Elektronické součástky KUHNKE, LEMO, INOTEC ELECTRONICS, SAMTEC, CORCOM, EBM PAPST

Mechatronic, spol. s r.o.

Elektronické součástky KUHNKE, LEMO, INOTEC ELECTRONICS, SAMTEC, CORCOM, EBM PAPST

Součástky pro elektroniku a elektrotechniku renomovaných výrobců LEMO, ITW PANCON, EBM PAPST, INOTEC ELECTRONICS, EAO SWISSTAC, KUHNKE, MEC, C&K, VTI TECHNOLOGIES, SAMTEC, CORCOM, E A O seženete u velkoobchodní společnosti MECHATRONIC spol. s r.o. – předního českého dovozce a distributora spínačů, ventilátorů, konektorů, elektromagnetů, relé, ventilů, přístrojových přepínačů a dalších elektrotechnických součástek a pneumatických prvků.

Certifikace, Německo

Certifikace, Německo

Hledáme akreditovanou certifikační společnost, která má zájem o spolupráci v neakreditovaných oborech DIN EN ISO. Působíme v Bulharsku a přinášíme asi 120 stávajících certifikovaných firem, protože naše dosavadní certifikační společnost ověřuje pouze akreditované obory.
PS:
Jazyk bulharský a německý.

Původní znění:
Anknüpfung der Handelszusammenarbeit
Wir suchen eine Akkreditierte Zertifizierungsfirma welche Interesse hat an einer Zusammenarbeit im NICHT AKKREDITIERTEN Bereich DIN EN ISO. Wir sind in BG tätig und bringen ca 120 bestehende Zertifizierte Firmen in eine Zusammenarbeit ein, da unsere bisherige Zertifizierungsfirma nur noch im Akkreditierten Bereich Zertifiziert.
P.S.
Sprache Bulgarisch und Deutsch.
Poptávka byla vložena dne:
11.08.2016 11:23

Platnost poptávky:
11.11.2016 10:56

Kontaktní osoba:
I.L.Industrie-Logistik

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Germany-Bulgarien

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


TÜV SÜD Czech – odborné vzdělávání, certifikace, ověřování

TÜV SÜD Czech – odborné vzdělávání, certifikace, ověřování

Přemýšlíte, jak přesvědčit své zákazníky o kvalitě Vámi nabízených produktů a služeb? Pro všechna odvětví průmyslu a obchodu nejen na tuzemském trhu je garancí certifikace a nezávislé ověření společností TÜV SÜD Czech. Tým odborníků je pro Vám nyní k dispozici již na 7 pobočkách pro lepší dostupnost našich služeb. Kontaktujte společnost TÜV SÜD Czech s dotazy ohledně nezávislého ověřování a certifikace výrobků a služeb a využijte našich zkušeností v oboru.


Manometry, tlakoměry Wika - prodej, servis a kalibrace od specialistů

Manometry, tlakoměry Wika - prodej, servis a kalibrace od specialistů

Potřebujete opravit či pořídit nový manometr nebo tlakoměr? Obraťte se na firmu Tertec s.r.o. Je přímým obchodním zástupcem WIKA-Messgerätevertrieb Ursula Wiegand GmbH & Co KG a postará se Vám o servis, kalibraci i prodej manometrů i průmyslových tlakoměrů. Prodej, servis, kalibrace: - manometry - průmyslové tlakoměry a teploměry - měřící a regulační technika - pneumatické ventily a válce. Zaměřujeme se na přípravu manometrů pro metrologické měření. Využijte desítky let našich zkušeností a přijďte k nám. Naše služby jsou na profesionální úrovni a rádi Vám ve všem poradíme!


Informace o postupu certifikačního orgánu výrobků v souvislosti s ohrožením COVID-19

Informace o postupu certifikačního orgánu výrobků v souvislosti s ohrožením COVID-19

Informujte se o postupu certifikačního orgánu naší společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. v souvislosti s ohrožením COVID-19. Přečtete si, jaká opatření jsme zavedli. Dozvíte se podmínky pro dozorový audit i recertifikační audit (prodloužení platnosti certifikátu). V případě, že žádáte odložení auditu, najdete na našich stránkách žádost k vyplnění. Nabízíme i alternativní řešení provedení auditu vzdáleným přístupem či odložení auditu při zachování platnosti certifikátu. V souvislosti s šířením nemoci COVID-19 se tedy nezapomeňte informovat o postupu certifikačního orgánu naší společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o. Při dodržení hygienických preventivních opatření a aktuálních pokynů státních úřadů provádíme audity standardním způsobem!


Stavebnictví – certifikace výrobků a služeb

Stavebnictví – certifikace výrobků a služeb

Společnosti TÜV SÜD Czech považuje oblast stavebnictví za důležitou a nabízí služby svých odborníků všem dovozcům nebo výrobcům pro usnadnění orientace v normách a legislativě. Před uvedením výrobku nebo služby pro oblast stavebnictví na trh s Vámi provedeme konzultaci, vyhledání kritických momentů a doporučíme nápravná opatření. Přenechte starosti s legislativou a splněním norem ve stavebnictví na odbornících společnosti TÜV SÜD Czech s centrálou v Praze.


Životní prostředí – tuzemská i mezinárodní legislativa

Životní prostředí – tuzemská i mezinárodní legislativa

Národní i nadnárodní legislativní požadavky v oblasti životního prostředí splní Vaše společnost s týmem odborníků ze společnosti TÜV SÜD Czech s centrálou v Praze. Pro oblasti životního prostředí nabízíme konzultace nejčastěji v otázkách hodnocení rizik ekologické újmy, certifikace udržení biopaliv, environmentální značení a due diligence, nakládání s chemickými látkami, vodní stopa nebo podniková ekologie. Kontaktujte společnost TÜV SÜD Czech s dotazy ohledně splnění norem v oblasti životního prostředí při Vaší výrobě nebo poskytování služeb.


Cejchování obchodních vah a kalibrace s možností vystavení kalibračního listu

Cejchování obchodních vah a kalibrace s možností vystavení kalibračního listu

Potřebujete ocejchovat Vaší váhu nebo ověření měřidla? Pak Vám s tímto pomůže naše firma KADLEC, spol. s r.o. z Opavy, která provádí kalibraci a cejchování obchodních vah. Naše firma disponuje etalónovým závaží pro kalibraci a cejchování vah s možností dopravy po celé České republice. Váhu ocejchujeme již v naší dílně a na místo instalace ji dovezeme již ocejchovanou - tím šetříme naším zákazníkům nemalé finanční prostředky nutné na dopravu etalónového závaží na místo instalace váhy. Na přání zákazníka necháme také vystavit "Potvrzení o ověření stanoveného měřidla" Českým metrologickým inspektorátem, které je placeným nepovinným dokladem a slouží také k evidenci při zavádění ISO. V případě závady na vyhodnocovací jednotce váhy zapůjčíme náhradní vyhodnocovací jednotku, popřípadě jinou váhu. Rádi Vám zajistíme a zrealizujeme tyto služby: - servis všech druhů vah i od jiných firem - zapůjčení jiné váhy po dobu servisu - kalibrace vah s možností vystavení kalibračního listu - úřední ověření (cejchování) vah dle platných norem - napojení vah do PC nebo do PLC - tvorba software na zakázku - úprava již odladěného software na Vaše podmínky - kompletní montáže a odborné demontáže vah - prodej, výměna a cejchování Vašeho závaží.