Poptávám diagnostiku rámu motocyklu

Poptávám diagnostiku rámu motocyklu

Poptávám diagnostiku rámu motocyklu zn. Virago xv 535. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
11.08.2016 09:21

Platnost poptávky:
11.09.2016 08:10

Kontaktní osoba:
Augustin ONDRA

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové motocykly značky Zontes v typech 310 T adventure, 310 R a 310 X

Nové motocykly značky Zontes v typech 310 T adventure, 310 R a 310 X

Hledáte lehké silniční motorky za sympatickou cenu ? Motocykly Zontes ve třech typech, jež naleznete u firmy Rimoto, s.r.o. z Třebíče jsou pro vás ty správné. Jsou vhodné jak pro začínající jezdce tak i pro jezdce občasné, kteří chtějí mít vlastní motocykl a mají řidičský průkaz skupiny A2. Všechny tyto formy mají jednoválcový motor, šestistupňovou převodovku, výkon 26 kW při 9500 1/min a maximální kroutící moment 30 Nm při 7500 1/min. A co každý z nich slibuje? Trio adventure sport 310 T : - bezklíčový start a zabezpečení, USB nabíječka a vyšší sedadla - stroj stojí na 17“ kolech, která jsou pevnější tak, aby měla vyšší životnost při přejezdu terénních překážek - lehké enduro, vyhřívanou sedačku, elektrické otevírání nádrže a ABS Bosch 9.1 Nekapotovaný sportovní 310 R : - výšku sedadla 795 mm, moderní vzhled - elektrický přední štít, dva jízdní režimy ECO a SPORT - výškově nastavitelný podvozek a zabezpečení motocyklu bez použití klíčku Silniční kapotovaný 310 X : - vyhřívanou sedačku, vstřikovací systém Delphi - kompletní led osvětlení a lehkou konstrukci Neváhejte a přijďte si je ověřit.


Prodej, náhradní díly, servis pracovních, sportovních i dětských čtyřkolek TGB, Linhai, Access

Prodej, náhradní díly, servis pracovních, sportovních i dětských čtyřkolek TGB, Linhai, Access

Naše firma Pavel Palme v blízkosti Boskovic i Brna se zabývá nejen prodejem a servisem, ale také půjčovnou čtyřkolek. V naší prodejně naleznete i dětské motocykly, motocykly s objemem válce 125 ccm, skútry a také veškeré moto příslušenství na tyto stroje. Dopřejte své čtyřkolce záruční i pozáruční servis u nás. Prodej, servis, náhradní díly: - čtyřkolky dětské - Access, Rhino 2, PIT 125, ATV 150, Kawa 110 ccm, ... - čtyřkolky sportovní - Access, TGB TARGET, PIT 125, Shineray 200, KYMCO, Wildcat, ... - čtyřkolky pracovní – Linhai, Arctic Cat, TGB, EMU Tractor, ... Poradíme s výběrem stroje i příslušenství a proškolíme Vás.


Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové lakování

Kompletní opravy auto a moto plastů - svařování, lepení a povrchové lakování

Máte poničené plastové díly na Vašem vozidle? Kompletní opravy auto a moto plastů zajišťuje firma CarColor s.r.o. s působností v okolí Olomouce, Uničova, Litovle, Mohelnici a Prostějově. Ve vysoké kvalitě provádíme svařování, lepení, rovnání, částečné i rozsáhlejší opravy plastových nárazníků, spoilerů, přítlačných křídel, trubek, masek. Měli jste dopravní nehodu na motorce? Pomoci Vám můžeme v naší karosárně i s pomačkanými plechy. Dále se postaráme o finální povrchové úpravy např. lakováním tak, že nepoznáte rozdíl. Své služby poskytujeme pro motocykly, skútry, automobily všech typů a značek. Neváhejte nás oslovit na uvedených kontaktech.


Prodej profesionálních čtyřkolek JOURNEYMAN pro maximální pracovní využití

Prodej profesionálních čtyřkolek JOURNEYMAN pro maximální pracovní využití

Jste farmář, lesník, dělník, nebo někdo, kdo si čtyřkolku už nějakou dobu přeje, aby okusil nezaměnitelný pocit z jízdy na tomto stroji? Pak se zastavte na naší prodejně Rimoto v Třebíči, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné čtyřkolky právě pro Vás – dle účelu, k jakému má sloužit. Pro Vaše dítě, které ještě nedorostlo k „opravdovému“ závodnímu stroji, si pak můžete vybrat čtyřkolku, díky níž bude Vaše dítko prožívat pocity opravdového závodníka. Vhodné třeba jako dárek k narozeninám včetně vybavení a perfektně zpracovány pro maximální bezpečnost Vašich dětí s nízkým těžištěm. Pro naše zákazníky se snažíme propojit kvalitní produkty a služby na evropské úrovni a to vše za příznivé ceny. Stroje pro těžkou práci a lehčí život, to jsou čtyřkolky JOURNEYMAN. Více informací naleznete na našem webu nebo přímo u nás na prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Půjčovna elektrických motocyklů - luxusní motorky i pro řidiče od 15 let

Půjčovna elektrických motocyklů - luxusní motorky i pro řidiče od 15 let

Chcete si pořídit elektrický motocykl, ale nevíte co od něj vlastně očekávat? Pak využijte možnost zapůjčení u firma AUTONOVA BRNO s pobočkou E-moto. Jako první zajišťujeme v okolí Brna možnost pronájmu KTM, Energica a Super Soco motocyklů na elektrický pohon. K zapůjčení máme stroje pro zkušené i mladší řidiče již od 15 let, přičemž musí vlastnit adekvátní řidičské oprávnění (A,B nebo AM). Dostupné máme nejrůznější modely, a to Energica Ego pro příznivce MOTO GP, KTM Freeride E-XC i do náročnější terénu, Energica Esse Esse 9 a Super Soco TC pro luxusní požitek z jízdy. Ideálním parťákem do města Vám bude Super Soco Cux nebo TC Max. V rámci pronájmu je nutno složit vratnou kauční částku v případě pojistné spoluúčasti a dodržovat stanovená pravidla provozu na komunikacích. Poskytneme tankovací kartu zdarma, odbornou instruktáž pro správnou obsluhu řízení a rádi poradíme s výběrem vhodné trasy včetně dobíjecích stanovišť.


Výhody motocyklu sestaveného na míru oproti sériově vyráběným strojům

Výhody motocyklu sestaveného na míru oproti sériově vyráběným strojům

Uvažujete o tom, zda si pořídit motocykl vyrobený na míru nebo sériově vyráběnou motorku? Moto dílna ROD Custom Vás přesvědčí o přednostech motocyklů vyráběných na míru! Výhody motorky sestavené na míru oproti sériové výrobě: - Vaše motorka bude unikát - jediný kus na světě - Postavíme Vám stroj podle vašich představ - Většina dílů, ze kterých je motorka postavena, sami vyrobíme - Konstrukce stroje bude plně vyhovovat účelům, pro které motorku potřebujete - Můžete se podílet na její výrobě a doladit tak celkový výsledek