ČVUT – CIIRC: Komunikační infrastruktura pro budovy CIIRC

ČVUT – CIIRC: Komunikační infrastruktura pro budovy CIIRC

1. dodávka 70 ks nemodulárních přístupových stohovatelných gigabitových přepínačů s možností napájení po ethernetu;
2. dodávka 2 ks přístupových deseti gigabitových přepínačů;
3. dodávka subsystému virtuálního páteřního přepínače/směrovače tvořeného dvěma kusy fyzických šasi, které se logicky chovají jako jedno zařízení (požadovány 2 ks);
4. dodávka 1 ks centrálního řadiče bezdrátové sítě;
5. dodávka 80 ks bezdrátových přístupových bodů;
6. dodávka vyššího managementu pro dohled i správu bezdrátové a pevné LAN sítě;
7. dodávka subsystému virtuálního firewallu nové generace tvořeného dvěma kusy fyzických šasi, které se logicky chovají jako jedno zařízení (požadovány 2 ks);
8. Dodávka výměnných modulů rozhraní přepínačů (transceivery), optických a metalických propojovacích kabelů;
9. Součástí dodávky bude také montáž a instalace dodávaných zařízení v úzké součinnosti se zadavatelem v právě budovaného stavby CIIRC;
10. Součástí dodávky je rovněž podpora provozu dodávaného plnění ze strany vybraného uchazeče;
11. Součástí dodávky je rovněž poskytnutí veškerých, časově neomezených relevantních licencí k nabízenému plnění;
12. Součástí dodávky jsou rovněž konzultace zadavatele formou fyzické přítomnosti zástupce vybraného uchazeče na místě plnění veřejné zakázky;
13. Součástí dodávky je rovněž školení minimálně 2 a maximálně 5 osob administrátorů zadavatele;
14. Součástí dodávky je doprava do místa plnění;
15. Součástí dodávky je instalace a montáž zařízení v objektu CIIRC na ulici Jugoslávských partyzánů v Praze-Dejvicích;
16. Součástí dodávky je komplexní uvedení zařízení do provozu vybraným uchazečem – komplexním uvedením do provozu je míněno komplexní dodání funkčního ethernetového/wifi připojení k internetu, výslovně vč. konfigurace pro IPv6.
17. Součástí dodávky je technická dokumentace (v elektronické formě, čeština nebo angličtina);
18. Součástí dodávky je uživatelská příručka.

Podrobnosti stanoví zadávací dokumentace a její relevantní přílohy, které jsou k dispozici na profilu zadavatele. Dodávka je včetně montáže na místě, záruky a školení administrátorů zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2016 07:17

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
České vysoké učení technické v Praze

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České vysoké učení technické v Praze

Zadavatel IČ:
68407700

Zadavatel ulice:
Zikova 1903/4

Zadavatel PSČ:
166 36

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

32420000-3
Síťová zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Převodní software XmlRuian pro získání kresby katastrálních map, vývoj software na zakázku

Převodní software XmlRuian pro získání kresby katastrálních map, vývoj software na zakázku

Pokud k práci potřebujete převodní software pro získání kresby katastrálních map z registru RÚIAN, neváhejte a kontaktujte nás. My Vám můžeme doporučit náš software XmlRuian. Tento software je určen na převod dat získaných z veřejného registru RUIAN do databáze, do DGN výkresů, neboli umožní další zpracování. Často jej používají projekční kanceláře k získání prvních podkladů, v zemědělských podnicích na evidenci půdy, tvůrci GIS a další. Program XmlRuian je ideální na vytváření databáze kresby ze vstupního XML souboru, vytvoření DGN výkresů z obsahu importované databáze a vytvoření VKD výkresů a databáze kompatibilní s ISKN. Neváhejte a vyzkoušejte nás, těšíme se na spolupráci. Více informací na webových stránkách.


