Poptávám travní semeno

Poptávám travní semeno

Poptávám travní semeno asi 25kg na cca 1000m2.Děkuji Kučera
Poptávka byla vložena dne:
01.07.2016 08:28

Platnost poptávky:
01.08.2016 08:09

Kontaktní osoba:
Kučera

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Most

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej pokojových rostlin - květiny určené do bytu i kanceláře ze zahradnictví

Prodej pokojových rostlin - květiny určené do bytu i kanceláře ze zahradnictví

S pokojovými rostlinami si doma vytvoříte vlastní osobitou atmosféru. Široký sortiment pokojových rostlin prodává Zahradní centrum Malinkovič v Břeclavi. Pokojové rostliny jsou doma nepostradatelné. Pokojovky pomáhají regulovat vlhkost ovzduší a předávají do ovzduší kyslík. V našem zahradnictví se specializujeme na pěstování rostlin, kterým se v našem klimatickém pásmu daří. Naši nabídku námi vypěstovaných rostlin obohacujeme i květinami importovanými ze zahraničí. Najdete u nás rostliny převislé, popínavé, kvetoucí i nekvetoucí, rostliny čistící vzduch nebo nenáročné květiny a sukulenty do bytu i kanceláře. Pokojové rostliny a květiny: - převislé, popínavé, vzhůru rostoucí, kvetoucí i nekvetoucí, okrasné listem, sukulenty a kaktusy, bonsaje, orchideje. K prodeji máme pokojové rostliny všech druhů, tvarů a velikostí. Celoročně nabízíme základní sortiment rostlin, v jarních měsících je nabídka pestřejší.


Zahradní centrum, okrasné dřeviny, hnojiva, Turnov

Zahradní centrum, okrasné dřeviny, hnojiva, Turnov

Zahradní centrum Diké, je místo kde naleznete okrasné dřeviny ale i různá hnojiva a mnoho dalších věcí pro správná udržování Vaší zahrady. Víte, že Diké byla řecká bohyně míru, klidu, pořádku a spravedlnosti? V současné době tyto vlastnosti najdete na jednom místě – v zahradním centru DIKÉ. Jedině v přírodě totiž můžete najít harmonii a klid v této uspěchané době. Proto je potřeba starat se o svou zahradu. Diké se člení na 5 oblastí: - Zahradní centrum - Okrasná školka - Velkoobchod školkařskými výpěstky - Velkoobchod zahradnických potřeb - Prodej termofoliovníků Zahradní centrum Diké je přímo rájem zahrádkářů. Najdou zde totiž vše potřebné pro zvelebování a udržování své zahrady. U nás najdete široký sortiment rostlin – bonsaje, ovocné dřeviny, popínavky, trvalky, letničky, vodní a bahenní rostliny, ale také mnoho dalších rostlin. Přesvědčte se na vlastní oči, najdete nás zhruba 2 kilometry za Turnovem, v blízkosti rychlostní komunikace. U nás si ale můžete vybírat z mnoha dalších výrobků. Nabízíme totiž široký výběr zahradních doplňků a sortimentu potřebného k udržování zahrady: hnojiva, zahradnické zeminy, osiva, keramiku, nářadí, truhlíky, kameny, rákosové a proutěné zboží a mnoho dalších. Součástí zahradního centra je také okrasná školka o rozloze 21 hektarů. Zde si můžete za výhodnou cenu zakoupit rostliny zejména z kontejnerů, jako: - Roubované dřeviny na kmínku (listnaté i jehličnaté) - Okrasné dřeviny - Solitérní keře - Vzácné dřeviny Tyto rostliny distribuujeme jak maloodběratelům, tak velkoodběratelům, např. zahradním centrům nebo městské správě pro výsadbu zeleně v městech. Díky Diké vás nezastaví ani nepříjemné počasí. V našem sortimentu totiž najdete i termofoliovníky, díky kterým vytvoříte pro své rostliny optimální tepelné a klimatické vlastnosti. Dodáváme kvalitní a profesionální termofoliovníky německých firem Schick a Bieber. Na přání zákazníka jsme schopni vytvořit termofoliovník přesně podle vašich rozměrů a požadavků.


Dárkové, smuteční vazby a kytice za super ceny - prodej přímo u hřbitova

Dárkové, smuteční vazby a kytice za super ceny - prodej přímo u hřbitova

Chcete někoho obdarovat nebo zavzpomínat na své blízké? Školní statek, Opava vyrábí aranžmá z čerstvě řezaných a suchých květin ve špičkové kvalitě. Naleznete u nás bohatý výběr květin, které lze vzájemně kombinovat. Na zakázku a podle stanovených požadavků vyhotovíme různé vazby a kytice pro dárkové, gratulační, jubilejní i svatební účely. Také smuteční i kondolenční varianty, přičemž vše pořídíte jednoduše v květinářství přímo u hřbitova za super ceny. Vše Vám rádi uvážeme na položení (vázané, vypichované), do ruky, věnce a jiných požadovaných tvarů. Po domluvě doplníme barevnou stuhu s nápisem nebo jinou přírodní dekoraci. Nevíte si rady s výběrem? Se vším Vám ochotně pomůže a poradí náš profesionální tým zaměstnanců.


Výprodej borovice kleč zakrslá - vhodná do skalek, předzahrádek, vřesovišť

Výprodej borovice kleč zakrslá - vhodná do skalek, předzahrádek, vřesovišť

Borovice kleč zakrslá, prostokořenná je vhodná do okrasných skalek, vřesovišť, předzahrádek nebo také na střešní zahrady. Zahradnictví PROPLANT GROUP s.r.o. v Kelči má nyní skvělou akci - výprodej borovice kleč zakrslé nejen pro zákazníky ze Vsetína, Valašského Meziříčí a Přerova. Výprodej: - borovice kleč zakrslá, prostokořená, cena 15 Kč za kus Naše zahradnictví najdete v areálu ZD Kelečsko. Těšíme se na Vás.


Prodej smaragdových tújí akční ceny Liberec, túje v kontejneru na živé ploty za bezkonkurenční ceny

Prodej smaragdových tújí akční ceny Liberec, túje v kontejneru na živé ploty za bezkonkurenční ceny

Představujeme Vám zahradní centrum DIKÉ v Příšovicích. U nás nakoupíte venkovní rostliny hodících se do českého prostředí, okrasné dřeviny, ovocné i okrasné stromky, osivo, sadbu a zahradnické potřeby. Nedílnou součástí našeho zahradnictví jsou okrasné školky, kde máme aktuálně v nabídce túje za akční ceny! Túje Smaragd kontejner 2,5 lt velikost 40-60cm 59,- kč/ks Túje Brabant kontejner 2,5 lt velikost 60-80cm 59,- kč/ks Túje Brabant kontejner 10 lt velikost 100-120 250,- kč/ks Túje Smaragd kontejner 12 lt velikost 100-120 290,-Kč/ks Túje Smaragd kontejner 15 lt velikost 120-140 390,- Kč/ks Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Příšovice 223, Liberec.


Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Výhodný prodej kvalitní mulčovací kůry

Firma Petr Pábl Jaroměř nabízí všem zahrádkářům výhodný prodej mulčovací kůry v jakémkoli množství. U nás skvěle nakoupí jak zahrádkáři, tak velké zahradnické firmy. Sháníte i vy kvalitní mulčovací kůru? Obraťte se na společnost Páblovi ve městě Jaroměř. Výhody mulčovací kůry skvělý přírodní vzhled udržuje vlhkost zpomaluje růst plevele okyselení půdy perfektně prospívá vřesům, azalkám, rododendronům, keřům či jehličnanům