Poptávám provedení zkoušky těsnosti žumpy

Poptávám provedení zkoušky těsnosti žumpy

Poptávám provedení zkoušky těsnosti žumpy a vypracování protokolu.Děkuji Luděk Kutta.
Poptávka byla vložena dne:
07.07.2016 08:28

Platnost poptávky:
07.08.2016 08:05

Kontaktní osoba:
Luděk Kutta

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Cheb

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastové nádrže, jímky, vložky studní různých tvarů i objemů - výroba, oprava

Plastové nádrže, jímky, vložky studní různých tvarů i objemů - výroba, oprava

Plastové nádrže, jímky, vložky studní různých tvarů i objemů - kvalitní práci v této oblasti vám zajistí spolehlivá firma Brna Svařování plastů Pavel Petroš. Při výrobě používáme materiál PP a HDPE - je používán také v potravinářském průmyslu. Při výkopových prací dochází velmi často k poškození vrchní části šachty a proto provádíme také opravy přímo na staveništi. Výroba: - plastové jímky, vodovodní, vodoměrné, odpadní šachty, vložky studní různých tvarů i objemů - plastové nádrže od 1 litru do 20m3 pro potravinářský, chemický a stavební průmysl - solární panely na ohřev vody pro bazény. Vyznačují se odolnosti proti otěru, nárazu, povětrnostním a chemickým vlivům (expanzní nádrže, septiky...). Pokud potřebujete i vy zajistit výrobu nebo opravu nádrží, pak nás neváhejte kontaktovat.


Svařování plastů - vložky studní různých tvarů i objemů

Svařování plastů - vložky studní různých tvarů i objemů

Zaměřujeme se na výrobu plastových nádrží, jímek, vložek studní různých tvarů i objemů. Používáme materiál PP a HDPE, který se používá i v potravinářském průmyslu. Provádíme i opravy přímo na staveništi. Mimo jiné se zabýváme výrobou z plastu na zakázku i výrobou plastových bazénů. Vyrábíme: -nádrže z plastu od 1 litru do 20m3 zejména pro potravinářský, chemický a stavební průmysl -plastové jímky -plastové bazény -vodovodní, vodoměrné a odpadní šachty -solární panely na ohřev vody pro bazény. Pro více informací o možnostech výroby plastového bazénu nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Mlýnská.


Odpadní jímky známé jako žumpy, určené pro odpadní vodu bez možnosti připojení kanalizace

Odpadní jímky známé jako žumpy, určené pro odpadní vodu bez možnosti připojení kanalizace

Výrobce a prodejce odpadních jímek firma ITMS plast s.r.o. dodává odpadní jímky celorepublikově. Pokud není možnost připojení kanalizace je jímka ideální řešení. Jímky rozlišujeme do tří typu: -Samonosné jímky - plastová jímka hranatá samonosná, plastová jímka kruhová samonosná -Dvouplášťové jímky - plastová jímka kruhová dvouplášťová, plastová jímka hranatá dvouplášťová -Jímky k obetonování - plastová jímka kruhová k obetonování, plastová jímka hranatá k obetonování. Dopravu jímky máte u nás zdarma po celé ČR! Bližší informace o velikostech jímek, montážní návod nádrže naleznete na webových stránkách. Jsme tu pro Vás samozřejmě i na telefonu a emailu.


Jímky na dešťovou vodu z plastu za výhodnou cenu - praktický sběr vody na zahradě

Jímky na dešťovou vodu z plastu za výhodnou cenu - praktický sběr vody na zahradě

Hodila by se Vám jímka na dešťovou vodu, a nevíte na koho se obrátit? V tom případě neváhejte a vyzkoušejte naši společnost ITMS plast s. r. o., která se specializuje na výrobu a prodej výrobků z plastů, konkrétně i na jímky. Tyto jímky jsou určeny k velkému zadržení dešťové vody. Tato voda pak slouží k dalším účelům, například na zalévání zeleně, na splachování toalety, na mytí automobilů. U nás máte na výběr retenční nádrže neboli jímky samonosné, dvouplášťové nebo určené k obetonování. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme, která jímka bude pro Vás nejlepší. Více informací o produktech najdete na webových stránkách.


Oprava plastových nádrží a odpadních šachet - svařování a výroba

Oprava plastových nádrží a odpadních šachet - svařování a výroba

Hledáte firmu zabývající se opravou, výrobou a svařováním plastových nádrží či plastových odpadních šachet? Pak neváhejte a kontaktujte Jihomoravskou firmu Svařování plastů Petroš v Brně, kde Vám nabízí služby v oblasti výroby a oprav plastových nádob a odpadních šachet. Při výrobě používáme materiál PP a HDPE, který se používá v potravinářském průmyslu. Používáme profesionální techniku a přístroje od firmy Leister. Při práci vždy dbáme na vysokou kvalitu a preciznost, která se projeví na každém výrobku. Mezi námi vyráběné výrobky patří nejen plastové nádrže, odpadní šachty, ale i plastové bazény, jímky, vodovodní, vodoměrné šachty a vložky studní. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Montáž a instalace retenčních nádrží, jímek, žump

Montáž a instalace retenčních nádrží, jímek, žump

Potřebujete zajistit montáž a instalaci retenční nádrže, jímky či žumpy? Hledáte vhodnou firmu působící v okolí Třebíče? Už hledat nemusíte, oslovte společnost VESAS s.r.o., která je vybavena kvalitním strojovým a vozovým parkem! Zajistíme veškeré potřebné výkopové a stavební práce v souvislosti s montáží a instalací jímek, žump a retenčních nádrží: - zaměření prostoru - výkop - instalace a zapojení jímky, septiku, retenční nádrže - odvoz vytěžené zeminy - případné terénní úpravy Rádi byste se dozvěděli více informací? Kontaktujte nás!