Informační systém pro státní správu a samosprávu, flexibilní software

Informační systém pro státní správu a samosprávu, flexibilní software

Pracujete ve státní správě a potřebujete si zajistit potřebný kvalitní informační systém? Bez váhání se obraťte na naši společnost! Specializujeme se na tvorbu pružného softwaru a poskytování komplexní podpory klientům ve státní sféře, samosprávě i bankovnictví. Mezi naše klienty ministerstva i veřejné správy. Zajistíme zpracování studií, analýz a projektů, řízení projektů,komplexní aplikační, technická a metodická podpora, systémová integrace aplikací, vývoj programů na zakázku, implementace informačních systémů a školení uživatelů. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách nebo nás přímo kontaktujte!


Šíření RF signálu v budovách, tunelech a jiných vnitřních prostorách

Šíření RF signálu v budovách, tunelech a jiných vnitřních prostorách

Pokrytí vnitřních prostor budov nebo tunelů signálem zajistí systémové vybavení od společnosti KABEL Trade Praha s.r.o. Podle náročnosti na pokrytí vnitřního prostoru budov signálem lze využít jednu z nabízených možností. Jedná se především o distribuční systémy s využitím ethernet kabelů - Systém ClearFill Star®, pasivní distribuční systémy, distribuční systémy využívající vyzařovacích kabelů nebo distribuční systémy s využitím optických kabelů. Pokryjte budovu signálem a využívejte moderních systémů, které Vám doporučí na míru odborníci ze společnosti KABEL Trade Praha s.r.o.


Anténní systémy mobilní komunikace – výstavba sítí

Anténní systémy mobilní komunikace – výstavba sítí

Komplexní a vysoce efektivní řešení sítí pro mobilní komunikaci nabízí společnost KABEL Trade Praha s.r.o. V sortimentu produktů anténních systémů nechybí antény pro základnové stanice sítí GSM, GSM-R, CDMA, UMTS, LTE, zesilovače, boostery, duplexery, diplexery, triplexery a další prvky potřebné pro modernizaci a optimalizaci sítě. Anténní systémy mobilní komunikace dodáváme od prověřených výrobců z celého světa, ručíme kvalitou a dlouhou životností. Více informací Vám ochotně poskytnou odborníci přímo ze společnosti KABEL Trade Praha s.r.o.


Zabezpečení společnosti, kybernetická bezpečnost GINIS

Zabezpečení společnosti, kybernetická bezpečnost GINIS

Potřebujete-li vyřešit problém s kybernetickým zabezpečením Vaší firmy a hledáte to nejvhodnější řešení, pak neváhejte využít služeb naší společnosti! Námi dodávané produkty představují komplexní řešení kybernetické bezpečnosti dle platné legislativy. Jsme členem sdružení KYBEZ a disponujeme specializovanými partnery. Umíme realizovat komplexní řešení kybernetické bezpečnosti. Provádíme analýzy informačních aktiv, zranitelných míst i případných hrozeb. IT prostředí veřejné správy známe velice důkladně. K dispozici jsou vždy cenově dostupné komponenty. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Internet věcí, automatizace budov, HDL , inteligentní systémy vývoj

Internet věcí, automatizace budov, HDL , inteligentní systémy vývoj

Potřebujete zajistit automatizaci budovy pomocí moderní technologie HDL, pak se bez váhání obraťte na naši společnost! V oblasti Internetu věcí se naše společnost angažuje zejména v technologiích pro chytré budovy pomocí dceřiné společnosti HDL Automation s.r.o., zabývající se automatizací budov. Společnost zastupuje v ČR i SR výrobce systémů pro řešení HDL. Čínská společnost HDL během svého 30-ti letého působení zvládla realizovat inovativní aplikace v komerčním, rezidenčním a hotelovém odvětví. V oblasti Smart Cities se GORDIC zabývá především oblastí otevřených dat, energetického managementu, kybernetickou bezpečností a integračními projekty. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!