Úspory energie společnosti Moravské kovárny a.s.

Úspory energie společnosti Moravské kovárny a.s.

Předmětem této zakázky jsou stavební práce.
Veřejná zakázka je rozdělena na části ve smyslu ustanovení § 98 zákona. Každá z částí bude posuzována a hodnocena samostatně. Dodavatel může podat nabídku na všechny části, ale i na některé z částí této veřejné zakázky.
Předmětem projektu je revitalizace vybraných objektů v areálu Moravských Kováren a.s. v Jihlavě (MOKOV).
Předmětem projektu jsou stavební úpravy na vybraných objektech v areálu Moravských kováren, a.s. v Jihlavě. Na vybraných budovách Moravských kováren, a. s. dojde k zateplení obvodového pláště (fasády a ploché střechy objektů), výměně okenních a dveřních otvorů, prosklených stěn a vjezdových vrat, decentralizaci vytápění, pořízení nových plynových kotlů včetně rekonstrukce rozvodů tepla, instalace rekuperace a výměně osvětlení. Všechna tato opatření jsou navržena z důvodu zlepšení tepelně technických a energetických vlastností objektu.
Část A) Stavební část a hromosvody
V rámci navržených stavebních úprav dojde k novému opláštění budov, výměně okenních, dveřních a vratových otvorů, zateplení střech, a to z důvodu zlepšení tepelně technických a energetických vlastností objektů. Stávající střešní světlíky budou zrušeny a nahrazeny novou střešní skladbou, zároveň jsou navrženy nové konstrukce světlíků.
Část B) Elektroinstalace – osvětlení
Součástí projektu je i modernizace osvětlení a úprava související elektroinstalace, a to v objektech
SO 08, SO 09, SO 10, SO 33 a SO40. Samostatně řeší část PD: D.1.4.B_Modernizace osvětlení a úprava související elektroinstalace.
Nové osvětlení ve výše uvedených stavebních objektech je navrženo prostřednictvím LED svítidel, vybavených DALI předřadníky, umožňujícími plynulou regulaci osvětlovací soustavy na základě čidla intenzity osvětlení. Systém řízení DALI dále rovněž umožňuje i jakékoli případné budoucí rekonfigurace osvětlovací soustavy bez nutnosti zásahů do vlastního provedení elektroinstalace (změny okruhů, změny ovládání, apod.).
Část C) VZT
Vzduchotechnické zařízení navržené v rámci tohoto projektu, má za úkol zajistit předepsané mikroklimatické podmínky v prostorech objektů podle požadavků stavebního zákona, vyhlášky o obecných technických požadavcích na výstavbu, platných norem, hygienických a požárních předpisů a podle požadavků dalších technologií v objektech instalovaných.
Účelem instalace vzduchotechnických jednotek je zlepšení mikroklimatických podmínek větraných prostor výrobních hal použitím efektivnější, modernější technologie a ce
Veřejná zakázka vložena:
01.07.2016 06:58

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Moravské kovárny, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravské kovárny, a.s.

Zadavatel ulice:
Hruškové Dvory 44

Zadavatel PSČ:
586 01

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213200-5
Stavební úpravy skladů a průmyslových budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projektová dokumentace elektrického zařízení, vysoké a nízké napětí, trafostanice a rozvaděče

Projektová dokumentace elektrického zařízení, vysoké a nízké napětí, trafostanice a rozvaděče

Potřebujete vyhotovit projekt na vysoké a nízké napětí? Obraťte se na naši společnost ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o., která Vám vyhotoví kompletní projektovou dokumentaci elektrického zařízení v rozsahu vysokého a nízkého napětí, trafostanic, přípojek NN, hlavního domovního vedení a rozvaděčů včetně všech potřebných dokumentů, které jsou potřebné k vydání stavebního povolení. Projekty provádíme jak pro podnikatelské subjekty, tak pro fyzické osoby. Výkresovou dokumentaci zpracovává tým zkušených autorizovaných odborníků dle aktuálních zákonů. Máme za sebou řadu kladně provedených projektů, tak neváhejte a obraťte se také na naši společnost. Sídlíme v Letech u Dobřichovic.


