Správné a bezpečné fungování plynového kotle zajistí jeho pravidelný servis

PAVELKA - VTP s.r.o.

Správné a bezpečné fungování plynového kotle zajistí jeho pravidelný servis

Společnost PAVELKA - VTP s.r.o. je odborníkem v oblasti plynových kotlů a ohřívačů vody. Zajišťujeme pravidelný servis, opravy a řešení menších i větších poruch, ale také pravidelné roční prohlídky, které váš kotel připraví na topnou sezónu.





ČVUT – Půdní vestavba Trojanova

ČVUT – Půdní vestavba Trojanova

Možnost realizace podkroví je dána tvarem a konstrukcí krovu. Kromě výstavby nových dojezdových částí výtahových šachet se v podstatě jedná o montážní způsob výstavby. Odlehčení o násypy a cihelnou dlažbu a stávající betonové konstrukce umožní přenést nové užitné zatížení a zateplení prostor.
Celý vnitřní prostor bude důkladně očištěn, odstraní se stávající cihelná dlažba a vyberou veškeré násypy až na překládaný dřevěný záklop. V rámci vnitřních dispozic částí A, B a C budou odstraněna železobetonová lichoběžníková žebra a nefunkční části komínů.
Po vyčištění prostor bude provedena sanace stávajícího trámoví plátováním ev. protézováním. Dále bude provedeno podchycení dřevěných sloupků a celá dřevěná konstrukce bude ošetřena proti dřevokazným škůdcům. Do prostoru obou věží bude vložena dřevěná konstrukce galerie, které bude složit jako konzultační prostory. Po odstranění původní dlažby budou podlahové konstrukce vestavby provedeny na principu suché výstavby. Nášlapné vrstvy podlah jsou navrženy dle účelu místností.
Na rohové a střední věž bude použita stávající krytina z břidlicových šablon, Na jednotlivých křídlech objektů bude položena nová krytina. U plochých střech je navržena výměna stávajícího pozinku za titanzinek. Nově vybudované prostory budou osazeny standartním provedením silnoproudých a slaboproudých rozvodů a vybaveny systémy ACS, EPS, MaR a systémem nuceného větrání a chlazení. V rámci rekonstrukce střešního pláště bude provedena i oprava hromosvodu.
Součástí vestavby je i montáž 2 nových bezstrojovnových výtahů přilehlých k částem A a C.
Ve stávající kotelně budou původní kotle nahrazeny novými s vyšší účinností a výkonovou skladbou lépe odpovídajícími potřebám objektu v průběhu roku. Součástí výměny kotlů je i nové propojení topných okruhů a úprava ohřevu TUV.
Veřejná zakázka vložena:
12.08.2016 08:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
České vysoké učení technické v Praze

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
08.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České vysoké učení technické v Praze

Zadavatel IČ:
68407700

Zadavatel ulice:
Zikova 1905/4

Zadavatel PSČ:
166 36

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214300-3
Stavební úpravy budov vysokých škol

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní pokrývačské práce – pokládka střešních krytin, hydroizolace, zateplení

Kompletní pokrývačské práce – pokládka střešních krytin, hydroizolace, zateplení

Potřebujete zrekonstruovat starou střechu? Uvažujete o realizaci nové střechy na Vašem rodinném domě? Stavební firmou, která poskytuje kompletní pokrývačské práce, je BAUFIRMA MPR s.r.o., která sídlí v Jaroměřicích nad Rokytnou. Provádíme veškeré pokrývačské práce – hydroizolaci a zateplení jak šikmých, tak i plochých střech. Následně realizujeme pokládku střešních krytin, jako jsou pálené nebo betonové tašky, eternit, trapéz, PVC fólie apod. Můžeme Vám zaručit, že Vám střecha poslouží dlouhá léta. Kromě pokrývačských prací si poradíme i s realizací krovů a nosných konstrukcí střech.


Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Profesionální fasády, rekonstrukce a revitalizace domů i historických budov

Váš dům potřebuje zrekonstruovat nebo zrevitalizovat? Naše společnost Stavos Stavba a.s. vám jako zkušený dodavatel staveb nabízí ty nejprofesionálnější služby v oblasti rekonstrukcí a revitalizace. Kromě klasických domů veřejných i soukromých investorů se postaráme také o historické budovy, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, na koho se obrátit, máme pro vás jednoduché řešení. Kontaktujte nás a společně se domluvíme na veškerých pracích, které bude potřeba zrealizovat na vašem domě či historické budově. Snažíme se vždy vyjít našim klientům vstříc, aby potřebné úpravy také odpovídali jejich přání a představám.


Tesařské práce, rekonstrukce střech, střechy na klíč podle vašich představ

Tesařské práce, rekonstrukce střech, střechy na klíč podle vašich představ

Hledáte-li kvalitní a spolehlivou firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci Vaší střechy na klíč? Pak jste na správném místě! Nejchytřejší volbou je pro Vás stavební společnost Střechy Višňovský. Firma střechy Višňovský Vám nabízí tesařské, pokrývačské a klempířské práce: - střechy na klíč - sedlové, šikmé, ploché střechy - rekonstrukce střechy - stavba střechy - dodávka střešní krytiny, střešních materiálů - výroba klempířských prvků - izolace plochých střech Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonních číslech 596236095 nebo 603414998. Těšíme se na vzájemnou spolupráci!


Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Uvažujete o rekonstrukci rodinného domu? Hledáte ve Znojmě firmu, která má bohaté zkušenosti s rekonstrukcí domů a bytů? Obraťte se na Zednictví Jiří Pokorný, které zajistí veškeré práce spojené s rekonstrukcí vašeho obydlí. V rámci rekonstrukce rodinných domů i bytů zajistíme veškeré řemeslné práce: - sádrokartonářské práce - zateplení - instalaci, opravy vody, topení, plynu - bourací práce - malířské, natěračské práce - pokládku obkladů, dlažeb Pomůžeme Vám také s návrhem optimálního řešení rekonstrukce tak, aby vše vyhovovalo Vašim potřebám.


Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce

Dřevěné příhradové vazníky, střešní dřevěné konstrukce

Potřebujete nové dřevěné příhradové vazníkové konstrukce a hledáte firmu, která vyrábí dřevěné vazníky? Pak se obraťte na jihomoravskou společnost EURODACH s.r.o. se sídlem v Pohořelicích blízko města Brna, která nabízí dřevěné příhradové střešní vazníky, střešní dřevěné konstrukce. Provádíme výstavbu vazníkových konstrukcí. Součástí výstavby dřevěných vazníků je grafická vizualizace a zároveň i statické posouzení. Montujeme dřevěné krovy a vazníky, které si sami opracováváme a dodáváme. Máme dlouholeté zkušenosti a nabízíme jen ty nejprofesionálnější služby. Práce tesařské a klempířské: -výroba a montáž krovů -výroba a montáž vazníků -prodej vyřezané konstrukce na CNC lince Hundegger -montáž lepených konstrukcí ze dřeva -montáž dřevostaveb -bednění a laťování střech. Pro více informací nás kontaktujte.


Realizace a rekonstrukce plochých i šikmých střech Frýdek - Místek

Realizace a rekonstrukce plochých i šikmých střech Frýdek - Místek

Představujeme Vám firmu Střechy Fides Frýdek - Místek, která se zabývá realizací a rekonstrukcemi plochých i šikmých střech včetně montáží hromosvodů a střešních oken. Naše činnost je zaměřena na realizaci střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla. Služby, řemeslo: - pokrývačské, klempířské a tesařské práce - realizace a rekonstrukce plochých i šikmých střech - pokládka střešních krytin - izolace plochých střech - montáž střešních oken - montáž okapových systémů a parapetů - montáž hromosvodu vč. revize - montáž okapové systémy. - stavba zděných budov a dřevostavby Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese J.Čapka 3092, Frýdek - Místek.