Poptávám rybářskou síť

Poptávám rybářskou síť

Poptávám plovoucí tenatu (tenata) 150 až 170cm vysoká, šířka do 7m, plovoucí šňůra. Cena i s DPH + doprava.
Poptávka byla vložena dne:
10.08.2016 10:10

Platnost poptávky:
10.09.2016 08:08

Kontaktní osoba:
Hanák Alexandr

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bivakovací hliníkové rybářské lodě pro sportovní rybolov

Bivakovací hliníkové rybářské lodě pro sportovní rybolov

Uvažujete o koupi bivakovací rybářské lodě? Vsaďte si na českého dodavatele plavidel, firmu NAUTIG SE, která se zabývá zakázkovou výrobou svařovaných hliníkových lodí dle vlastní či dodané dokumentace. Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete zavítat na naše pobočky v Jihlavě či Praze, kde si naše lodě můžete nezávazně prohlédnout a vyzkoušet. Bivakovací lodě, určené pro sportovní rybolov vyrábíme v různých velikostech. Jsou ideální pro dva rybáře, kterým poskytují komfortní a praktické zázemí s dvěma lůžky, avšak celková kapacita je až 6 osob. Lodě jsou vyráběny také ve variantě se solárním pohonem, pro maximální nezávislost. Naše lodě uspokojí i potřeby náročnějších rybářů.


Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Prodej přípravky pro výrobu vnadících směsí pro ryby, směsi pro sportovní rybolov

Zajímáte se o sportovní rybolov a zároveň sháníte prodejce přípravků pro výrobu vnadících směsí? Oslovte nás. Naše společnost MIKROP ČEBÍN a.s., se zaměřuje mimo jiné také na doplňky vnadících a krmítkových směsí pro ryby. Co se týče přípravků pro výrobu směsí pro ryby, můžeme doporučit aromatizovanou proteinovou směs, univerzální koncentrát pro kaprovité a bílé ryby, tekuté top-esence s různými příchutěmi,RED-MIX konopí, ptačí zob, lososový spec-mix. Dále dodáváme vnadící směsi pro sportovní rybolov – pro lov dravých ryb, cejnů a bílých ryb, línů, amurů, pelety pro pstruhy. Můžete si vybrat také proteinové pelety , boiliesové směsi a další doplňky pro vnadění. Složení odpovídá novým trendům v lovu a chovu ryb. Více informací najdete na webových stránkách.


Rybářské potřeby – pruty, navijáky, návnady a nástrahy, bižuterie

Rybářské potřeby – pruty, navijáky, návnady a nástrahy, bižuterie

Hledáte v okolí Přerova prodejnu se širokým výběrem rybářských potřeb? Sháníte pro rybaření živou nástrahu? Pak zavítejte do prodejny rybářských potřeb Michal Bitala. V našem obchodě s rybářskými potřebami pořídíte vše potřebné pro rybaření: - různé druhy prutů - feederové, kaprové, muškařské, spodkové, dětské, matchové - navijáky - háčky, vlasce, šňůry, pletenky, olovo, zátěže, návazce, jehly a vrtáčky - návnady a živé nástrahy Těšíme se na vaši návštěvu


Speciální rybářské hliníkové lodě pro lov kaprů – výroba, prodej

Speciální rybářské hliníkové lodě pro lov kaprů – výroba, prodej

Jste vášnivým rybářem? Uvažujete o pořízení lodi vhodné pro rybolov? Pak vyzkoušejte českou kvalitu! Oslovte společnost NAUTIG SE, která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej rybářských a obytných lodí. Stejně tak i na úpravy lodí a lodních interiérů na přání. Podpořte svou vášeň a splňte si svůj sen. S bivakovacími loděmi CARP DREAM určenými pro lov kaprů si rybaření náležitě užijete a vychutnáte si neomezený přistup k vodě. Naše lodě jistě uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších. Lodě vyrábíme ze speciálního hliníku v různých délkách, dle přání zákazníka. Jsou vybaveny praktickým stanem a dvěma pohodlnými lůžky. Neváhejte, zavítejte na naše pobočky v Jihlavě či Praze, kde si lodě můžete nezávazně prohlédnout a vyzkoušet. S výběrem vhodné lodi vám rádi poradíme. Bližší specifikaci a orientační ceník naleznete na našich webových stránkách.


Výroba pontony pro rybáře, hausbóty - houseboaty, přívozy a pracovní lodě

Výroba pontony pro rybáře, hausbóty - houseboaty, přívozy a pracovní lodě

Chcete li ponton: pro rybáře, pro stavbu houseboatů, přívozů nebo pracovních lodí, pak se obraťte na firmu NAUTIG SE Jihlava. Dále provádí úpravu lodí na přání. Lodě na zakázku. Jste-li rybář či milujete čas strávený u vody? Potom by bylo úžasné pořídit si svoji vlastní loď. A co takové bydlení na vodě? Firma NAUTIG SE z Jihlavy vyrábí lodě pro rybáře i speciální rybářské lodě. A také obytné lodě Houseboaty, přívozy, pracovní lodě. Úprava lodí na přání. Katamarán nebo trimarán Firma má tři typy pontonů. Ale vyrábí i lodě na zakázku. Ponton z naší nabídky je určen především jako základna pro stavbu Houseboatů nebo přívozů. Můžete ho však použít i pro rybolov, rekreaci u vody další vodní sporty například vodní lyžování. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Rybářské potřeby MILO, rybářské pruty, sety, navijáky

Rybářské potřeby MILO, rybářské pruty, sety, navijáky

Je Vaší zálibou rybaření? Rádi si chytíte pěkný kousek v našich vodách? K dobrým rybářským výkonům je zapotřebí mít správné vybavení. To si můžete zakoupit od naší společnosti JP, akciová společnost, které má prodejnu v Lošticích v okrese Šumperk. Zde Vám rádi poradíme s výběrem těch nejlepších potřeb vhodných právě pro Vás, profi i rekreační rybáře. Naše produkty si lze koupit i v pohodlí domova na našem e-shopu. Vybírat můžete ze širokého sortimentu rybářských potřeb MILO, prutů, vlasců, háčků, návnad, navijáků, podběráků, obalů na pruty, rybářských setů a kompletního příslušenství. Zajišťujeme i velkoobchodní prodej a zásobování prodejen.