Bavlněné rukavice, Belgie

Bavlněné rukavice, Belgie

Vlastním importující/ velkoobchodní společnost v Belgii a hledám výrobce, který může zhotovit vysoce kvalitní bavlněné rukavice (pro účely obřadu přehlídky, důstojníci).

Původní znění:
Inquiry
I am owning an Import/Wholesale company in Belgium, and I am looking for a manufacturer who can produce high quality cotton gloves ( as for ceremony purposes, parades, officers).
Poptávka byla vložena dne:
17.08.2016 13:07

Platnost poptávky:
17.11.2016 12:52

Kontaktní osoba:
Louis Vorstenbosch

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Belgium

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dětské pletené čepice a teplé zimní doplňky oblečení

Dětské pletené čepice a teplé zimní doplňky oblečení

Dětské pletené čepice a teplé zimní doplňky oblečení pro Vaše nejmilejší nakoupíte v e-shopu od české firmy PLETEX s.r.o.. Značnou oblibu u našich nejmenších zákazníků mají čepice s ručně háčkovanými zvířecími motivy. Většina dětských čepic je podšitá kvalitní mikro-fleecovou podšívkou. Kromě praktického a módního hlediska je neméně důležité, že čepice je z vnitřní strany velice příjemná právě díky mikro-fleecu. Důležitou součástí naší kolekce jsou pletené nákrčníky a šály, pletené rukavice a bavlněné čepice a kšiltovky, dívčí šátky na jaro a léto. Při výrobě klademe důraz na použité materiály, certifikované na hygienickou nezávadnost a splňující požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Každoročně se snažíme svou kolekci inovovat, aby maximálně vyhovovala potřebám našich nejmenších a zároveň požadavkům dětí v teenagerském věku.


Kvalitní a originální pletené čepice značky Pletex, které zahřejí v chladném počasí

Kvalitní a originální pletené čepice značky Pletex, které zahřejí v chladném počasí

Nejen děti, ale také dospělý by neměli zapomínat na čepice, které vás příjemně zahřejí v chladných zimních měsících. Chraňte se před štiplavým mrazem a pořiďte si kvalitní a originální čepice značky Pletex ve firmě TEXPA Pavlasová, s.r.o. v Šumperku. Čepice Pletex si oblíbí každý. Velice oblíbené jsou dámské čepice ze silných přízí, ale na výběr jsou také sportovní čepice, čepice s bambulí, pletené kšiltovky nebo klobouky. Na své si přijdou jistě i pánové, kteří mají na výběr vzorované čepice z funkčních materiálů a v univerzální velikosti. Nezapomněli jsme ani na čepice pro děti, které jsou podšité kvalitní mikro-fleecovou podšívkou. Velice oblíbené jsou u dětí čepice se zvířecími vzory. Navštivte naši prodejnu v Šumperku a vyberte si čepici značky Pletex, kterou si určitě oblíbíte.


Dívčí, chlapecká bavlněná čepice s fleecem a pletené  zimní čepice

Dívčí, chlapecká bavlněná čepice s fleecem a pletené zimní čepice

Máte rádi teplé čepice? Hledáte e-shop, kde můžete svým dětem pořídit kvalitní české čepice za přívětivé ceny? Pak navštivte e-shop kulichy.cz firmy Pletex z Třebíče. Najdete zde širokou škálu dětských bavlněných čepic s fleecem a také hřejivé pletené zimní čepice. Na našem e-shopu pro Vaše ratolesti pořídíte: - pletené zimní čepice podšité fleecem – klasické, s bambulí, háčkovanou aplikací - bavlněné čepice s podšívkou z fleece – spadená, s dětskými motivy Čepice jsou dostupné v mnoha barevných provedeních jak pro chlapce, tak i dívky. Ke všem čepicím je možné dokoupit nákrčník ve stejné barvě.


Moderní dámská a dívčí pletená čelenka – jednobarevné, dvoubarevné, s uzlem

Moderní dámská a dívčí pletená čelenka – jednobarevné, dvoubarevné, s uzlem

Omrzela se Vám klasická zimní čepice? Líbá se Vám pletená čelenka? Stylové pletené čelenky české výroby v mnoha barvách pořídíte na e-shopu kulichy.cz. Máme zde na výběr z několika typů dámských a dívčích pletených čelenek: - jednoduché jednobarevné - jednobarevné podšité fleecem - široké jednobarevné - jednobarevné s uzlem - dvoubarevné s uzlem - melírové podšité fleecem Čelenky jsou vyrobeny ze 100% akrylu a dostupné jsou v UNI velikosti.


Dětská sada hřejivé bavlněné čepice a nákrčníku podšívkou z fleecu

Dětská sada hřejivé bavlněné čepice a nákrčníku podšívkou z fleecu

Rádi byste svým dětem pořídili slušivou sadu hřejivé čepice a nákrčníku z bavlny? Hledáte e-shop se širokým sortiment čepic a nákrčníků pro dávky i chlapce? Navštivte e-shop kulichy.cz, kde pořídíte sadu čepice a nákrčníků pro dívky i chlapce ryze české výroby za příznivé ceny. Najdete zde dětské bavlněné čepice celopodšité fleecem v široké škále barev pro dívky i chlapce. K chlapeckým i dívčím čepicím máme k dispozici i barevně ladící nákrčníky, taktéž celopodšité hřejivým fleecem.


Český výrobce originálních pletených čepic - dámské, dětské a pánské

Český výrobce originálních pletených čepic - dámské, dětské a pánské

Hledáte kvalitního českého výrobce pletených čepic? Obraťte se na společnost PLETEX s.r.o. v Třebíči, který působí na českém trhu a zabývá se výrobou a prodejem originálních a cenově dostupných pletených čepic - dámských, pánských i dětských. Čepice od nás, ať už pánská, dámská nebo dětská, je zárukou příjemného nošení a na našem e-shopu můžete zakoupit již od jednoho kusu. Nabízíme každoročně kolekci více jak 200druhů čepic v různých barevných provedeních a velikostech. Provádíme také zakázkovou výrobu dle přesně dodaného návrhu. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.