Snížení emisí TZL při dopravě třísek a dřevního vlákna

Snížení emisí TZL při dopravě třísek a dřevního vlákna

Předmětem realizace bude konkrétně výstavba nového vzduchotechnického zařízení, hadicového látkového filtru, a vytvoření uzavřeného VZT okruhu, pro odprášení výduchů mechanických odlučovačů (aero-cyklonů) pro linky na výrobu DTD a MDF desky:
Hadicový látkový filtr bude použit pro:
- Filtraci odprašků z 2 ks výduchů cyklonů od roztřískovačů - trasa V2 a V3, linka DTL (dřevotřísková linka, dále jen DTL)
- Filtraci odprašků z 2 ks výduchů cyklonů přepravy dřevního vlákna - trasa V4 (V4.1 a V4.2), linka MDF
Vytvoření uzavřeného VZT okruhu bude použito pro:
- 1 ks výduchu cyklonu od vzduchového třídiče středových třísek - trasa V1, linka DTL
Předmět této veřejné zakázky sestává zejména z následujících dílčích celků:
- zpracování dokumentace v rozsahu odpovídajícím dokumentaci pro provedení stavby
- získání potřebných oprávnění pro realizaci projektu (je-li územní rozhodnutí, stavební povolení či jiné rozhodnutí či ohlášení vyžadováno dle obecně závazných předpisů), vždy včetně přípravy nebo obstarání veškerých potřebných příloh či jiných dokumentů
- stavební práce (základy)
- provedení částečné demontáže aktuálních zařízení
- dodávky zařízení
- montáž dílů a zařízení
- potřebné úpravy stávajících zařízení zadavatele
- kompletní vyzkoušení celého zařízení a zkušební provoz
- uvedení zařízení do plného provozu a předání díla
- získání oprávnění k užívání stavby (na základě oznámení nebo kolaudačního souhlasu), je-li vyžadováno dle obecně závazných předpisů
Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky na dodávky je popsáno v příloze č. 1 - Technická specifikace - zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
29.06.2016 07:02

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Dřevozpracující družstvo

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pelhřimov

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
16.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dřevozpracující družstvo

Zadavatel IČ:
00028631

Zadavatel ulice:
Lukavec čp.9

Zadavatel PSČ:
394 26

Zadavatel obec:
Lukavec

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42514300-5
Filtrační zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba filtračních zařízení - hadicové, lamelové a kapsové filtry, centrální vysavače

Výroba filtračních zařízení - hadicové, lamelové a kapsové filtry, centrální vysavače

Poptáváte filtrační zařízení? Techniku pro odprášení průmyslových provozů dodává společnost G&G filtration CZ, s.r.o. z Brna. Vyrábíme vysoce kvalitní filtry pro různá odvětví: - lamelové - filtrace explozivních prachů - kapsové - slévarenský a keramický prach ze svařoven a brusíren - patronové - automotive, svařovny, lakovny - hadicové - pro cementárny a vápenky - spalinové - odprašování horkých spalin se žhavými částicemi - lokální - šnekové a pásové dopravníky, redlery, elevátory - silo filtry - odvzdušnění zásobníků a sil Mezi naše produkty patří také centrální vysavače, jež nachází své využití v oblasti energetiky a výrobních hal. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte speciální sekci na webových stránkách.


Klimatizace a tepelná čerpadla - dodávka, montáž a servis

Klimatizace a tepelná čerpadla - dodávka, montáž a servis

Jste z Plzně nebo jejího okolí a potřebujete pomoc s výběrem vhodné klimatizace pro Váš domov i kancelář? Profesionální služby naší společnosti Klimatizace Martin Uhel zahrnují komplexní servis od poradenství, přes dodávku, montáž a záruční servis. Prodáváme několik druhů klimatizací. Se správnou koupí Vám pomůžou kvalifikovaní zaměstnanci. Doporučíme Vám to nejlepší dle požadavků a dispozicí Vašeho obydlí. Prodáme Vám ideální klimatizaci pro byt, dům nebo firemní prostory za nejlepší cenu na trhu. Naše klimatizace Vám neposkytne jen vhodné klima, ale i zdravé ovzduší. Dále dodáváme také tepelná čerpadla značky Daikin. Odpověď na Vaše dotazy Vám zajistíme na telefonní lince nebo emailové adrese. Pro osobní návštěvu Vás budeme očekávat na adrese K Nádraží 550/37, Plzeň – Křimice.


