Dodávka a montáž rekuperace tepla

Dodávka a montáž rekuperace tepla

Dodávka a montáž zařízení pro realizaci systému rekuperace odpadního tepla z kompresorů o topném výkonu 2 x 38 kW (1 x nový a 1x stávající) a následné využití tepla pro vytápění odmašťovací lázně a ohřev TUV (1000 l) a napojení na rozvodné potrubí sahar v obráběcí dílně. Kompresory budou přes deskový výměník vyrábět teplou vodu o teplotě 70°C. Jako další zdroj budou sloužit tepelná čerpadla (vzduch-voda) o tepelných výkonech 2 x 20 kW s výparníkem umístěným pod střechou lakovny. Teplo z kompresorů a tepelných čerpadel bude vyvedeno do akumulační nádrže o objemu 2000 l. Dále bude z nádrže vystupovat potrubí napojené do dvouokruhového rozdělovače, kdy jedna větev bude zásobovat ohřev TUV - nerezový zásobník o objemu 1000 l (umístěný v prostoru pánských šaten). Jako dohřev a zároveň záložní zdroj TUV, budou sloužit elektrické topné spirály o tepelném výkonu 24 kW. Druhá větev z rozdělovače bude napojena na okruh teplovzdušných jednotek, které jsou umístěny v obráběcí dílně.
Předmět plnění obsahuje zejména dodávku a instalaci technologií:
• dodávka a instalace 1 ks nového šroubového kompresoru
• dodávka a instalace 2 ks deskových výměníků pro tepelná čerpadla
• dodávka a instalace 1 ks deskového výměníku pro nově dodaný kompresor
• dodávka a instalace 2 ks tepelných čerpadel
• dodávka a instalace systému měření a regulace
• Dodávka komponent a materiálu dle položkového rozpočtu vč. všech montážních a instalačních prací, instalace a uvedení celého zařízení do provozu.
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2016 09:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
OZT-OBCHODNÍ ZAŘÍZENÍ TOUŽIM, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OZT-OBCHODNÍ ZAŘÍZENÍ TOUŽIM, a.s.

Zadavatel IČ:
25213512

Zadavatel ulice:
Plzeňská 388/0

Zadavatel PSČ:
364 01

Zadavatel obec:
Toužim

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Průmyslové stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Měřící, testovací a diagnostické systémy pro energetiku a průmysl

Měřící, testovací a diagnostické systémy pro energetiku a průmysl

Působíte ve svém profesní životě v oblasti energetiky a průmyslu? Chcete mít při své práci moderní přístroje na měření, diagnostiku a testování? Pořiďte si do své společnosti inovativní zařízení od společnosti MDA technology, s.r.o. Zaměřujeme se na prodej té nejlepší techniky světových značek. U nás si můžete zakoupit diagnostické přístroje na vypínače, transformátory, bateriové systémy či SF6. Dále pak nabízíme měřiče odporů, kvality elektrické energie či testovače kabelů. Nás sortiment je vskutku široky a naleznete v něm i izolmetry, termovize či multimetry. Pokud jste menší firma a nechcete si kupovat nové zařízení, můžeme Vám nabídnou i bazarový prodej, pronájem techniky či měření a analýzy našimi techniky.


Měřicí sondy SM xx / SMK xx Praha, optoelektronické inkrementální přístroje, měření materiálu

Měřicí sondy SM xx / SMK xx Praha, optoelektronické inkrementální přístroje, měření materiálu

Představujeme Vám firmu ESSA s.r.o. Praha, která se zabývá vývojem a výrobou měřících sond SM xx / SMK xx. Měřící sondy neboli lineární optoelektronické inkrementální přístroje slouží k přesnému odměřování v malém rozsahu odměřovacích délek /L/ od 12 mm do 50 mm (10 až 100mm). Měřicí sondy SM xx / SMK xx se využívají v metrologii, robotice, laboratorní technice, lékařství, přesném strojírenství. Dále slouží pro průběžné měření tloušťky materiálu i jako přesný koncový spínač. Měřicí sondy převádí informace o lineárních změnách polohy na elektrické pulsy. Počet těchto pulsů odpovídá velikosti změny polohy, jejich frekvence rychlosti pohybu. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese náměstí Osvoboditelů 26/1a, Praha.


