Poptávám výrobu firemního razítka

Poptávám výrobu firemního razítka

Poptávám cenovou nabídku na výrobu firemního razítka.

Text + logo

ARProtection s.r.o. (Logo)
IČ 051 97 503
DIČ CZ051 97 503
Kollárova 10
796 01 Prostějov

logo v příloze ( mám jen barevné)
Poptávka byla vložena dne:
28.06.2016 13:39

Platnost poptávky:
28.07.2016 13:38

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Danko

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Prostějov

Obrázek:
Poptávám výrobu firemního razítka

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba razítek na počkání - samobarvící razítka COLOP, klasická a kulatá v eshopu

Výroba razítek na počkání - samobarvící razítka COLOP, klasická a kulatá v eshopu

Výroba razítek snadno a rychle. Maco studio s.r.o. Fryšták vyrábí samobarvící razítka značky COLOP na počkání. Skladem máme razítka klasická, kulatá i jiných formátů. Objednávky můžete snadno zadat přes náš eshop - pouze zadejte údaje pro výrobu razítka a my Vám zašleme náhled ke schválení. Pro zákazníky z okolí Zlína je možné os. převzetí přímo ve Fryštáku, případně zasíláme na Vámi určenou adresu. Široký sortiment formátu: - samobarvící razítka zn. COLOP - výroba na počkání - klasická, kulatá, oválná i trojúhelníková razítka - vyhotovení max. do 48 hodin. Kompletní výběr velikostí.


Ofsetový tisk, digitální tisk, gravírování, Liberec, Jablonec nad Nisou

Ofsetový tisk, digitální tisk, gravírování, Liberec, Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS digitální a ofsetový tisk Jablonec nad Nisou Tiskárna SHADOWS PRESS Jablonec nad Nisou nabízí kompletní služby v oblasti tisku a výrob reklamy. Provádíme tyto tiskařské služby: - ofsetový tisk - tamponový tisk - digitální tisk - sítotisk Tisk na materiály: papír, plast, sklo, kov, dřevo a další. Mezi naše služby patří také: - výroba razítek - tisk samolepek - výroba reklamních předmětů - tisk plakátů Nabízíme také gravírování laserem.


Tiskárna pro ofset, sítotisk i digitální tisk, Jablonec nad Nisou

Tiskárna pro ofset, sítotisk i digitální tisk, Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS digitální a ofsetový tisk Jablonec nad Nisou Tiskárna Shadows Press Jablonec nad Nisou nabízí své tiskařské služby. V naší nabídce najdete jak sítotisk, ofsetový tisk, velkoplošný digitální tisk, tamponový tisk, tak také výrobu razítek, potisk reklamních předmětů a celou řadu dalších produktů a služeb z oblasti tisku. - Ofsetový tisk v plnobarevné variantě tiskneme až do formátu B2. Jednobarevný ofsetový tisk pak nabízíme do formátu B3. - Sítotisk, který také nabízíme, je mimo jiné vhodný například pro potisk válcových ploch, jako je například potřeba u potisku hrnků nebo potisku tužek. - Digitální tisk skýtá dobré podmínky pro plnobarevný tisk, černobílý tisk i kopírování. Tento druh tisku je vhodný zejména pro náklady v rozmezí od 500 do 1000 kusů. - Přímý potisk na plastové desky a mnoho dalších materiálů pak umožňuje velkoplošný digitální tisk. Digitální tisk v tiskárně Shadows Press Jablonec nad Nisou provádíme jako plnobarevný tisk až šesti barvami, což zaručuje vysokou kvalitu zobrazovaných barev. - Pro potisk reklamních předmětů majících zaoblený či různě tvarovaný povrch pak doporučujeme jako dobré řešení takzvaný tamponový tisk. - Nabízíme také výrobu razítek. Razítkové štočky vyrábíme z tekutého polymeru. Výroba razítek od společnosti Shadows Press Jablonec nad Nisou se vyznačuje vysokou kvalitou otisku i u malých písmenek a vysoce jemné grafiky. V nabídce máme také tradiční dřevěná razítka. - Samozřejmě nabízíme také samotné reklamní předměty k potisku. Všechny tyto reklamní předměty jsou přizpůsobené k tomu, aby se na ně váš reklamní potisk pohodlně vešel. Nabízíme tedy reklamní předměty, které jsou vhodné pro: - potisk tužek - potisk hrnků - potisk deštníků - potisk nafukovacích balonků - reklamní klíčenky - reklamní zapalovače - potisk golfových míčků - výroba odznaků - výroba medailí - výroba plaket - reklamní pouzdra a stojánky na vizitky s potiskem - reklamní svíčky


