6174-Rekonstrukce podružných rozvaděčů

6174-Rekonstrukce podružných rozvaděčů

Předmětem VZ je zpracování dokumentace a realizace akce "6174-REKONSTRUKCE PODRUŽNÝCH ROZVÁDĚČŮ" formou dodávky „na klíč“ a provedení všech nutně vyvolaných úprav na dotčených zařízeních, konstrukcích a systémech. Zakázka spočívá ve výměně stávajících podružných rozváděčů s cílem zmodernizovat zařízení pro zachování provozní spolehlivosti bloků i v období LTO EDU, zvýšit spolehlivost a bezpečnost provozování vybraných rozvaděčů s největším vlivem na disponibilitu bloku a snížit provozní náklady na jejich údržbu osazením prvků nevyžadujících v průběhu jejich životního cyklu žádnou nebo jen minimální údržbu. Cílem rekonstrukce je také zajistit, aby podružné rozváděče po rekonstrukci vyhovovaly požadavkům platných norem a předpisů z hlediska bezpečnosti práce. Detailní vymezení předmětu veřejné zakázky, termínů a místa plnění a ostatních požadavků včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů, bude detailně uvedeno v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2016 09:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Třebíč

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
31.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ, a. s.

Zadavatel IČ:
45274649

Zadavatel ulice:
Duhová 2/1444

Zadavatel PSČ:
140 53

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Františka Valáška

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31200000-8
Elektrické rozvodné a řídící zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Hostinné, Úpice Nabízíme kvalitní práce v oboru elektro včetně elektromontáže a elektroinstalace. Všem svým zákazníkům provedeme kompletní elektromontáže včetně revize. Firma EPRO je velkoobchodním a maloobchodním prodejcem elektroinstalačního materiálu. Naše firma působí v těchto městech jako je Trutnov, Dvůr Králové, Hostinné, Úpice a v dalších okolních městech. Elektromontáže Domovní instalace Průmyslové instalace Opravy elektroinstalace Pokud sháníte právě tyto služby a jste z okolí Úpice nebo Trutnova, neváhejte nás kontaktovat.


Rekonstrukce distribučních sítí venkovních i kabelových pro NN i VN a trafostanice

Rekonstrukce distribučních sítí venkovních i kabelových pro NN i VN a trafostanice

Pokud hledáte odborníky na rekonstrukce distribučních sítí jak venkovních, tak i kabelových v hladinách NN a VN a také trafostanic, pak je pro Vás firma ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. z Dobřichovic správnou volbou. Zkušení profesionálové z oboru dokáží bez problémů zjistit stávající stav sítě a navrhnout příslušná řešení pro rekonstrukci v závislosti na zapojení sítě a mnoha dalších okolnostech. Cílem rekonstrukce distribučních sítí je jejich spolehlivost a kvalita při dodávkách elektrické energie. Máte-li k nabídce dotazy, neváhejte se prosím obrátit na firmu ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.


Elektroinstalační práce po celé ČR, chytré elektroinstalace

Elektroinstalační práce po celé ČR, chytré elektroinstalace

Stavíte dům a přemýšlíte o inteligentní instalaci? Díky ní Vám naše společnost DIGIVOLT s.r.o. spojí všechny samostatné technologie do jednoho funkčního celku. S chytrou instalací tak šetříte čas i peníze. Systém chytré elektroinstalace pak řeší vše od regulace v topném systému, spínání ventilace, řízení pohonu otevírání a zavírání oken, řízení pohonu rolet či žaluzií až po spínání závlahových systémů. V případě zájmu neváhejte kontaktovat naši společnost DIGIVOLT s.r.o. Jsme specialisté na elektroinstalační práce a za svými zákazníky cestujeme po celé České republice. Zabýváme se silnoproudou i slaboproudou technologií. Instalujeme slaboproudé systémy jako např. EZS, EPS, TKR, STA, parkovací a vjezdová zařízení, itercomy, interní kontroly a evidence vstupu aj.


Elektromontážní práce, veřejné osvětlení výstavba, opravy | Ostrava

Elektromontážní práce, veřejné osvětlení výstavba, opravy | Ostrava

Společnost ELTOM, s.r.o. zajistí kompletní elektromontážní práce včetně elektroprojekce. Opravíme a odstraníme poruchy na veřejném osvětlení včetně předřadníků. Opravíme vyhořelé zdroje, odstraníme poruchy rozvodů, vyčistíme kryty veřejného osvětlení, seřídíme spínače a dotáhneme spoje, realizujeme domovní přípojky. Dodávky a montáže: - trafostanice - venkovní vedení vysokého napětí, nízkého napětí včetně domovní přípojky Jsme technicky vybaveni dostatečnými dopravními a mechanizačními prostředky: - montážní plošina 13m, 16m Avia a Peugeot - kontejner Avia s hydraulickou rukou i montážní plošinou - traktor s kabelovým podvozkem. Elektromontážní práce provádíme kvalitně, spolehlivě s vysokou odborností po celém Moravskoslezském kraji.


Energetika, liniové stavby, veřejné osvětlení

Energetika, liniové stavby, veřejné osvětlení

Plánujete stavbu a chcete vypracovat projektovou dokumentaci v oboru energetiky? Potřebujete zhotovit projekt na veřejná osvětlení či venkovní rozvody? Naše společnost AZ elektroprojekce s.r.o. Vám vše zajistí. Řeknete nám své požadavky a díky našim dlouholetým zkušenostem a špičkovým projektantům Vám vypracujeme projektovou dokumentaci, kterou potřebujete. Zaměřujeme se na projekci liniových staveb, osvětlení obcí, tunelů či parkovišť. Uděláme pro Vás i dokumentaci pro elektrorozvody nízkého i vysokého napětí, transformačních stanic či venkovních slaboproudých rozvodů. Naše společnost AZ elektroprojekce s.r.o. sídlí v Praze 8 na ul. Přemyšlenská 1825/13a. Naši pobočku pak najdete v jihočeském Písku na ul. Sedláčkova 2286. V případě, že potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.


Odborné elektromontáže a profesionální servis Olomouc, dodávka a montáž rozvaděčů, elektroinstalace

Odborné elektromontáže a profesionální servis Olomouc, dodávka a montáž rozvaděčů, elektroinstalace

Představujeme Vám firmu TANI SERVIS s.r.o. Olomouc, která se zabývá elektromontážemi a elektroinstalacemi včetně dodávek, montáží a servisu. Zajišťujeme elektromontážní práce v oblasti slaboproudých a silnoproudých instalací. Údržba, servis, služby: - osvětlení, elektroinstalace - rozvaděče, reklamy - datové rozvody - ozvučení, EZS - kamerová systémy - telefonní zařízení - vybavení prodejen, - regálové systémy, sanita Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Babíčkova 1123/6, Olomouc - Hodolany.