Chromatografie a zařízení pro úpravu vzorků

Chromatografie a zařízení pro úpravu vzorků

Podnikáte ve zpracovatelském, chemickém, rafinérském, energetické či farmaceutickém průmyslu? Potřebujete svůj provoz vybavit novou analyzační technikou? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost ELMEP s.r.o. Zaměřujeme se na dodávku analyzátorů, chronografů a zařízení pro úpravu vzorků. Dle Vašich požadavků zajistíme návrh a zpracování projektové dokumentace, dodávku, instalaci až po uvedení do provozu. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a případné opravy. Dodáme Vám kvalitní chromatografické systémy jak kompaktní, tak i flexibilní. V našem portfoliu najdete i zařízení pro úpravu vzorků, které Vám zajistí nejvhodnější formu vzorků pro následný rozbor a analýzu. Vyrábíme například sondy, úpravny fyzikálních a chemických vlastností, odstraňovače nečistot. V případě zájmů nás kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v Kralupech nad Vltavou.


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Prodejem, montáží a komplexním servisem výkonných tepelných čerpadel po celé České republice se zabývá firma MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Naleznete u nás tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou pro ohřev vody a vytápění od ověřených značek, jako je De Dietrich, Vaillant a Baxi. Poradíme Vám se správným výběrem čerpadla s ohledem na optimální využití energie a finanční náročnost. Dodáváme čerpadla na vzduch vodu, země vodu a vzduch vzduch. Provádíme různé opravy, regulace, odhlučnění, odvibrování, předělávky kompaktních jednotek, výměny špatných komponentů, ošetření proti korozi, hlodavcům a další nezbytné úpravy zařízení v rámci komplexního servisu.


Ruční a elektrické nářadí, centrály, čerpadla a spojovací materiál - prodej

Ruční a elektrické nářadí, centrály, čerpadla a spojovací materiál - prodej

Sháníte železářský sortiment? Vše pořídíte u firmy Řemeslo a zahrada se Smržic, která dodává nářadí včetně spojovací materiálu pro domácí kutily i řemeslníky z Prostějova, Přerova nebo Olomouce. Na skladě máme přes 10 000 položek ověřených výrobců: - ruční, elektrické nářadí - vrtačky, brusky, kladiva, míchadla, leštičky, hoblíky, frézky, pily, páječky, sponkovačky - centrály - jednofázové, třífázové, rámové, plynové, elektrické, stacionární - čerpadla - vodní, kalová, chemická, motorová, ponorná - myčky - elektrické, tlakové - svářečky - MIG/MAG, MMA, TIG, transformátorové Dále spojovací materiál, a to nýty, šrouby, vruty, matice, těsnění, hmoždinky, hřebíky, podložky, svorníky, zděře, kolíky a závitové tyče. Pro více informací nás kontaktujte.


Silniční váhy na auta a kamiony - autováhy na nejvyšší úrovni

Silniční váhy na auta a kamiony - autováhy na nejvyšší úrovni

Silniční či kolejové váhy, autováhy a váhy na kamiony - všechny Vám díky moderním vážním technologiím poskytnou klid pro vaše podnikání v podobě přesného a spolehlivého vážení. Společnost TENZONA, která úspěšně provedla již přes 5000 realizací v České republice i na Slovensku Vám nabízí - na Vaše přání zváží cokoli si budete přát - digitální tenzometr PDX - dokonalá spolehlivost měření - výstupy vážení v digitální podobě - automatizovaný proces vážení Neváhejte a obraťte se na profesionály! Společnost TENZONA je tou správnou cestou k ochraně Vašeho zisku!