Centrum výroby chemických specialit - vodokružná vakuová stanice

Centrum výroby chemických specialit - vodokružná vakuová stanice

Záměrem je pořízení technologického vybavení do nově zrekonstruovaného objektu RY131A s cílem vybudování nového výzkumně výrobního provozu, který bude určen pro výrobu pokročilých farmaceutických a veterinárních intermediátů a polotovarů pro výrobu API v podmínkách správné výrobní praxe.
Veřejná zakázka vložena:
12.08.2016 08:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
02.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Výzkumný ústav organických syntéz a.s.

Zadavatel IČ:
60108975

Zadavatel ulice:
č.p. 296

Zadavatel PSČ:
533 54

Zadavatel obec:
Rybitví

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42122450-9
Vakuová čerpadla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerpadla a elektromotory - nízké ceny, servis

Čerpadla a elektromotory - nízké ceny, servis

Provádíme elektrické i mechanické opravy elektromotorů a čerpadel za nízké ceny. Stačí se obrátit na naší firmu KRES spol. s. r. o., která působí v okolí Krnova a Bruntálu. V nabídce naší firmy KRES spol. s. r. o. naleznete: - prodej čerpadel včetně servisu Elektromotory: - jednofázové a třífázové - brzdové - nevýbušné - repasované elektromotory - s frekvenčním měničem - příslušenství - motorové ochrany, frekvenční měniče Také se zabýváme navíjením statorů trojfázových trakčních elektromotorů a jsme schopní vyrobit cívky vinutí z profilového vodiče podle dodané dokumentace. Na veškeré zboží, které u nás zakoupíte, zajišťujeme záruční i pozáruční servis, údržbu a potřebné revize. Navštivte naší prodejnu v Krnově na Cvilínské ulici, která uspokojí zákazníky ze širokého okolí včetně Bruntálu.


Rekonstrukce a celková generální přestavba automatické tlakové stanice pro dodávku jodo-bromové vody

Rekonstrukce a celková generální přestavba automatické tlakové stanice pro dodávku jodo-bromové vody

Hledáte firmu, která by se Vám kompletně postarala o rekonstrukci ATS (automatické tlakové stanice)? Společnost AQ PUMPY s.r.o se sídlem v Hranicích se specializuje na výrobu, přestavbu a vývoj čerpacích stanic, posilovacích a filtračních stanic. Rekonstrukce čerpací stanice, která má na starosti dodávku jodo-bromové vody (solanky) v lázeňských objektech, spočívala v kompletní přestavbě ATS. Bylo nutné nejprve částečně demontovat původní čerpací technologii, současně dodat novou a zabezpečit tak stálou dodávku vody pro léčebné kúry, a následně demontovat a zlikvidovat zbytek staré tlakové stanice. Při rekonstrukci bylo zapotřebí vyměnit i staré litinové potrubí a armatury mezi jímacími nádržemi a novou ATS. Při rekonstrukci došlo k výměně horizontálních čerpadel za tři vertikální nerezová čerpadla, které jsou řízeny frekvenčními měniči, které jsou umístěny ve společném rozvaděči. Tím bylo umožněno vyměnit dvě velké 3m³ tlakové nádoby za jednu 500l tlakovou nádobu s vakem. Pro snadné ovládání a pro kontrolu je řídící systém automatické tlakové stanice propojen s centrálním řízením technického zázemí lázní. Řídící jednotka má na starosti ovládání a střídání čerpadel, hlídání vody v sacím potrubí, eviduje počet motohodin a hlásí poruchové stavy. Vždy se snažíme najít co nejlepší řešení jakéhokoliv požadavku naších zákazníků - v tomto případě bylo prioritou zabezpečit montáž i demontáž za stálého provozu lázeňského resortu bez povšimnutí hostů a personálu.


