Poptávám ložiska

Poptávám ložiska

Poptávám ložiska:
6315
6016
6021
6312 - 2ks
6311 - 2ks
6308
22315
22311

22224
30218E
NU316E
51213
29368 TPF 1124
29348A TPF ??24

Žádám o cenovou nabídku.

Děkuji

S pozdravem

Norbert Majkrič
Poptávka byla vložena dne:
01.07.2016 08:14

Platnost poptávky:
01.08.2016 08:10

Kontaktní osoba:
Norbert Majkrič

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů

Prodej ložisek, gufer, řemenů, řetězů, těsnění a mazacích olejů, tuků a systémů zajišťuje firma LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. se sídlem v Olomouci. Nabízíme nadstandardní služby, vysokou kvalitu a příznivé ceny. Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent ve všech kvalitativních skupinách a cenových úrovních. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a k dostání jsou i tuzemská ložiska ZKL. Jsme zavedená kamenná prodejna a specializovaný eshop na technický sortiment. Ložiska valivá a kluzná, gufera, simeringy, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, mazací oleje a další sortiment můžete koupit v Olomouci, Prostějově i Přerově.


Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Klínové řemeny, gufera, segerovky, ložiska Ostrava

Hledáte firmu, která Vám dodá v co nejkratším termínu všechno pro pohony a pneumatické rozvody? Navštivte firmu Transportní technika Tůma s.r.o. v Ostravě-Vítkovicích, která dodává klínové řemeny, poly V-řemena, variátorové, ploché řemeny, ozubená kola, kuželová soukolí, pružné spojky, procesní, dopravní pásy, nekonečné tkané pásy, řemeny, modulární pásy, elastomerové, síťové dopravní pásy, PTFE, dopravní, technologické ozubené řemeny a pásy, plastové dopravní řemeny, pásové dopravníky, ložiska (válivá, kluzná ložiska, upínací pouzdra, ložiskové jednotky, ložiskové domky), gufera, O-kroužky, těsnění pro hydrauliku a pneumatiku, trapézové šrouby a matice, hřídelové klouby, klobové hřídele, pojezdové kola, kladky, kluzné a technické plasty, pneumatické pohony, ventily, prýžové desky apod. Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. je certifikovaný partner firmy FESTO, smluvní partner mezinárodní společnosti Ammeraal Beltech a rovněž distributorem zahraničních firem Märtens a Movex. Veškeré součástky od jedné prověřené firmy, která vám v krátkých termínech dodá potřebný sortiment. My rozumíme technice, a dodáme Vám strojní komponenty a kvalitní součástky dle Vašeho zaměření.


Prodejna ložisek a příslušenství, gufer, řemenů, řetězů a těsnění pro firmy - ložiska od specialistů

Prodejna ložisek a příslušenství, gufer, řemenů, řetězů a těsnění pro firmy - ložiska od specialistů

Nakupujte ložiska a příbuzný sortiment u specialistů. V prodejně LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o v Prostějově naleznete široký sortiment ložisek a příslušenství, gufer, řemenů, řetězů a těsnění pro firmy. S prodejem máme bohaté zkušenosti. Poskytujeme služby v oblasti prodeje ložisek, gufer a dalších strojírenských komponent. V nabídce naleznete ložiska valivá a kluzná včetně příslušenství, gufera, řemeny a řemenice, řetězy a řetězová kola, těsnění, pouzdra a náboje, měřicí přístroje i ruční nářadí… Také provádíme montáž a demontáž ložisek, ustavování řemenic a strojů a ustavování strojních součástí. Ložiska můžete osobně zakoupit v naší prodejně v Prostějově, Olomouci a Přerově nebo si je můžete objednat na našem e-shopu.


Česká originální ložiska ZKL  - prodej přes e-shop i na prodejně

Česká originální ložiska ZKL - prodej přes e-shop i na prodejně

Na e-shopu i na prodejně společnosti LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o najdete ložiska ZKL různých typů. Jsme autorizovaným distributorem ložisek značky SKF a také originálních českých ZKL. ZKL je největší výrobce speciálních ložisek ve střední Evropě. Prodáváme různé druhy ZKL od valivých, soudečkových, speciálních až po dělená ložiska. Ložiska ZKL: - jednořadá kuličková, válečková, kuželíková, dvouřadá soudečková, kuličková ložiska s kosoúhlým stykem, axiální kuličková, soudečková, kloubová lož a další. Zabýváme se prodejem ložisek všech typů a rozměrů, autoložisek, příslušenství ložisek a mazací techniky. Pokud jste z Olomouce, Přerova či Prostějova, navštivte naši prodejnu nebo si ložiska pohodlně objednejte na e-shopu.


Autorizovaný prodej, e-shop - přesná ložiska SKF kuličková, válečková, jehlová, soudečková

Autorizovaný prodej, e-shop - přesná ložiska SKF kuličková, válečková, jehlová, soudečková

Pokud sháníte ložiska ve vysoké kvalitě, obraťte se na firmu LOŽISKA VILÍM spol.s.r.o. Ta je autorizovaným distributorem ložisek SKF. Na svém e-shopu disponuje širokou nabídkou vysoce přesných ložisek SKF. SKF je největší světový dodavatel výrobků, řešení a servisu na trhu valivých ložisek a těsnění. Ložiska SKF se vyznačují vysokou přesností chodu, výkonností při vysokých otáčkách a vysokou tuhostí systému. U nás zaručeně si vyberete ložisko podle svých konkrétních potřeb. Na našem e-hopu naleznete: - ložiska kuličková, válečková, jehlová, soudečková, kuželíková, kluzná, speciální, lineární ložiska a posuvy, ložiskové domky S, Y, upínací pouzdra a jejich příslušenství. Poskytujeme kvalifikovaný servis v Olomouci, Přerově a Prostějově.


Vázací prostředky Pewag, ocelová lana tažná, nosná a vlečná - prodej

Vázací prostředky Pewag, ocelová lana tažná, nosná a vlečná - prodej

Hledáte spolehlivého dodavatele a prodejce ocelových lan a vázacích prostředků? Společnost Lano Moravia, s.r.o. se sídlem v Prostějově se zabývá dodávkami vázacích prostředků a tažných, nosných, vlečných a vázacích ocelových lan. Vázací řetězové prostředky dodáváme v pevnostních třídách 8, 10 a 12 dále také textilní a ocelová lana. Ocelová lana se používají jako vázací, tažná, nosná nebo vlečná, tedy podle účelu použití. Ocelová lana: - tažná, nosná, vlečná, vázací - jednopramenná, šestiramenná, osmiramenná a lana speciálních konstrukcí - holá i pozinkovaná, se zalisovanými objímkami i se zapletenými oky, oka v provedení s očnicemi i bez očnic. Vázací prostředky Pewag: - řetězy pro lesnictví, kotevní řetězy, terénní řetězy pro lesnické stroje, ochranné řetězy pro kolové nakladače či sněhové řetězy pro osobní, nákladní a zvláštní vozy. Jsme schopni nabídnout lana speciálních konstrukcí z Rakouska značky ,,Teufelberger" a také ze SRN značky ,,DWH Taurus", která v SRN dodává přímo výrobci jeřábů Demagu. Pro značku DWH máme výhradní zastoupení jak pro českou tak Slovenskou republiku. K ocelovým lanům a vázacím prostředkům prodáváme také široké příslušenství jako např. závěsné oka, háky, traverzy, magnety, terénních řetězů kol a další.