Poptávám stomatologické služby

Poptávám stomatologické služby

Poptávám zubní náhradu na horní čelist. Momentálně mám na původních zubech nalepeny umělé zuby, které mi bohužel praskly a moc mi nedrží. Prosím o pomoc. Děkuji Petr Štěpánek.
Poptávka byla vložena dne:
29.06.2016 08:12

Platnost poptávky:
29.07.2016 07:59

Kontaktní osoba:
Petr Štěpánek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zubní ordinace Strakonice, stomatologická péče pro děti i dospělé, dentální hygiena, stomatologie

Zubní ordinace Strakonice, stomatologická péče pro děti i dospělé, dentální hygiena, stomatologie

MUDr. Gruberová Věra, zubní středisko ČZ Paní doktorka poskytuje ve své ordinaci ve Strakonicích komplexní preventivní a léčebnou stomatologickou péči pro dospělé i děti. Pro zachování zdravých zubů provádíme pravidelnou dentální hygienu, kde Vás naučíme správnou péči o chrup. Preventivní a léčebná péče: - zubní stomatologie - léčba a ošetření zubního kazu - záchovná a estetická stomatologie - léčba parodontózy - ošetření a léčba kořenových kanálků - extrakce zubu - zubní protetika Naší zubní ordinaci naleznete na adrese Tovární 202, Strakonice.


Protetika – zhotovení fixních nebo snímacích zubních náhrad

Protetika – zhotovení fixních nebo snímacích zubních náhrad

Hledáte stomatologickou ordinaci, kde s Vám poradí s výběrem správné zubní náhrady? Všechny typy protetických prací včetně odborného poradenství poskytuje zubní ordinace DentArt v Brně. Naše ordinace se zabývá zhotovením novách zubů, ať už se jedná o zubní náhrady fixní (aplikované do ústní dutiny napevno) nebo snímací a jejich následnou adaptací do ústní dutiny. Provádíme veškeré protetické práce – od těch, které proplácí zdravotní pojišťovna, až po finančně nákladnější práce. V případě zájmu Vám vše vysvětlíme v a ukážeme v naší ordinaci.


Implantologie – šetrná náhrada chybějících zubů titanovými implantáty

Implantologie – šetrná náhrada chybějících zubů titanovými implantáty

Potřebujete nahradit chybějící zub? Hledáte stomatologickou ordinaci, kde používají co nejvíce šetrné metody pro zavedení zubních implantátů? V tom případě si zarezervujte termín návštěvy na stomatologické klinice DentArt v Brně. V oblasti implantologie používáme moderní a efektivní způsoby aplikace náhradních implantátů. V našich ordinacích zavádíme implantáty na místo chybějícího zubu bez broušení okolních zubů. Pro zavedení titanových implantátů používáme nejmodernější přístroj ImplantCenter 2, který patří mezi nejlepší v oblasti implantologie. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.


Fixní rovnátka pro dospělé před zhotovením můstku, zaváděním implantátu

Fixní rovnátka pro dospělé před zhotovením můstku, zaváděním implantátu

Pro fixní rovnátka se často rozhodnou i dospělí pacienti. Často se používají před zaváděním zubních implantátů, před broušením na korunky nebo zhotovením můstku. V okolí Zlína doporučujeme konzultace u MUDr. Dvořákové - Ortodoncie Otrokovice. Nemusíte mít obavy ze zdlouhavé léčby, zubní aparáty jsou v těchto případech v ústech jen krátkou dobu max 6 měsíců a výsledný efekt je veliký a protetická práce estetická a funkční. Rovnátka pro dospělé jsou na místě i pokud se vyskytnou estetické nedostatky a anomálie ve skusu - velký předkus, otevřený skus i další vady. Vhodné jsou i na úpravu chrupu poškozeného paradentózou. Cílem je ideálně rozmístit zuby, aby byl skus rovný a docílili jsme správného kousání potravy. Vyrovnané zuby se snadněji čistí a díky tomu se méně kazí. Není se čeho obávat. Navrátíme Vám úsměv v jakémkoliv věku.


Nadstandardně vybavená zubní klinika - veškerá zubní péče pod jednou střechou

Nadstandardně vybavená zubní klinika - veškerá zubní péče pod jednou střechou

Pokud očekáváte od zubního lékaře individuální a vlídný přístup, objednejte se u Rafael dentální klinika s.r.o. Zlín. Tato nadstandardně vybavená zubní klinika poskytuje pro klienty z lokality Zlínský kraj veškerou zubní péči pod jednou střechou. Oceníte výhodnou polohu v centru města Zlína, snadné parkování přímo na parkovišti kliniky. Dostupnost MHD téměř u budovy. Standardní služby: - diagnostika a léčba zubního kazu - pomocí přístroje DIAGNOdent detekujeme zubní kaz již v období jeho vzniku - ošetření bez bolesti a strachu - inhalační analgetikum s rychlým nástupem - výplně zubů (plomby) - kompozitní výplně, skloionomerní cementy, amalgám - bělení zubů - Estetická stomatologie - stomatologický robot CEREC pro zhotovení keramických výplní, faset, korunek během jedné návštěvy v ordinaci - Endodoncie - ošetření, léčba kořenových kanálků - služby dentální hygienistky. Zubní implantáty.


Stomatologie a zubní ordinace - preventivní a léčebná péče

Stomatologie a zubní ordinace - preventivní a léčebná péče

Chcete mít zdravé zuby a dokonalý jiskřivý úsměv? Tak zavítejte do naší stomatologické ordinace MUDr. Ivany Ambrozové, kterou najdete v Brně – Žabovřesky. Svým pacientům zajišťujeme komplexní preventivní a léčebnou péči o chrup. Pečlivě provedené a pravidelné preventivní prohlídky jsou základ pro zdravé zuby. K vlastní prevenci Vám pomůže i naše dentální poradenství. I tak se někdy naskytne problém a ten citlivě a kvalitně ošetříme. Provádíme léčbu zánětů dutiny ústní, zubních kazů, kořenových kanálků a nervových systémů zubů dále pak odstranění zubního kamene, plombování, korunky či trhání zubů.