Rekonstrukce žst. Olomouc, ZL 32

Rekonstrukce žst. Olomouc, ZL 32

Dodatečné práce dle Změnového listu č. 32
Změna 1:
PS 18-05-15.1 - změna řeší doplnění zapojení EOV do dálkové diagnostiky
z důvodu doplnění EOV
PS 18-05-15.2 - změna řeší doplnění kabelizace do dálkové diagnostiky
z důvodu doplnění EOV
PS 18-05-15.3 - změna řeší doplnění systému na CDP Přerov z důvodu doplnění EOV
PS 18-13-05 - změna řeší úpravu trafostanice T5 z důvodu doplnění EOV
SO 18-06-07 - změna řeší doplnění 16 ks EOV včetně výkopů a kabelizace
Změna 2:
SO 18-15-01 - změna řeší dodatečné práce na fasádě výpravní budovy v prostoru nástupiště 1 včetně barevného sjednocení na základě požadavku ČD RSM.
Jedná se o zapravení ploch po jednotlivých prostupech kabelů, po kotvení jednotlivých přemístěných klimatizačních jednotkách, včetně obložení a barevného sjednocení.
Změna 3:
PS 18-14-06 - změna řeší doplnění informačního systému pro nevidomé
a výměnu monitoru v DK ústředního stavědla.
Na základě upřesnění požadavku Tyflocentra - organizace pro nevidomé (příloha1) je nutné nad rámec projektu doplnit informační systém pro nevidomé.
Změna 4:
PS 18-05-15.2 - změna řeší doplnění měření na kabelech.
Změna 5:
SO 18-16-02 - změna řeší vzhledem ke změně příslušné normy ČSN EN 1991-1-1 (viz ZL5) doplnění polymerbetonu mezi zámkovou dlažbou a zábradlím na všech výstupech z podchodů z důvodu odlišného ukotvení zábradlí a současně úpravu nerezovými plechy mezi eskalátory a konstrukcí podchodu.
Změna 6:
SO 18-06-01 - změna řeší doplnění osvětlení u výtažné koleje 204e ČD.
Vzhledem k redukci kolejiště byly v rámci projektu v předmětné lokalitě zrušeny osvětlovací věže. Na základě dodatečného požadavku ČD Cargo k zajištění bezpečnosti pracovníků při posunu bylo požadováno její dodatečné osvětlení.
Změna 7:
SO 18-16-02 - změna řeší doplnění nástupištních desek chybějících ve výkazu výměr projektu a ořezání stávající betonové konstrukce, která byla objevena po odkrytí zemní pláně.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2016 09:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
09.10.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Zadavatel IČ:
70994234

Zadavatel ulice:
Dlážděná 1003/7

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45234110-0
Výstavba meziměstských železničních drah

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


CCTV montáž kamerových systémů, bezpečnostních kamer Siemens

CCTV montáž kamerových systémů, bezpečnostních kamer Siemens

Pokud chcete mít vše pod kontrolou, neváhejte a nechte si namontovat CCTV kamerové systémy Siemens. Naše firma ELMONT GROUP, a.s. z Brna, se zabývá kamerovými systémy, CCTV Siemens. Našim zákazníkům namontujeme, nainstalujeme i opravíme kamerové systémy na míru. Děláme také servis, revize a renovace starších kamerových systémů. CCTV Siemens, je ideální pro monitoring objektů, větších areálů, pohybu zboží, výrobních procesů i osob. Používáme moderní technologie, monitoring je tak efektivní a bez výpadku, ale i úsporný. Dodáváme, instalujeme i opravujeme zn. Siemens, ale i Dallmeier, SONY, Bosch, Pelco Avigilon, Samsung, Honeywell, NUUO, Verint, AXIS, Milestone, Digifort, JVC, Dinox, a další. Neváhejte a kontaktujte nás.


Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Kompletní služby v realizaci obchodních jednotek poskytuje společnost TECH-VOLT, s.r.o. Břest - Zlínský kraj. Specializuje se na výstavbu i modernizaci prodejen v obchodních centrech a retail parcích. Realizace prodejních jednotek provádíme na klíč, po celé ČR - tedy od návrhu Vaší obchodní jednotky, přes stavební povolení až po kompletně provedenou výstavbu. Dále naše firma TECH-VOLT, s.r.o. obstará údržbu prodejny. Zajišťujeme servis prodejen, tak aby Vaše pronajatá jednotka působila dobrým dojmem a neodradila žádného zákazníka. Pokud máte o naše služby zájem kontaktujte nás mailem nebo telefonicky.