Ultrazvuková zkouška - metoda kontroly ultrazvukem

Ultrazvuková zkouška - metoda kontroly ultrazvukem

Zabýváme se prodejem přenosných ultrazvukových defektoskopů pro ultrazvukové zkoušky v průmyslovém využití jako jsou multikanály, tloušťkoměry, software, sondy, monitory koroze, automatizované systémy a linky, příslušenství jako bloky, gely. Naše výrobky se požívají při kontrole svarů, potrubí, ropovodů aj. V naší nabídce přenosných ultrazvukových defektoskopů naleznete: - KRAUTKRAMER USM 36 - Phasor Série a nové Phased Array AVG SONDY - Krautkrämer USM 35 XS - USN 60 - USM Go - SpotChecker - USM Vision. Všechny naše přístroje jsou rychlé, přesné a jednoduché na ovládání. Šetří jak Váš čas, tak i peníze. Zaujala Vás naše nabídka? Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo přímo volejte 222500101.


Výroba a prodej laboratorních sušáren kameniva

Výroba a prodej laboratorních sušáren kameniva

Kvalitní laboratorní sušárny kameniva naleznete v okolí přerova a Olomouce u zkušeného výrobce laboratorních přístrojů, společnosti BRIO Hranice s.r.o. Naleznete zde sušárny Memmert které disponují: - celonerezovým opláštěním - plnými dveřmi se svislým madlem pro praktické otevírání - teplotním rozsahem 300°C v základním provedení - ovládáním prostřednictvím regulátoru SingleDisplay nebo regulátorem TwinDisplay Vybrat si u nás můžete z více velikostí sušáren dle objemu, a navíc ze dvou typů sušáren kameniva: - horkovzdušné sušárny Memmert UN/UNplus bez ventilátoru - horkovzdušné sušárny Memmert UF/UFplus s ventilátorem


Dodávky a montáže tepelných čerpadel Sinclair a Samsung vzduch/vzduch a vzduch/voda

Dodávky a montáže tepelných čerpadel Sinclair a Samsung vzduch/vzduch a vzduch/voda

Optimální vytápění pro váš domov vám navrhne společnost TZB TECHNIK, s.r.o. z Hranic v okrese Přerov. Zabývá se dodávkou a montáží kvalitních tepelných čerpadel Sinclair a Samsung vzduch/vzduch a vzduch/voda pro rodinné domy, firemní haly a objekty občanské vybavenosti. Zajistíme kompletní dodání, instalaci a servis za rozumnou cenu. Tepelná čerpadla pro rodinné domy vzduch/voda, vzduch/vzduch, země-voda: - vzduch/voda - výhodou tohoto zařízení jsou nízké pořizovací náklady a nenáročná instalace - vzduch/vzduch - pro vytápění a chlazení rodinných domů a komerčních objektů. - země-voda - pro objekty s větším pozemkem pro zemní kolektor nebo s možností hloubkového vrtu. Tepelná čerpadla pro bytové domy: - inteligentní řízení aplikací Kobra, které uspoří náklady za vytápění/chlazení, s jednoduchou a snadnou instalací, s přístupem a dohledem do domu odkudkoliv. Tepelná čerpadla pro průmyslové objekty: - kompletní řešení vytápění, chlazení, větrání, výroby teplé vody, vzduchových clon a centrální regulace. Montáže tepelných čerpadel Sinclair a Samsung provádíme pro naše zákazníky z regionu a měst Olomouc, Vyškov, Přerov, Lipník nad Bečvou, Zábřeh a další.


Produkty z oblasti nedestruktivního testování prodej Praha

Produkty z oblasti nedestruktivního testování prodej Praha

Potřebujete zjistit kvalitu Vašich produktů a ověřit si bezpečný provoz Vašich zařízení? Ve společnosti PANAMETRIA CZ s.r.o. Vám nabízíme přístroje z oblasti nedestruktivního testování výrobků a zařízení od společnosti NDT Trade s.r.o., která na trhu působí již od roku 2007. Dodáváme přístroje pro vizuální kontrolu jako videoskopy, fibroskopy a boroskopy, ruční spektrometry. Nabízíme Vám automatické ultrazvukové systémy ScanMaster, které najdou uplatnění zejména v průmyslových aplikacích. Dále u nás najdete magnetizační přístroje, vířivoproudé přístroje a veškeré příslušenství k NDT zkouškám.