těchto produktech - dřevěná okna - okna EURO 68 SOFT - okna EURO 78 SOFT - okna EURO 88 SOFT - okna EURO RUSTIKAL - vchodové dveře - dveře PROFIL 68 - dveře PROFIL 78 - okenice - parapety vše v široké škále lazurovacích odstínů. Vytvořte si doma dokonale příjemné prostředí se společností Okna ROBENEK, s.r.o. Těšíme se na spolupráci s Vámi!