Údržba silnic Pardubického kraje, správa a oprava komunikací

Údržba silnic Pardubického kraje, správa a oprava komunikací

Správa a údržba silnic Pardubického kraje vznikla již v roce 2002 a navazuje na tradici bývalých správ v jednotlivých okresech. Naší činností je komplexní zajištění služeb údržby a opravy komunikací. Jedná se zejména o letní údržbu jako je čištění, výspravy výtluků, frézování povrchů, pokládka nových krytin, ale i odklízení sněhu a havarijní služby v zimních měsících. Dále pak poskytujeme profesionální ošetření a obnovu příslušenství v okolí jednotlivých komunikací. Můžete se na nás obracet také ve věci nákupu materiálu sloužícího k zajištění údržby silnic, případně také vyřazené techniky. Aktuální situace o stávajících podmínkách, dopravní informace či nabídku našich služeb naleznete také na našem webu. Rádi Vás také samozřejmě přivítáme buď v naší centrále na adrese Doubravice 98, Pardubice. Neváhejte se na nás obracet, jsme tu pro Vás.


Elektromontážní práce, veřejné osvětlení výstavba, opravy | Ostrava

Elektromontážní práce, veřejné osvětlení výstavba, opravy | Ostrava

Společnost ELTOM, s.r.o. zajistí kompletní elektromontážní práce včetně elektroprojekce. Opravíme a odstraníme poruchy na veřejném osvětlení včetně předřadníků. Opravíme vyhořelé zdroje, odstraníme poruchy rozvodů, vyčistíme kryty veřejného osvětlení, seřídíme spínače a dotáhneme spoje, realizujeme domovní přípojky. Dodávky a montáže: - trafostanice - venkovní vedení vysokého napětí, nízkého napětí včetně domovní přípojky Jsme technicky vybaveni dostatečnými dopravními a mechanizačními prostředky: - montážní plošina 13m, 16m Avia a Peugeot - kontejner Avia s hydraulickou rukou i montážní plošinou - traktor s kabelovým podvozkem. Elektromontážní práce provádíme kvalitně, spolehlivě s vysokou odborností po celém Moravskoslezském kraji.


Komplexní dodávka systémů pro zabezpečení Vašeho majetku

Komplexní dodávka systémů pro zabezpečení Vašeho majetku

Budujete novou výrobní halu a řešíte její zabezpečení proti zlodějům či vandalům? Chystáte se stěhovat do nového rodinného domu a chcete si chránit svůj majetek? HB ALARM je tady přímo pro Vás. Naše společnost se již od roku 1990 zabývá zajišťováním technických služeb sloužících k ochraně osob a majetku na území České republiky. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem dokážeme nabídnout řešení šité na míru přímo Vám. Velkou výhodou našich služeb je komplexní dodávka, kdy jsme schopni Váš projekt naplánovat, zrealizovat a následně zajistit také záruční a pozáruční servis či jiné případné opravy. Nezáleží, zda potřebujete pro svou novostavbu splnit zákonem dané podmínky instalace požárního hlásiče, anebo chcete pro Vaši firmu kompletní kamerový systém s monitoringem osob na ploše areálu, naše společnost zajistí dodávku v odpovídající kvalitě a co nejlepším možném čase. Obracejte se na nás přes náš webové stránky, anebo nás navštivte na adrese Freyova 1/12, Praha 9 – Vysočany. HB ALARM spol. s r. o. – ochráníme Váš majetek!


Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace, opravy místní, účelové komunikace, příjezdové, přístupové cesty

Realizace a opravy veškerých komunikací v regionu Zlínský kraj provádí Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. Přijímáme stavební zakázky od právnických, fyzických osob, obcí a měst. Realizujeme místní, účelové komunikace a příjezdové, přístupové cesty i chodníky, parkoviště. Běžné činnosti: - na komunikacích - osazení betonových obrubníků, podkladní vrstvy, pokládka asfaltových betonů - zpevnění příjezdových, přístupových cest, odstavných ploch - vysprávky vozovek asfaltovým betonem - čištění komunikací, zimní údržba pro města.