Poptávám betonové obrubníky

Poptávám betonové obrubníky

Poptávám dodání 40 bm betonových chodníkových obrubníků v šedé a alternativně v okrové barvě s dopravou do obce Lužice, PSČ 696 18. Prosím o uvedení ceny dodávky a dopravy odděleně.
Obrubníky budou sloužit k oddělení venkovní dlažby a zatravněné plochy.
Termín dodávky: 1.-20.9.2016
Poptávka byla vložena dne:
01.07.2016 12:11

Platnost poptávky:
01.08.2016 11:37

Kontaktní osoba:
Ladislav Bouda

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace plotových systémů a plotů - pro rodinné domy, firmy, soukromé osoby

Realizace plotových systémů a plotů - pro rodinné domy, firmy, soukromé osoby

Poptáváte oplocení pozemku v okolí Pelhřimova? Pak kontaktujte firmu ADH-PLOTY, s.r.o., která zajišťuje dodávku a výstavbu oplocení na klíč, případně na zakázku. Dodáváme komponenty oplocení, a to pletiva, dráty, svařované panely, desky, brány, vzpěry, branky a jiné nezbytné příslušenství. Postaráme se kompletní realizaci zakázky podle Vašich potřeb a požadavků. Provádíme odborné zaměření, návrh, zpracování konkrétní cenové kalkulace zcela zdarma, výrobu a finální montáž. Své služby poskytujeme pro rodinné domy, občanské stavby i průmyslové provozy. Potřebujete plot pouze opravit? Nevadí, na Vaše oplocení zajistíme rekonstrukci včetně záručního a pozáručního servisu.


Betonové armované stavebnice HUP, antoníčky, budníky, kiosky, hupky

Betonové armované stavebnice HUP, antoníčky, budníky, kiosky, hupky

Výroba betonované certifikované armované stavebnice HUP, různých antoníčků, budníků, kiosků, hupek přímo v naší provozovně v Červeném Kostelci. Armované stavebnice vyrábíme v různých rozměrech a máte i na výběr z těchto materiálů - pozink, hliník, nerez. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Výroba domečků na plyn a elektro Červený Kostelec, výroba betonových stavebnic, HUP

Výroba domečků na plyn a elektro Červený Kostelec, výroba betonových stavebnic, HUP

Vilém Mach s.r.o. domečky na plyn elektro a HUP Červený Kostelec Unikátní výroba domečků na plyn a elektro a betonových stavebnic - Vilém Mach domečky na plyn elektro a HUP Náchod. Výroba a prodej: - betonové domečky na plyn HUP - betonové stavebnice - plynové skříně - elektro přípojky - elektroměrové rozvaděče - dvířka - instalační hrazdy - instalační rámy HUP - základové tvárnice - montážní pěny. Certifikováno pro celou ČR. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Náchodská 62, Červený Kostelec.


Betonové protihlukové stěny, panely a mobilní svodidla pro pozemní komunikace - výroba

Betonové protihlukové stěny, panely a mobilní svodidla pro pozemní komunikace - výroba

Poptáváte zařízení pro pozemní komunikace? Betonové protihlukové stěny, mobilní svodidla, panely a další prvky vyrábí firma Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy, která své služby zajišťuje pro velké firmy, občanské výstavby, úřady i soukromé osoby. Dodáváme protihlukové stěny: - absorbér - vysoce odolný proti stárnutí, chemickým rozmrazovacím látkám i průrazu, je nehořlavý a barevně stálý - dřevocement - různé velikost dřevěných třísek, téměř bezúdržbový ekologický materiál cca 40 - 50 let - Faseton Block (speciálně odolný proti nechanickým vlivům), Hohlwelle (vysoce výkonný, určený zejména pro nízkofrekvenční hluk od nákladních automobilů) - speciální prvky - založení stěny mimo konstrukci mostu apod. Dále vyrábíme silniční panely, dočasná betonová svodidla v typu ULTRA 55 V, která vynikají vysokými hodnotami zádržného stupně, účinností a mají zaintegrovaná odrazová skla pro lepší bezpečnost za denního i nočního světla.


Panely, lodžie a prefabrikované haly - výroba stavebních betonových prvků

Panely, lodžie a prefabrikované haly - výroba stavebních betonových prvků

Poptáváte stavební betonové prvky? Jejich výrobou a prodejem se zabývá firma Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy. Naše výrobky dodáváme pro občanské, místní výstavby, pozemní a dopravní stavitelství i soukromé osoby. V našem portfoliu naleznete silniční panely, které slouží především pro zpevnění pojížděných ploch, a jako základové konstrukce pro dočasné a lehké stavby. Realizujeme výstavbu nových nebo zvětšení stávajících lodžií ve variabilním provedení (rovné i zkosené). Specializujeme se na prefabrikované haly a jednotlivé prvky, jako jsou prosté a sendvičové stěny, průvlaky, sloupy, základové kalichy, prahy a patky, ztužidla, vazníky a vaznice. Náhledy realizovaných zakázek a podrobné portfolio služeb naleznete na webových stránkách.


Prefabrikované schodišťové rameno s povrchovou úpravou stupňů teracovým obkladem

Prefabrikované schodišťové rameno s povrchovou úpravou stupňů teracovým obkladem

Hledáte firmu, která Vám zajistí dodávku a montáž schodišťového ramene? Společnost ISMM&Teso s.r.o. se sídlem v Ostravě se věnuje výrobě a montáži prefabrikovaných monolitických schodišťových ramen. Schodišťové rameno s finální povrchovou úpravou stupňů teracovým obkladem se většinou využívá pro bytovou výstavbu a pro administrativní stavby s omezením maximálního nahodilého normového zatížení Vn = 300 N/m2 (resp. 500 N/m2). Schodišťové rameno: - je jednoramenné, přímé s počtem stupňů 3-18 – šířka: 1100 mm až 1650 mm - šíře nášlapu max. 350 mm, výška stupně max. 190 mm Tvar ramene: - klasický ozub na obou stranách - prodloužený ozub na jedné či druhé straně - prodloužený ozub na obou stranách - bez ozubu na jedné nebo na druhé straně, nebo bez ozubu na obou stranách - s propojením do podesty pomocí vyčnívajících trnů výztuže V rámci našich služeb Vám zajistíme montáž schodišťových ramen – osazení ramen, ochranu teracového obkladu před poškozením – rameno je chráněno po dobu manipulace PE folii, netkanou textilií a pevným dřevěným bedněním, tuto ochranu odstraníme po dokončení stavební činnosti, dále provedeme případné opravy poškozených částí teracového obkladu a naneseme impregnaci. Montáž schodišťových ramen je technologicky i cenově efektivní způsob řešení.