Poptávám realizaci studny

Poptávám realizaci studny

Poptávám realizaci studny, včetně zaměření pramene v rámci výstavby rodinného domu v obci Vysoký Újezd (okr. Benešov).
Poptávka byla vložena dne:
07.07.2016 08:51

Platnost poptávky:
07.08.2016 08:43

Kontaktní osoba:
Ždˇárský František

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Beroun

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba studní betonových i vsakovacích, kopané studny, dodej příslušenství

Výstavba studní betonových i vsakovacích, kopané studny, dodej příslušenství

Chybí Vám voda a chcete mít svou vlastní studnu? Naše rodinná firma s dlouholetou tradicí STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o. zařídí vše za Vás. Nabízíme kopané studny – betonové, spouštěcí či vsakovací. Uděláme Vám cenovou kalkulaci, vyřídíme za Vás stavební povolení i kolaudaci. Realizace trvá pouhý 1 den! Díky naší vlastní technice garantujeme skvělou cenu. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci. Nabízíme také plastové, betonové i vsakovací jímky. Jímky na dešťovou vodu, odpadní či samonosné jímky. Pořídíte u nás také skruže nebo poklopy na studny a další příslušenství. Poskytneme Vám kompletní servis při stavbě studny a vy získáte levný zdroj užitkové i pitné vody. Naše společnost STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o. působí především v Olomouckém a Jihomoravském kraji.


Čištění a opravy studní, vrtů, prohlubování studní, revize

Čištění a opravy studní, vrtů, prohlubování studní, revize

Máte starší studnu či se Vám zanáší vrt sedimenty? Čas od času je zapotřebí tato zařízení pro čerpání podzemních vod revitalizovat. Obraťte se na mě. Jsem Jiří Zloch a již několik let se věnuji čištění studní a vrtů a prohlubování studní. Práce provádím na základě cenové nabídky, kterou Vám předem vyhotovím. Vrty čistím a opravuji z důvodu znečištění vody, neprůchodnosti potrubí, deformaci vystrojení, při poruše čerpadla anebo při netěsnosti vrtu, kdy se do něj dostává povrchová voda. U studní zamezím padání nečistot do vody, kompletně vydesinfikuji stěny, dno a čerpací zařízení studně, zkontroluji vyspárování skruží, trubky a zákryt studny, zda nejsou poškozeny a na konec provedeme revizi. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.


Vrtání studní v těžko přístupných terénech Náchod, studnařství, hlubinné vrty, vrtaná pilotáž

Vrtání studní v těžko přístupných terénech Náchod, studnařství, hlubinné vrty, vrtaná pilotáž

POŽI s.r.o. Nové Město nad Metují, Náchod Trápí Vás každoročně letní suché období? Nemáte na zahradě dostatek vody pro pěstování nebo zalévání? Chcete mít svůj zdroj vody přímo u domu? S námi Vás sucho nezaskočí. Firma POŽI s.r.o. Náchod se především specializuje na studnařské práce a provádění hlubinných vrtů s působností na celém území České republiky. Naše firma je oprávněna provádět hlubinné vrty s hloubkou nad 30 metrů. Působíme po celé ČR včetně měst Praha, Hradec Králové, Pardubice, Náchod, Trutnov a další po domluvě. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Chlístovská 19, Nové Město nad Metují, Náchod.


Vrtané studny se zajištěním projektové dokumentace, hydrogeologického posudku i povolení

Vrtané studny se zajištěním projektové dokumentace, hydrogeologického posudku i povolení

Chcete být nezávislí a mít vlastní zdroj vody stále po ruce? Michal Trömer Studny Tremi je firma z Dolní Branné u Trutnova specializující se na vrtané studny. Pomocí nejmodernější techniky se za pár dní můžete těšit z vlastní vrtané studny, která nikdy nevysychá. Naše výkonné stroje se dostanou i do hůře přístupných míst. Vyřešíte problém s nedostatkem vody a navíc získáte kvalitnější vodu, která je kdykoli k dispozici. Poskytujeme kompletní služby, na jejichž počátku je vždy zpracování projektové dokumentace, zajištění hydrogeologického posudku i povolení. Vrtané studny provádíme v Královéhradeckém, Libereckém, Pardubickém a Středočeském kraji.


Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení

Realizace vrtaných, kopaných studen včetně zajištění stavebního povolení

Uvažujete o stavbě studny? Hledáte v oblasti Olomouce firmu, která zajišťuje komplexní služby v oblasti výstavby studní? Pak kontaktujte firmu STUDNY Doležel a Janíček, s.r.o. Naše firma provádí výstavbu kopaných nebo vrtaných studní na klíč. Kopané a vrtané studny zhotovíme u rodinných domů, chat, rekreačních zařízení, ale i pro průmyslové objekty. Poradíme Vám, jaké je nejlepší a nejekonomičtější řešení zřízení studny pro vaše účely. V prvé řadě zajistíme vyhledání vodního zdroje proutkařem. Zpracujeme pro vás projektovou dokumentaci, zařídíme hydrogeologické posudky a čerpací zkoušky. Následně studnu vyhloubíme a vybavíme ji čerpací technikou.


Vrtané studny pro rodinné domy, chaty, chalupy, farmy a firemní objekty

Vrtané studny pro rodinné domy, chaty, chalupy, farmy a firemní objekty

Chcete mít svůj vlastní zdroj vody? Pak se obraťte na společnost Vodník Promat s.r.o. se sídlem v Zábřehu. Zabýváme se vrtáním studní i hledáním pramenů spodních vod. Realizujeme zahradní vrtané studny komplexně pro rodinný dům, chatu, chalupu, farmu a firemní objekty. Zajistíme potřebné podklady podle platné legislativy. Zpracujeme HG posudek a stavební projekt, nutné podklady k vyřízení stavebního povolení. Vrtáme studny pro naše zákazníky z těchto regionů: Zábřeh, Šumperk, Jeseník, Rýmařov, Bruntál, Olomouc, Prostějov, Přerov, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Vyškov, Blansko, Žďár nad Sázavou, Brno, Opava, Frýdek Místek, Ostrava, a Brno a okolí. Obraťte se na nás a náš kvalifikovaný tým Vám vyvrtá studnu na Vaší zahradě. Vrtaná studna je investice, která se Vám rychle vrátí.