SZŠ Žilina – stavebné úpravy kuchyne s jedálňou a strechy so zateplením – I. etapa

SZŠ Žilina – stavebné úpravy kuchyne s jedálňou a strechy so zateplením – I. etapa

Predmetom riešenia projektu je modernizácia a stavebné úpravy strechy so zateplením v hospodárskej časti SZŠ v Žiline. Strecha je plochá. Objekt má strešný plášť značne v dezolátnom stave. Súčasný bleskozvod je v havarijnom stave a je nutné ho vymeniť za nový. Treba bleskozvod demontovať v celom rozsahu. Na streche sa nachádzajú vetracie šachty z ktorých je potrebné demontovať existujúce oplechovania, mriežky VZT spolu aj s rámom a sokle, ktoré sú súčasťou skladby strešného plášťa.
Strešná krytina bude zhotovená z fóliovej hydroizolácie. Bude spádovaná pomocou spádových klinov z polystyrénu EPS v 2% spáde do nových navrhnutých vpustí s elektrickým ohrevom HL62.1, ktoré budú osadené a napojené na jestvujúce odpadové potrubie. Kladačský plán spádových dosiek bude dodávkou výrobcu, súčasťou dodávky strešného plášťa budú aj oplechovania atík a oplechovania strešných odvetrávacích šácht a komínov z poplastovaného plechu.
Dodávateľ musí pred realizáciou vykonať ťahové skúšky na potvrdenie alebo vyvrátenie stabilizácie fólie kotvením.

Základné údaje o predmete zákazky:
-Búracie práce
-Izolácie striech
-Klampiarske konštrukcie
-Zdravotechnika
-Elektroinštalácia a bleskozvod

Predpokladaný finančný náklad :
podľa rozpočtovej dokumentácie 127 556, 39 € bez DPH, 153 067, 67 € s DPH.

Neoddeliteľnou súčasťou výkazu výmer je technická správa a výkresová časť projektovej dokumentácie . Výkaz výmer neobsahuje úplný technický popis, technologický postup ani rozbor položiek. Tie sú zrejmé z technickej správy, výkresovej časti projektu, alebo technologických postupov predpísaných výrobcami stavebných hmôt, polotovarov a technológií.

Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v poskytnutej projektovej dokumentácii, výkresovej dokumentácii a vo výkaze výmer, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
12.08.2016 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37808427

Zadavatel ulice:
Komenského 48

Zadavatel PSČ:
011 09

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokrývačství, tesařství a klempířství- kompletní realizace střech

Pokrývačství, tesařství a klempířství- kompletní realizace střech

Potřebujete rekonstruovat střechu? Hledáte v oblasti Brno-venkov stavební firmu, která provádí tesařské, pokrývačské i klempířské práce? Pak kontaktujte firmu Stavovald. Naše firma se postará o výstavbu střechy na novostavbách i o rekonstrukci Vaši stávající střechy. Zajistíme vše od zhotovení krovů po pokládku střešní krytiny až po instalaci okapů. Naši kvalifikovaní zaměstnanci se postarají o práce: - tesařské - klempířské - pokrývačské Působíme v oblasti Brno-venkov, ale také Moravském Krumlově nebo Hustopečích.


Izolatérské práce - izolace PUR pěnami v ČR i na Slovensku

Izolatérské práce - izolace PUR pěnami v ČR i na Slovensku

Izolace PUR pěnami je energeticky úsporným zateplením, chytrou pěnu lze navíc využít i při hydroizolaci stavby nebo pro zvukovou izolaci stěn či stropu. Pokud preferujete metodu stříkané izolace a hledáte spolehlivou firmu na izolatérské práce na Moravě, obraťte se na naši firmu PURPANDA s.r.o. Zlín-Tečovice, která působí v ČR i na Slovensku. Pomůžeme Vám s výběrem typu a tloušťky materiálu. Izolatérské práce: - využití PUR pěny v interiéru - zateplení stropů, stěn, podlah, podkroví - využití PUR pěny v exteriéru - izolace střech, základů.


Izolace chytrou pěnou - izolační stříkaná PUR pěna

Izolace chytrou pěnou - izolační stříkaná PUR pěna

Zateplení staveb probíhá poslední roky stále častěji chytrou pěnou. Tato metoda izolace je vhodná v interiéru i exteriéru, izolační stříkaná PUR pěna má různou tvrdost a podle použití se volí ta nejvhodnější. V regionu Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov můžete v oblasti stříkané izolace oslovit společnost EB - stav s.r.o. . Stříkaná PUR pěna se může aplikovat přímo na zdivo, beton, plech i jiný podklad ! Izolační pěna dle tvrdosti: - tvrdá má využití pro izolaci plochých střech - středně tvrdá se používá při zateplení půdy, podkroví, fasády i při hydroizolaci základů stavby - měkká se využívá v interiéru, pro zateplení stropu, stěn apod.


Podřezání zdiva diamantovým lanem - izolace kamenného, smíšeného, betonového zdiva

Podřezání zdiva diamantovým lanem - izolace kamenného, smíšeného, betonového zdiva

Na mechanické izolace vlhkého zdiva i chemické injektáže se zaměřuje společnost ACHP služby s.r.o., která působí v regionu Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj. Izolace podřezáním diamantovým lanem provádí u všech druhů zdiva - u kamenného, smíšeného i betonového zdiva. Tvrdé prstencové diamantové lano se užívá pro postupné prořezání zdiva. Jde o metodu použitelnou jen při rekonstrukcích z důvodů chlazení vodou a nepořádku z řezné spáry. Výhody podřezání zdiva diamantovým lanem: - lze provést odizolování u jakéhokoliv materiálu - účinnost 100% proti vzlínající vlhkosti - rychlost provedení.


Kompletní pokrývačské práce – pokládka střešních krytin, hydroizolace, zateplení

Kompletní pokrývačské práce – pokládka střešních krytin, hydroizolace, zateplení

Potřebujete zrekonstruovat starou střechu? Uvažujete o realizaci nové střechy na Vašem rodinném domě? Stavební firmou, která poskytuje kompletní pokrývačské práce, je BAUFIRMA MPR s.r.o., která sídlí v Jaroměřicích nad Rokytnou. Provádíme veškeré pokrývačské práce – hydroizolaci a zateplení jak šikmých, tak i plochých střech. Následně realizujeme pokládku střešních krytin, jako jsou pálené nebo betonové tašky, eternit, trapéz, PVC fólie apod. Můžeme Vám zaručit, že Vám střecha poslouží dlouhá léta. Kromě pokrývačských prací si poradíme i s realizací krovů a nosných konstrukcí střech.


Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Uvažujete o rekonstrukci rodinného domu? Hledáte ve Znojmě firmu, která má bohaté zkušenosti s rekonstrukcí domů a bytů? Obraťte se na Zednictví Jiří Pokorný, které zajistí veškeré práce spojené s rekonstrukcí vašeho obydlí. V rámci rekonstrukce rodinných domů i bytů zajistíme veškeré řemeslné práce: - sádrokartonářské práce - zateplení - instalaci, opravy vody, topení, plynu - bourací práce - malířské, natěračské práce - pokládku obkladů, dlažeb Pomůžeme Vám také s návrhem optimálního řešení rekonstrukce tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.