Výstavba pilnice Třebešov a souvisejících zpevněných ploch

Výstavba pilnice Třebešov a souvisejících zpevněných ploch

Zakázka je rozdělena na dvě samostatné části. Předmětem jednotlivých částí, je provedení stavebních prací v následujícím rozsahu:

ČÁST 1: Výstavba nové pilnice
(blíže projektová dokumentace, která je Přílohou č. 6 zadávací dokumentace)

Jedná se o účelovou stavbu pro výrobu a skladování. Objem stavby je dán požadavky investora a technologickým vybavením.

Objekt nové pilnice sestává ze dvou částí. Nová část pilnice, montovaná hala, bude umístěna na stávající manipulační ploše a z části na místě stávající pilnice, jejíž část bude odstraněna. Ponechaná stávající pilnice se stane po stavebních úpravách součástí pilnice nové.

Část objektu - montovaná hala (přístavba) - tuto část objektu tvoří typizovaná ocelová hala, která navazuje (přístavba) na stávající objekt pilnice.

Část objektu – stavební úpravy stávajícího objektu - další část objektu nové pilnice je rekonstruovaná část stávajícího objektu pilnice. Objekt bude zastřešen novými montovanými vazníky. Pro zajištění osvětlení bude osazen pásový hřebenový obloukový světlík s otvíravými křídly. Proběhne částečné odstranění stavby a stavební úpravy. Na straně jižní fasády bude v prvním vazníkovém poli provedena vestavba 2.np.

ČÁST 2: Rozšíření stávajících zpevněných ploch
(blíže projektová dokumentace, která je Přílohou č. 7 zadávací dokumentace)

Jedná se o rozšíření stávajících zpevněných ploch a vybudování nové příjezdové komunikace v areálu Zadavatele. Areál se nachází v okrajové části obce Třebešov a komunikačně je napojen stávajícím sjezdem na silnici III/3211 procházející obcí.

Rozšíření stávajících zpevněných ploch je vyvoláno navyšováním objemu výroby a potřebou skladování většího množství surové dřevěné kulatiny (tj. kmenů stromů), jež jsou v rámci výrobního procesu zpracovávány do podoby řeziva, hoblovaných prvků, apod.

Nové zpevněné plochy z betonové zámkové dlažby budou dispozičně a funkčně přímo navazovat na stávající zpevněné areálové plochy. Z hlediska konstrukčního řešení bude převzata stávající vyhovující a provozem osvědčená konstrukční skladba podloží zpevněných ploch.

Po realizaci nových zpevněných ploch budou v nové ploše rozmístěny prefabrikované betonové dílce, které slouží k dočasnému uskladnění a roztřídění zpracovávané surové dřevěné kulatiny (kmeny stromů).

Rozmístění těchto prvků není součástí projektové dokumentace.

Celý předmět plnění zakázky je blíže dán projektovými dokumentacemi, které jsou Přílohou č. 6 a Přílohou č. 7 zadávací dokument
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2016 07:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MATRIX a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Rychnov nad Kněžnou

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MATRIX a.s.

Zadavatel IČ:
25947672

Zadavatel ulice:
1/0

Zadavatel PSČ:
516 01

Zadavatel obec:
Třebešov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Chystáte se vystavit či zrekonstruovat své obydlí? Potřebujete pomoci se stavebními pracemi? S tím Vám pomůže naše společnost MASP - stavby - Martin Spejchal, která sídlí v okrese Hradec Králové. Na zakázku Vám kompletně postavíme rodinný dům od základů, hrubé stavby až po střechu, zateplení a dokončovací práce. Realizujeme veškeré zednické a sádrokartonářské práce, omítky, betonové podlahy, obklady a dlažby interiéru i exteriéru. V rámci rekonstrukcí zhotovíme nové bytové jádro, půdní vestavby a nástavby. Pro Vaši stavbu zajistíme i kvalitní odborníky v oblasti elektroinstalací a řemeslnických prací. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Výstavba bytových a nebytových budov Chrudim, sanace, injektáže, odvlhčení budov, izolace

