Demolice objektu A, včetně realizace přeložek vnějších a vnitřních inženýrských sítí

Demolice objektu A, včetně realizace přeložek vnějších a vnitřních inženýrských sítí

Předmětem veřejné zakázky je demolice komplexu budov komplexu ubytovny objektu „A“ včetně realizace přeložek vnějších a vnitřních inženýrských sítí a nového energocentra SC Nymburk. Z důvodu zachování funkčnosti všech stávajících provozů bude nejprve zahájena výstavba nového Energocentra. Nový zdroj je navržen jako plynová kotelna o celkovém výkonu cca 1100 kW. Zdroj bude vybaven třemi kotlovými jednotkami, z nichž jedna bude vždy sloužit jako záložní. Zdroj bude vybaven zásobníky na akumulaci TUV a předávacím zařízením, které do budoucna bude moci využívat i zdroje ze solárního ohřevu vody. Po dobu demolice a v rámci etapizace výstavby převezme nový zdroj částečně, resp. trvale, zásobování stávajících provozů, gastro, společenského sálu a sportovišť. Vlastní demolice objektu bude zahájena neprodleně po zprovoznění nového energetického zdroje.
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2016 07:21

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká unie sportu, z.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nymburk

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
14.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká unie sportu, z.s.

Zadavatel IČ:
00469548

Zadavatel ulice:
Zátopkova 100/2

Zadavatel PSČ:
169 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45111000-8
Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přípravné stavební práce, výkopové práce, demolice, dovoz a odvoz materiálu

Přípravné stavební práce, výkopové práce, demolice, dovoz a odvoz materiálu

Plánujete stavět a hledáte spolehlivou firmu na přípravné výkopové stavební práce? Jsem Dudek Miroslav a nabízím výkopové služby, drobné demolice či odvoz a dovoz jakéhokoli materiálu. Pro Váš nový domek vykopu základy a přípojky vody, kanalizace a elektriky. Na dvorek či zahrádku vykopu bazén nebo odpadní jímku. Provádím menší demolice s následným vyrovnáním pozemku. Je u mě možnost objednat dovoz či odvoz jakéhokoli materiálu. Pokud nabízíme, co právě hledáte, neváhejte a obraťte se na nás. Zpracujeme nezávaznou nabídku, dle které se rozhodnete. Práce provádíme v širokém okolí Mladé Boleslavi.


Pokládka zámkové dlažby, demolice staveb či čištění koryt

Pokládka zámkové dlažby, demolice staveb či čištění koryt

Vyberte si zámkovou dlažbu a my Vám ji položíme. Kvalitně, rychle a za rozumnou cenu. Naše společnost Zámkové dlažby & demolice sídlí v Benátkách nad Jizerou na adrese Kbel 67. Nabízíme pokládku zámkové dlažby chodníků, parkovišť, kolem domů či prostranstvích. Pomůžeme Vám i v případě, že plánujete demolici stavby či jiné demoliční práce. Neváhejte nás kontaktovat, zpracujeme Vám cenovou nabídku a vyřešíme případné dotazy. Jsme profesionálové s letitými zkušenostmi v oboru a nabízíme jen prvotřídně odvedené dílo. Realizuje také vodohospodářské práce jako např. čištění koryt řek. V případě zájmu se nám ozvěte na uvedené kontakty a získáte tak spolehlivého dodavatele prací.


Demoliční, bourací práce - bourání rodinných domů, staveb, konstrukcí

Demoliční, bourací práce - bourání rodinných domů, staveb, konstrukcí

Pokud potřebujete zajistit bourání běžných staveb, rodinných domů, nebo skladů, firemních objektů či konstrukcí, obraťte se na firmu RYBÁRIK Buchlovice. Demoliční, bourací práce provádíme v regionu Zlínský, Jihomoravský kraj. Po demolici objektu zajistíme i odvoz a recyklaci suti a zeminy. K dispozici máme moderní techniku a pravidelně zajišťujeme školení všech našich zaměstnanců pro bourací práce. Reference: - demolice rodinného domu - bourání budovy skladu, pivovaru, sila - demoliční práce v areálu JZD - odstranění mostní konstrukce.


Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov

Chcete mít kvalitně provedené stavební práce za rozumnou cenu? Naše společnost Zdeněk Grygařík – Harrymal je spolehlivý dodavatel stavebních prací. Pracujeme rychle a předem dohodnuté termíny vždy plníme. Nabízíme Vám realizaci stavebních či bouracích prací. Provádíme sádrokartonové práce i kazetové podhledy či zateplení budov. Poskytujeme malířské a natěračské práce. Zrekonstruujeme Váš exteriér i interiér. Pokud chcete realizovat stavební práce rychle, levně a především kvalitně, obraťte se na naši firmu Zdeněk Grygařík – Harrymal. Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme cenovou nabídku. Sídlíme v obci Lešná v okrese Vsetín, práce ale provádíme nejen ve Zlínském kraji. Naše spokojené zákazníky najdete i v Moravskoslezském kraji či kraji Vysočina.


Demolice, bourání Strakonice

Demolice, bourání Strakonice

Plánujete demolici a hledáte demoliční firmu? Ušetřete čas i peníze a svěřte se do našich rukou. FABAK-Václava Kotlíka provádí demoliční a bourací práce po celém Jihočeském i Středočeském kraji. Naše firma toho umí mnohem víc. Kvalitně odvedená práce za rozumnou cenu – to je naše heslo. Máme za sebou celou řadu bouracích, likvidačních a demoličních prací při odstraňování staveb. Jsme profesionálové v oboru. K dispozici máme kvalitní stroje a výkonnou techniku i výborně proškolené zaměstnance. Nabízíme strojní demolici nebo odstranění stavby odstřelem. Díky našim strojům, těžké technice a nákladní dopravě pro nás není nic problém. Samozřejmostí je zajištění likvidace a odvoz stavebních odpadů prostřednictvím našeho vozového parku. Pokud potřebujete poradit či chcete využít naše služby, kontaktujte naši společnost FABAK-Václav Kotlík.


Terénní, zemní a výkopové práce Brno, demolice staveb, úpravy terénů, výkopy bagrem

Terénní, zemní a výkopové práce Brno, demolice staveb, úpravy terénů, výkopy bagrem

DOSTA CZ, s.r.o. Brno Potřebujete rychle a kvalitně provést zemní a výkopové práce? Potřebujete upravit terén ve špatně dostupném místě? Hledáte firmu pro přípravné práce pro stavby? Naše firma DOSTA CZ, s.r.o. Brno se prací ráda ujme a postaví či zbourá co bude potřeba. Specializujeme se na činnosti spojené se zakládáním staveb, s demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Realizujeme zakázky malých i velkých rozměrů. V oblasti zemních a výkopových prací nabízíme realizaci těchto projektů: demolice, zakládání staveb úpravy terénů, svahování výkopy, přípojky, výkopy základů staveb kanalizace inženýrské sítě přípravné práce pro stavby vrtání protihlukových stěn. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či mejlem. Sídlíme na adrese Tuřanka 115, Brno - Slatina.