Lví dvůr č.p. 51 - stavební úpravy objektu

Lví dvůr č.p. 51 - stavební úpravy objektu

Předmětem plnění veřejné zakázky je celková rekonstrukce objektu č.p. 51 – Lví dvůr, tj. obnova fasád a střechy objektu (fasáda, střecha, repase výplní otvorů), výměna a modernizace stávajících rozvodů, instalací, technologie inženýrských sítí, tj. elektroinstalace, rozvodů vody, kanalizace, vytápění, chlazení a vzduchotechniky. S tím souvisí oprava vnitřních povrchů včetně výmalby a obnova podlah. V objektu je navrženo několik dispozičních změn, např. prodloužení prosklené části 2. NP, zbudování dalšího schodiště k propojení zázemí v 1. NP s proskleným prostorem ve 2. NP a zvětšení okenního otvoru na dveře k propojení nevyužité severní části objektu s venkovní terasou ve 2. NP. Součástí stavebních úprav je také zpevněná plocha dvorku s kašnou. Součástí předmětu zakázky není část objektu č.p. 51 užívaná jako bistro, která prošla opravou v nedávné době a také dodávka gastro zařízení. Součástí předmětu zakázky jsou však výstupy pro napojení gastro zařízení.
Dodavatel se zavazuje v rámci plnění zakázky poskytovat zadavateli veškerou součinnost nutnou k zajištění kolaudačního souhlasu, přičemž předmět plnění zakázky nelze považovat za řádně provedený dříve, než bude vysloven kolaudační souhlas.
Při provádění výkopových prací, jiných zásahů do terénu či klenebních zásypů budou přizváni pracovníci Archeologického ústavu AV ČR a práce na předmětu zakázky budou prováděny v úzké kooperaci s nimi. Oprava trhlinek v renesanční klenbě s nástěnnou malbou, některé kamenné prvky, oprava spárování cihelného zdiva a sgrafita budou provedeny restaurátorským způsobem.
Součástí předmětu plnění zhotovitele je i zajištění ostrahy staveniště po celou pracovní dobu provádění prací, tj. zajištění kontroly vstupu oprávněných osob na staveniště a lešení prostřednictvím pracovníků bezpečností agentury po celou dobu provádění prací v rámci pracovní doby provádění zakázky, v areálu Pražského hradu. Součástí předmětu plnění je i zpracování podrobné restaurátorské zprávy pro konkrétní ucelenou část provedení díla, jehož součástí je restaurování ve dvojím vyhotovení. Součástí předmětu této zakázky je také zpracování podrobného projektu skutečného provedení stavby včetně skutečného zaměření a podrobné fotodokumentace zakrytých částí 2x v tištěné podobě a 1x v elektronické podobě.
Veřejná zakázka vložena:
04.07.2016 07:43

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa Pražského hradu

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
10.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa Pražského hradu

Zadavatel IČ:
49366076

Zadavatel ulice:
Hrad I. nádvoří 1

Zadavatel PSČ:
119 08

Zadavatel obec:
Praha (Praha 1)

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Opravný formulář č.5

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní malířské, lakýrnické a natěračské práce Brno, malby bytů, domů, nátěry fasád, nástřiky

Kompletní malířské, lakýrnické a natěračské práce Brno, malby bytů, domů, nátěry fasád, nástřiky

Jiří Ondráček - malby a nátěry Slavkov u Brna Hledáte malíře nebo malířskou firmu, která Vám vymaluje byt, dům, kancelář či hotel? Nebo chcete do svého interiéru co každý nemá a nevíte koho oslovit? Rádi byste někoho, kdo pracuje precizně a dokáže každou místnost rozzářit originální malbou nebo stříkanými tapetami Gota? Už nemusíte nikoho shánět, naše firma Jiří Ondráček - malby a nátěry Slavkov u Brna se o vše postará a ještě si po sobě i uklidí. Malířské práce, řemeslo, natěračské služby: - malby bytů, domů i podnikatelské objekty - nátěry fasád - dekorativní nástřiky a renovace kuchyňských linek - stříkané tapety Gota - nástřik radiátorů, trubek a další Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese sídliště Nádražní 1193, Slavkov u Brna.


Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Chystáte se vystavit či zrekonstruovat své obydlí? Potřebujete pomoci se stavebními pracemi? S tím Vám pomůže naše společnost MASP - stavby - Martin Spejchal, která sídlí v okrese Hradec Králové. Na zakázku Vám kompletně postavíme rodinný dům od základů, hrubé stavby až po střechu, zateplení a dokončovací práce. Realizujeme veškeré zednické a sádrokartonářské práce, omítky, betonové podlahy, obklady a dlažby interiéru i exteriéru. V rámci rekonstrukcí zhotovíme nové bytové jádro, půdní vestavby a nástavby. Pro Vaši stavbu zajistíme i kvalitní odborníky v oblasti elektroinstalací a řemeslnických prací. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Chcete optimalizovat své daňové náklady? Nabízíme Vám řešení. Naše SDZP družstvo nabízí širokou škálu produktů a služeb pro malé a střední podnikatele. Formou spolupráce s naším Sociálním družstvem zdravotně postižených můžete optimalizovat své daňové náklady díky možnosti využití náhradního plnění a minimalizovat povinné odvody do státního rozpočtu. Pro více informaci kontaktujte naše obchodní oddělení. Na našich webových stránkách najdete služby, které poskytujeme po celé České republice. Nabízíme elektroinstalační služby, bezpečnostní i recepční služby, komplexní zajištění služeb a úkolů v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce, grafické služby s využitím nejmodernějších technologií aj. V České Kamenici a ve Šluknově provozujeme vlastní šicí dílny. Vyrábíme kočárky, autosedačky, konfekční výrobky i úplety pro sport a volný čas včetně úpletů pro reklamní účely.


Projektová dokumentace elektrického zařízení, vysoké a nízké napětí, trafostanice a rozvaděče

Projektová dokumentace elektrického zařízení, vysoké a nízké napětí, trafostanice a rozvaděče

Potřebujete vyhotovit projekt na vysoké a nízké napětí? Obraťte se na naši společnost ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o., která Vám vyhotoví kompletní projektovou dokumentaci elektrického zařízení v rozsahu vysokého a nízkého napětí, trafostanic, přípojek NN, hlavního domovního vedení a rozvaděčů včetně všech potřebných dokumentů, které jsou potřebné k vydání stavebního povolení. Projekty provádíme jak pro podnikatelské subjekty, tak pro fyzické osoby. Výkresovou dokumentaci zpracovává tým zkušených autorizovaných odborníků dle aktuálních zákonů. Máme za sebou řadu kladně provedených projektů, tak neváhejte a obraťte se také na naši společnost. Sídlíme v Letech u Dobřichovic.


Malířské a natěračské práce Pelhřimov, nátěry fasád, speciální nátěry, malování pokojů, kanceláří

Malířské a natěračské práce Pelhřimov, nátěry fasád, speciální nátěry, malování pokojů, kanceláří

Malování Čapek Pelhřimov Provádíme veškeré malířské a natěračské práce. Jsme schopni provést malby bytových a nebytových prostorů, hal, skladů, společných prostor nebo kanceláří. Dále provádíme nátěry fasád, klempířských prvků, dveří, nábytku, oken nebo radiátorů. Součástí našich služeb jsou i speciální nátěry např. antické zeminy, benátské štuky, fládrování,atd. Malířské práce: - malování pokojů, bytů a nebytových prostor i po částech - malování kanceláři, hal a bank - malování schodišť, dětské pokoje, restaurace - opravné malování po výměně oken Natěračské práce: - nátěry fasád, špalet a soklů - nátěry oken a dveří + opravy, nábytek - nátěry radiátorů, trubek, střechy a okapy - nátěry betonových podlah a soklů - nátěry ocelových konstrukcí Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Dbáme především na kvalitu použitého materiálu a odvedené práce. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní a zároveň velmi spolehlivý. Zabýváme se také prodejem: - trasových uzávěrů pro plynovody, - univerzálních bezúdržbových oplocenek, - svařovaných T-kusů, odboček a kolen. Neváhejte a kontaktujte nás již dnes! Náš personál Vám rád zodpoví veškeré Vaše dotazy!