Poptávám výměnu vaničky sprchového koutu

Poptávám výměnu vaničky sprchového koutu

Poptávám výměnu vaničky sprchového koutu. Jedná se o rohový sprchový kout o rozměrech 90 x 90 cm. Stávající vaničku chci vyměnit za vaničku Ravak Perseus Pro s odpadem a nožkami též od Ravaku. Jako součást výměny chci vaničku také podezdít. Výška vaničky by měla být stejná jako nyní, aby se skleněné stěny sprchového koutu vrátily na stejné místo. Vanička má obložení a toto řešení chci zachovat, obložení k dispozici mám.

Výměna vaničky proběhne ve městě Kanice. Předem děkuji za Vaše nabídky. V případě dotazů, prosím, volejte na uvedený telefon.
Poptávka byla vložena dne:
01.07.2016 13:54

Platnost poptávky:
01.08.2016 13:40

Kontaktní osoba:
Roman Voříšek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Instalatérství, instalace vody, vnitřních vodovodů - komplexní vodoinstalační práce

Komplexní vodoinstalační práce, instalace vody a vnitřních rozvodů vodovodů vám spolehlivě zajistí firma Topenářství Kříž z Brna. V oboru instalatérství se opíráme o velice kvalifikované a školené pracovníky. Zakázky zajišťujeme od projektu až po záruční i pozáruční servis. Poskytujeme instalace vody, rozvody vody a jiné vodoinstalační práce: - rozvody topení, vody a odpadů - rekonstrukce a montáž rozvodů vody, odpadních stoupaček - vnitřní a venkovní vodovody - rozvody vody a odpadů v rodinných domech - rekonstrukce, izolace vodovodního potrubí - a další vodoinstalační práce. Realizujeme instalace vody pro velké množství rodinných domů, bytových domů až po větší zakázky, např. školy.


Čištění a monitoring potrubního zařízení a kanalizace

Čištění a monitoring potrubního zařízení a kanalizace

Trápí Vás ucpaná kanalizace či potřebujete pravidelný servis a monitoring Vašeho potrubí? To, a ještě mnohem více přináší naše firma Ing. Michal Lach. Sídlíme v Ostravě na ulici Kolofíkova 692/33 a rádi Vám pomůžeme s jakoukoliv havárií nebo jen pravidelnou údržbou. Máte-li ucpanou kanalizaci, přijedeme a zařídíme kompletní havarijní službu. Chcete-li zjistit v jakém stavu je Vaše potrubí, zkontrolujeme a navrhneme nejrychlejší řešení revitalizace. Zajišťujeme také opravy a revizní služby. Poskytneme profesionální přístup s největší kvalitou. Zbavíme Vás problémů s řešením odpadů a kanalizací tak, abyste byli vždy spokojení. Zákazník je pro nás vždy nejdůležitějším článkem našeho podnikání. Využijte našich služeb a kontaktujte nás.


Voda, topení, plyn, elektroinstalační práce Louny, prodej armatur, servis kotlů, revize

Voda, topení, plyn, elektroinstalační práce Louny, prodej armatur, servis kotlů, revize

Firma JISTED Louny, kterou provozuje pan Ivan Jílek, nabízí kompletní elektroinstalační práce a voda, topení, plyn. Pracujeme rychle a spolehlivě a poskytujeme záruční i pozáruční servis v oboru topení, voda, zkušební a měřící přístroje, horkovodní a parní kotle, vzdušníky, plynová a tlaková zařízení. Dále provádíme veškeré elektroinstalační práce a revize elektrických zařízení. Naše firma Ivan Jílek - JISTED Louny nabízí prodej armatur ARMAGAS. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na adrese Třebízského 351, Černčice - Louny.


Topenářské práce - dodávka ústředního topení, výměna otopných těles, tepelných izolací

Topenářské práce - dodávka ústředního topení, výměna otopných těles, tepelných izolací

Kompletní topenářské práce v lokalitě Uherské Hradiště zajistí firma VTP Pelka Staré Město, která působí v oboru vodo-topo-plyn. Řešíme dodávky i rekonstrukce ústředního topení, podlahového vytápění, výměny otopných těles, tepelných izolací i rekonstrukce kotelny, výměnu a opravy kotlů a další topenářské práce. Zajistíme dodávku potřebného instalačního materiálu. Jsme schopni realizovat i náročnější zakázky, subdodavatelsky zajistíme i stavební práce. Působíme převážně na Moravě, ale realizovali jsme zakázky po celé České republice i v okolních státech.


Instalatérské a zednické práce Žatec – spolehlivě a rychle

Instalatérské a zednické práce Žatec – spolehlivě a rychle

Hledáte spolehlivou firmu, které můžete bez obav svěřit veškeré instalatérské práce od projektu po realizaci? Spolehněte se firmu Antonín Pech, která nabízí své služby v Žatci a okolí. Specializujeme se převážně na prodej a záruční i pozáruční prodej kotlů na tuhá paliva, tepelná čerpadla a solární systémy, revizní a projektové práce o oblasti voda, plyn kanalizace, samozřejmostí jsou také drobné zednické práce a úpravy. Kontaktuje firmu Antonín Pech a máte zajištěného spolehlivého dodavatele instalatérských, zednických i topenářských prací.


Instalatérské práce vody, topení, plynu a kanalizace

Instalatérské práce vody, topení, plynu a kanalizace

Stavíte či kompletně rekonstruujete dům, byt, kanceláře, ubytovací zařízení či jiné budovy? Zajisté budete potřebovat provést potřebné rozvody vody, topení a odpadního potrubí. Aby vše správně fungovalo musí být tyto práce provedeny správně a z kvalitních materiálů. S tím Vám bude nápomocná společnost Radek Vařecha. Zajistíme vše od oprav kapajícího kohoutku po kompletní rozvody vodovodního potrubí. V oblasti vodoinstalací dále zajistíme montáž umyvadel, van a WC spolu s napojením na kanalizační trouby či instalaci bojlerů. Realizujeme také rozvody topení a plynu spolu s napojením na kotle a radiátory. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Působíme v okrese Hodonín.