Dodavatel, prodejce - filtry a filtrace pro mobilní techniku, velkoobchod

Dodavatel, prodejce - filtry a filtrace pro mobilní techniku, velkoobchod

Sháníte-li firmu z Brna prodávající filtry a filtrace pro mobilní techniku, obraťte se na nás. Firma C-FILTER FILTRY, s.r.o., se specializuje přímo na prodej filtrů a filtrací pro mobilní techniku. Naší činností je dodávka vzduchových filtrů, které se dělí na vzduchové vnější, vzduchové vnitřní, nabízíme odvzdušňovací víčka, vakuové elementy. V našem sortimentu najdete olejové filtry, olejové vložky, olejové spin-on filtry. Dále můžete zakoupit palivové filtry - palivové vložky, palivové spin-on filtry, palivové filtry – typ box, In-Line palivové filtry – plastové, kovové. Filtry hydraulické, vodní a chladících médií, čističe vzduchu, jejich příslušenství a další sortiment. Kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Více informací najdete na webových stránkách.


Dodávky a montáže vzduchotechnických zařízení pro výrobní haly, kanceláře i rodinné domy

Dodávky a montáže vzduchotechnických zařízení pro výrobní haly, kanceláře i rodinné domy

Vzduchotechnika poskytuje celoročně přirozené mikroklima. Dodávky a montáže vzduchotechniky spolehlivě provádí společnost TZB TECHNIK, s.r.o. z Hranic. Vzduchotechnické zařízení dodáváme a montujeme pro výrobní haly, kanceláře, komerční prostory, restaurace, gastronomické provozovny, rodinné domy a prostory občanské vybavenosti. Umíme zajistit ideální kvalitu ovzduší a současně teplotní komfort v jednotlivých místnostech, díky tomu můžete výrazně ušetřit náklady na vytápění. Díky vzduchotechnice je zajištěn odtah škodlivin, pachů a vlhkosti z celého prostoru. Dodávky a montáže vzduchotechniky provádíme v těchto městech: Valašské Meziříčí, Opava, Frýdek Místek, Vsetín, Mohelnice, Holešov, Zlín a Vyškov. V případě dotazů se na nás obraťte, rádi Vám poradíme a poskytneme potřebné informace.


Moderní systémy klimatizací do bytů i kanceláří na míru

Moderní systémy klimatizací do bytů i kanceláří na míru

Potřebujete do vašeho bytu nainstalovat klimatizaci, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům? Hledáte firmu, která vybaví kancelářské prostory kvalitním systémem klimatizace? Pak se obraťte na firmu Zdeněk Obr – Klimatizace a vzduchotechnika. Dodáváme klimatizační systémy na míru vytvořené podle potřeb zákazníka. Montujeme klimatizační jednotky předních výrobců klimatizační techniky. Navrhneme optimální systém klimatizace, ať už se jedná o byt nebo kancelářské prostory.


Validace vzduchotechniky, čistých prostorů a počítačových systémů v Praze

Validace vzduchotechniky, čistých prostorů a počítačových systémů v Praze

Naše společnost poskytuje služby v oblasti: vzduchotechnika, čisté prostory, zejména pro zdravotnická zařízení, farmacii a náročnou práci v aseptickém SPF nebo bezprašném prostředí. Dále pak dodávky a validace čistých prostorů. Pro individuální dotazy či poptávku nás neváhejte kontaktovat!