Výstavba bytových a nebytových budov Chrudim, sanace, injektáže, odvlhčení budov, izolace

Stavební činnost, výstavbu bytových a nebytových budov včetně odvlhčení budov, to vše Vám poskytne firma Ivan Horváth. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní výstavbu nových budov a to díky kvalitní stavební mechanizaci. Své stavební služby zaměřuji na novostavby, izolace, sanace, injektáže a odvlhčení budov. Řemesla a služby: - stavební činnost - výstavba bytových a nebytových budov - sanace, injektáže, odvlhčení budov - stavební mechanizace. Pokud Vás moje služby zaujali, neváhejte mě telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budu rád i za osobní návštěvu kde se na Vás budu těšit já Ivan Horváth na adrese Prosetín 110, Chrudim.


Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Sháníte firmu, která se zabývá železobetonovými konstrukcemi? Neváhejte a obraťte se na nás na firmu ZIPP Brno s.r.o., která sídlí v Brně a provádí projektování a statiku železobetonových prefabrikovaných konstrukcí budov. Železobetonové konstrukce jsou nosným střediskem naší firmy. Montáže provádí naše skupiny, které jsou po celé ČR i na stavbách na Slovensku. Dále poskytujeme kompletní servis, zahrnující optimalizaci navržené konstrukce, koordinace projekčních prací, dodávku prvků na staveniště, montáž konstrukcí včetně souvisejících činností jako dobetonování a tmelení spár, betonáže spřažených konstrukcí, základové patky, související ocelové konstrukce a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Plánujete renovaci interiéru? Pak kontaktujte firmu Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní služby v oblasti rekonstrukce bytů a domů. Nechce si vše zrenovovat v rámci jednoho dodavatele a nebudete litovat. Provádíme instalace a montáže osvětlení, podlahových rozvodů a stropních podhledů, výměny parket a stoupaček, výrobu nadčasového nábytku na zakázku pro všechny typy místností, obklady stěn, renovace dveří, vymalování objektu a další stavební práce. Samozřejmostí je pro nás zpracování grafického návrhu pro Vaši lepší představu, profesionální poradenství s výběrem a vhodným umístěním zařízení, zajištění servisu a realizace zakázky na klíč, která zahrnuje návrh, výrobu, dodávku a montáž.


Koupelny, kuchyně na klíč - rekonstrukce koupelen, kuchyní, vyzdění bytového jádra

Koupelny, kuchyně na klíč - rekonstrukce koupelen, kuchyní, vyzdění bytového jádra

Jestli uvažujete o rekonstrukci koupelny, kuchyně nebo o vyzdění bytového jádra, neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma se specializuje na stavební práce a stavby na klíč. Komplexně zajišťujeme tyto stavební práce: - zednické, obkladačské, vodoinstalatérské, podlahářské a malířské práce - rekonstrukce interiéru, koupelny, kuchyně - vyzdění bytového jádra - výstavba domů na klíč - zateplení budov - montáž sádrokartonu - rozvody kanalizace, elektro, plynu - výměna oken a dveří. Pomůžeme Vám s výběrem materiálu, poradíme Vám, co bude nejlepší a zařídíme celkovou realizaci. Vytvoříme pro Vás příjemné bydlení dle Vašich představ!


Jeřábnické práce s řidičem - pronájem jeřábu včetně obsluhy na Moravě

Jeřábnické práce s řidičem - pronájem jeřábu včetně obsluhy na Moravě

Manipulační práce jeřáby zajišťuje na Moravě společnost KAMAX - METAL s.r.o. Kroměříž. Pokud potřebujete pronajmout jeřáb na přemístění těžkých břemen při stavbě nebo rekonstrukci budovy obraťte se na nás. Pro jeřábnické práce pronajmeme jeřáb pouze včetně obsluhy Cenu za konkrétní práce účtujeme individuálně. Autojeřáby včetně příslušenství: - Tatra - V3S. Přijímáme zakázky převážně v regionu Zlínský kraj, Prostějov, Vyškov, Brno.