Nová střecha na klíč, oprava a rekonstrukce ploché, sedlové, šikmé střechy

Nová střecha na klíč, oprava a rekonstrukce ploché, sedlové, šikmé střechy

Pokud se chystáte zrealizovat střechu na klíč nebo potřebujete provést její rekonstrukci, obraťte se na společnost Střechy Višňovský, která působí na trhu přes 20 let. Disponujeme profesionálními pracovníky, kteří svou práci provádí kvalitně a s pečlivostí. Zajistíme Vám kompletní dodávku střech. Zakázky realizujeme u všech typů, ať už se jedná o šikmé, sedlové nebo ploché střechy. Specializujeme se na tyto služby: - tesařské, pokrývačské a klempířské práce - oprava, rekonstrukce, izolace střech - výroba a montáž střešních konstrukcí - dodáváme střešní materiál a krytiny. Přidejte se do řady našich spokojených zákazníků, poskytneme Vám poradenství a zdarma vypracujeme rozpočet i kalkulaci střechy.


Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Chystáte se vystavit či zrekonstruovat své obydlí? Potřebujete pomoci se stavebními pracemi? S tím Vám pomůže naše společnost MASP - stavby - Martin Spejchal, která sídlí v okrese Hradec Králové. Na zakázku Vám kompletně postavíme rodinný dům od základů, hrubé stavby až po střechu, zateplení a dokončovací práce. Realizujeme veškeré zednické a sádrokartonářské práce, omítky, betonové podlahy, obklady a dlažby interiéru i exteriéru. V rámci rekonstrukcí zhotovíme nové bytové jádro, půdní vestavby a nástavby. Pro Vaši stavbu zajistíme i kvalitní odborníky v oblasti elektroinstalací a řemeslnických prací. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného zdiva

Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného zdiva

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na izolace vlhkého zdiva, obrátit se můžete v lokalitě Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj na firmu ACHP služby s.r.o. Děláme jak mechanické izolace zdiva i chemické injektáže. Izolace metodou podřezání vlhkého zdiva řetězovou pilou je mechanická metoda se 100% účinností vyschnutí. Provádí se u cihelného zdiva. Standardně provedeme podřezání strojní pilou a vložení fóliové nebo sklolaminátové izolace se zaklínováním plastovými klíny. Spáru tlakově vyplníme a zarovnáme maltovou směsí. U smíšeného, betonového nebo kamenného zdiva provádíme izolaci podřezáním zdiva diamantovým lanem.


Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberec, Liberecký kraj Naší prioritní činností jsou kompletní realizace všech druhů střech, za použití nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologií. Součástí naší činnosti je také klempířská a drobná zámečnická výroba, pro kterou disponujeme dostatečnými prostory i kapacitou. Naše firma STŘECHY Reiner, s.r.o. používá nejmodernější technologie postupů pro rekonstrukce šikmých střech pomocí betonových krytin, asfaltových šindelí, pálených tašek, vláknocementových krytin nebo profilových plechových krytin. Vše co potřebujete vědět o všech druzích střech je na našich www.strechyreiner.cz Neváhejte nás kontaktovat.


Střecha na klíč podle Vašich představ od jednoho dodavatele s 3D vizualizaci

Střecha na klíč podle Vašich představ od jednoho dodavatele s 3D vizualizaci

Potřebujete rychle a bezchybně zastřešit Váš dům? Svěřte svou objednávku specializované firmě v oboru, která splní Vaše požadavky a na základě podkladů z projektové dokumentace, vytvoří 3D fotografickou vizualizaci. Máme vše pod jednou střechou, od vlastní CNC výrobní linky, projekčnímu oddělení až po tesařské a pokrývačské práce. Díky tomu jsme schopni minimalizovat náklady, a tím vytvářet zajímavé koncové ceny pro naše zákazníky. Vyvarujete se zbytečným komplikacím, které vznikají chybnou komunikací mezi řemeslníky. Zaměřujeme se na: - výstavby dřevěných krovů a konstrukcí z příhradových vazníků - kompletní dodávky dřevostaveb, domů na klíč nebo jen hrubé stavby - spolupracujeme s největšími dodavateli - Výrobu tesařských konstrukcích