Ložiska, Čína

Ložiska, Čína

Jsme výrobci ložisek v Číně. Nabízíme
profesionální kloubová kluzná ložiska, sférická kluzná ložiska a kulové klouby. Pokud máte zájem o naše výrobky, kontaktujte nás.

Původní znění:
Inquiry
As a trustful Chinese bearing manufacturer, we are most professional in spherical plain bearing and rod end bearing including hydraulic rod end manufacturing. I enclosed some of our factory’s pictures for your reference. If you are interested in our products, please contact me for further information.
Poptávka byla vložena dne:
11.08.2016 11:21

Platnost poptávky:
11.11.2016 10:56

Kontaktní osoba:
cherry

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
China

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů zajišťuje firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. se sídlem v Olomouci. Nabízíme nadstandardní služby, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a k dostání jsou i tuzemská ložiska ZKL. Jsme zavedená kamenná prodejna a specializovaný eshop na technický sortiment. Ložiska valivá a kluzná, gufera, simeringy, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, mazací oleje a další sortiment můžete koupit v Olomouci, Prostějově i Přerově.


Kvalitní plynové vzpěry (pružiny) pro nábytkářský, automobilový průmysl - prodej

Kvalitní plynové vzpěry (pružiny) pro nábytkářský, automobilový průmysl - prodej

Poptáváte průmyslovou techniku? Firma Transportní technika Tůma s.r.o. dodává pro Ostravu a Olomouc plynové vzpěry (pružiny) především pro nábytkářské a automobilové odvětví průmyslu. V našem sortimentu naleznete druhy tlačné, pružné, napínací, se závitem nebo se svařenými ocelovými uchy. Plynové vzpěry jsou určeny pro: - polohování různých vík a krytů – výklopné částí lodí a přívěsů nebo pátých dveří automobilů - zvedání nadměrných břemen – schodišťové plošiny Skladem máme vzpěry s různou silou zdvihu, délkou a variabilním průměrem válce včetně pístní týče. Mimo jiné prodáváme příslušenství jako jsou oční příchytky, knoflíky z ušlechtilé oceli, kloubové a nástěnné držáky.


Gallovy řetězy výroba Praha – jednoduché řetězy protizávaží a propustí

Gallovy řetězy výroba Praha – jednoduché řetězy protizávaží a propustí

Hledáte dodavatelů jednoduchých ocelových kloubových řetězů? Pak Vaše očekávání jistě splní Gallovy řetězy, které vyrábí společnost CONTRA Praha, s.r.o. Tyto řetězy jsou díky omezení použití rychlosti a své jednoduché konstrukci vhodné především jako zátěžové řetězy, své využití nalézají jako otáčecí řetězy, řetězy protizávaží a propustí. Samotná jednoduchost konstrukce Gallových řetězů je dána malou plochou kloubu a tím, že desky se točí přímo na osazených čepech. Gallovy řetězy jsou součástí pestré výrobní nabídky nejrůznějších řetězů pro různá použití. Máte-li zájem o více informací k nabídce, neváhejte prosím kontaktovat společnost CONTRA Praha, s.r.o.


Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Výroba zápustkových výkovků na míru z různých tříd oceli, včetně nerez oceli

Technologie naší firmy STAKO Červený Kostelec s.r.o. Náchod Výroba zakázkových zápustkových výkovků do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300 mm a do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. V procesech tepelného zpracování provádíme operace: žíhání normalizační, na měkko, a ke snížení pnutí. Zajistíme kompletní třískové obrábění – soustružení, frézování, broušení i beztřískové obrábění. Provádíme i chemicko-tepelné zpracování, povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování).


Bezhlučné řetězy výroba Praha – speciální úprava válečků

Bezhlučné řetězy výroba Praha – speciální úprava válečků

Dodržet požadavky na tichý chod strojů při výrobě pomohou dosáhnout bezhlučné řetězy, které vyrábí společnost CONTRA Praha, s.r.o. Bezhlučnosti těchto řetězů se podařilo dosáhnout speciální úpravou válečků, které mají za běžných podmínek tvar válce. U bezhlučných řetězů byl však tento obvyklý tvar nahrazen válečkem soudkovitého tvaru, vyrobený stočením drátu. Bezhlučné řetězy nalézají své uplatnění především při provozu tiskáren. Více informací o výhodách a konstrukčním řešení těchto řetězů Vám ochotně poskytne společnost CONTRA Praha, s.r.o.


Výkup a prodej ložisek, ložisková tělesa od tuzemských a zahraničních výrobců

Výkup a prodej ložisek, ložisková tělesa od tuzemských a zahraničních výrobců

MATERIA s.r.o. Pardubice Jsme velkoobchod s kompletním sortimentem ložisek od tuzemských a zahraničních výrobců. V naší firmě MATERIA s.r.o. Pardubice chytře zakoupíte všechny typy ložisek včetně automobilových, zemědělských a speciálních. Jsme si jisti, že náš velkoobchodní či maloobchodní prodej uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka nejen z Pardubic. Zásilková služba. Rozvoz po východočeském kraji. Výkup nadnormativních zásob valivých ložisek.