Reklamní studio, fóliová reklama, světelná, polepy aut, výloh, termotransferový tisk

Reklamní studio, fóliová reklama, světelná, polepy aut, výloh, termotransferový tisk

Kompletní reklamní služby poskytuje firma Studio DUHA spol. s r.o. z Prachatic. Specializujeme se především na výrobu fóliových a světelných reklam, prodejních výloh i nápisů. Zajišťujeme veškeré činnosti počínaje grafickým návrhem až po zpracování dané reklamy či loga. Máme bohaté zkušenosti s výrobou polepů aut, potiskem textilu včetně termotransferového tisku GEBER EDGE. Současně provádíme profesionální tiskařské práce, ať už se jedná o zhotovení razítek, tisk ročenek, vlajek či vizitek. Disponujeme moderním technickým zázemím, díky kterému jsme schopni uspokojit potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Výroba razítkových štočků, samobarvící a klasická dřevěná razítka

Výroba razítkových štočků, samobarvící a klasická dřevěná razítka

SHADOWS PRESS digitální a ofsetový tisk Jablonec nad Nisou Sháníte razítko s vysokou kvalitou tisku malých i velkých písmen s jemnou grafikou? Pak se obraťte na nás, jsme profesionály v oboru a jen tak něčeho se nezalekneme. Vyrobíme vše dle Vašeho přání. Používáme samobarvící strojky firem COLOP a TRODAT. Razítka vyrábíme nejen pohyblivá, ale i klasická dřevěná razítka. Získejte kvalitní a dobře vypadající razítko od firmy SHADOWS PRESS! Ozvěte se nám.


Výroba razítek dřevěných i se strojkem – Jablonec nad Nisou

Výroba razítek dřevěných i se strojkem – Jablonec nad Nisou

SHADOWS PRESS ofsetový a digitální tisk Jablonec nad Nisou Dosluhují vám vaše současná razítka? Chtělo by to nový design razítka a techniku, která bude kvalitně tisknout? Výroba razítek je jednou z oblastí, ve které se už dlouhodobě pohybuje společnost Shadows Press. Vyrábí razítkové štočky z tekutého polymeru, které zajišťují vysokou kvalitu otisku razítka, a to dokonce i malých písmen a jemné grafiky. S výrobky Shadows Press bude vaše razítko krásně čitelné na jakémkoliv dokumentu. Výroba razítek využívá samobarvících strojků firmy COLOP a TRODAT, pokud byste však měli zájem o klasická dřevěná razítka, není to žádný problém. Tento typ razítek se využívá především ve školách, kdy vhodně poslouží k tisku jmenovek. Pokud byste měli zájem, výroba razítek je možná v několika základních provedeních: - Samonamáčecí razítka - Účetní a úřední razítka – robustní s kovovou konstrukcí - Školní razítka (jmenovky) Ke všem razítkům je možné dodat také náhradní díly, jako jsou nový štoček nebo barvící polštářek pro razítka. Ceník všech razítek najdete na webových stránkách firmy, která sídlí Jablonci nad Nisou. Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně výroby razítek, neváhejte se na firmu Shadows press obrátit. Není problém se domluvit na nestandardních rozměrech razítka a vyrobit jej přesně dle vašeho zadání. Výroba razítek je u nás zajišťována UV osvětlovacím a vymývací mstrojem Grapa TG5.