Komplexní servis a opravy motorových vozidel továrních značek ŠKODA A VW v regionu Praha

Komplexní servis a opravy motorových vozidel továrních značek ŠKODA A VW v regionu Praha

Poskytování komplexního servisu a oprav osobních motorových vozidel továrních značek ŠKODA a VW různých typů a motorizací (dále jen "vozidla") v místě plnění Praha a zajišťování asistenčního servisu (oprav) a odtahu vozidel po celém území ČR a ostatních zemí Evropy 24 hodin denně po celou dobu trvání smluvního vztahu.
Veřejná zakázka vložena:
29.07.2016 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika-Ministerstvo obrany, Sekce vyzbrojování a akvizic, Odbor nabýván

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
22.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika-Ministerstvo obrany, Sekce vyzbrojování a akvizic, Odbor nabýván

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
náměstí Svobody 471/4

Zadavatel PSČ:
160 01

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50100000-6
Opravy a údržba vozidel a příslušenství k nim a související služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů poskytuje komplexní servisní služby

Autorizovaný prodejce nových i ojetých vozů poskytuje komplexní servisní služby

Rozhodujete se pro koupi vozu a nevíte, který pro vás bude ten ideální? V našem Autocentru vám poradíme a předvedeme širokou škálu vozů, ze kterých si určitě vyberete. Jsme autorizovaný prodejce vozů značek ŠKODA, RENAULT a DACIA. Vybrat si můžete z mnoha úplně nových, ale i vyzkoušených ojetých modelů vozů. Při pořizování vozu vám pomůžeme také s financováním a pojištěním automobilu. V rámci celého Autocentra poskytujeme taktéž komplexní servisní služby, které provádí naši zkušení odborní pracovníci. Samozřejmostí je i zapůjčení kvalitního vozu po dobu servisu vašeho automobilu. Můžete využít taktéž služeb pneuservisu, kde si v našich prostorách můžete v případě potřeby uschovat nevyužívané pneumatiky. Neváhejte, přijďte nás navštívit a najděte svůj vysněný vůz!


Brzdy a brzdové kotouče - servis a opravy brzd

Brzdy a brzdové kotouče - servis a opravy brzd

Brzda je jednou z nejdůležitějších částí, bez které by se žádný vůz neobešel. Pokud potřebují brzdy na Vašem automobile servis či opravu, navštivte AUTOSERVIS ŠAJTAR v Ostravě, který se postará o brzdy a brzdové kotouče. Brzdy musíte mít za každých okolností v pořádku, protože situace při které brzdy selžou mívá tragický konec! Bez funkčních brzd se vůz stává i při nízké rychlosti neovladatelným. Proto navštivte náš autoservis ŠAJTAR a nechte si zkontrolovat brzdy či brzdové kotouče na svém voze. Nabízíme výměnu brzd, brzdových kotoučů a následující servis: - odbornou montáž brzd - brzdové destičky pro tuzemské i zahraniční automobily - opravy brzdového vedení - posilovače brzd - brzdové díly a ostatní - veškeré mechanické opravy - celková diagnostika vozu.


Měření geometrie kol, geometrie náprav, diagnostika podvozku, Náměšť nad oslavou

Měření geometrie kol, geometrie náprav, diagnostika podvozku, Náměšť nad oslavou

Hledáte autoservis? Máte pocit, že Vaše auto při jízdě "táhne" doleva nebo doprava? Raději si ho nechce zkontrolovat podvozek. Předejdete tak sjetí Vašich pneumatik a bude mít zase kontrolu nad vozidlem. Lokalita Náměšť nad Oslavou, Třebíč. V našem autoservisu Václav Rous, Autoslužby Rous opravujeme auta a provádíme servis. Správné měření geometrie zajistí optimální jízdní vlastnosti Vašeho vozidla. Měření geometrie kol, geometrie náprav, diagnostika podvozku se věnujeme již dlouhá léta. Jsme vybavení: -geometrie - značka KOCH -diagnostika seriová - značka SUPERVAG, WOW -diagnostika paralelní značky osciloskop TEXVIK. Nechte si seřídit osy vozidla tak, aby se sklápěla k silnici ve správném úhlu. Potom se na své auto budete moct spolehnout a prodloužíte tím životnost pneumatik. Blišží informace a našich službách naleznete na našich webových stránkách.


Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Aby byl váš vůz připraven celoročně pro bezproblémovou jízdu, svěřte jej Autoservisu Daníček Zlín, což je oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů. V autorizovaných servisech značky ŠKODA máte jistotu fixní ceny každého úkonu. Pravidelně probíhají sezonní akce se zvýhodněnou cenou. Jako servisní partner Škoda se postaráme o Váš vůz a v případě delší opravy poskytneme zdarma náhradní vůz. Naši servisní technici pravidelně absolvují technická školení. Kompletní servisní služby v autorizovaném servisu ŠKODA: - pravidelné servisní prohlídky - příprava na technickou kontrolu, měření emisí - kontrola geometrie náprav vozidla - servis karoserie a laku - servis klimatizace vozu - kompletní řešení pojistných událostí. Jsme smluvním partnerem: - Česká pojišťovna, a.s. - Generali Pojišťovna, a.s. - Kooperativa pojišťovna, a.s. - Triglav pojišťovna, a.s. - UNIQA pojišťovna, a.s. A spolupracujeme s Alianz, ČSOB pojišťovnou, ČPP.


Přestavba vozů na alternativní pohon LPG ušetří nejen vaše peníze, ale také přírodu

Přestavba vozů na alternativní pohon LPG ušetří nejen vaše peníze, ale také přírodu

Cena benzínu stále roste, proto je přestavba vozů na alternativní pohon LPG stále více vyhledávaná. Pokud jste se i vy rozhodli pro přestavbu auta na LPG, pak se obraťte na rodinnou firmu HVgas, která se zaměřuje na přestavbu, servis i revizi LPG v celém Moravskoslezském i Olomouckém kraji. Firma HVgas má s přestavbou vozidel již dlouholeté zkušenosti. Zná výhody i nevýhody tohoto pohonu a vždy odborně poradí, zdali se konkrétně ve vaší situaci přestavba vozidla na LPG vyplatí. Jaké jsou výhody LPG - téměř 50% úspora nákladů oproti provozu na benzín - klidnější a tišší chod motoru - motor se opotřebovává - nevznikají karbonové usazeniny - dvojnásobný dojezd vozidla (při dvoupalivovém systému) - osvobozeno od placení silniční daně LPG je levný a přitom spolehlivý způsob pohonu automobilů! Pokud si nejste jisti přestavbou vozidla na LPG, pak se nebojte kontaktovat firmu HVgas, která vám provede cenovou kalkulaci a doporučí nejlepší řešení.


3D Geometrie –  přesná diagnostika a seřízení nápravy osobních aut a dodávek

3D Geometrie – přesná diagnostika a seřízení nápravy osobních aut a dodávek

Nový špičkově zmodernizovaný Autoservis Bosch Car servis v Opavě disponuje nejmodernějším a největším čtyřsloupovým plošinovým zvedákem aut, který umožňuje provádět měření geometrie nejen na osobních automobilech, ale i na dodávkových vozech značek například: Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Ford Transit, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Renault Master, apod. Tento čtyřsloupový zvedák je navíc vybaven zařízením pro diagnostiku vůlí náprav vozidla, takže po přesné diagnostice provedeme kompletní seřízení geometrie, aby Vaše auto bylo v pořádku. Seřízení geometrie kol na nejmodernějším 3D měřícím přístroji v Opavě Vám zajistí perfektní jízdní vlastnosti Vašeho automobilu a spolehlivou jízdu ať už se vydáte kamkoliv. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Pracovní doba je od pondělí do pátku:7:00 -17:00 hodin.