B. j. 20 PB - KODUS Bystřice, Zowada

B. j. 20 PB - KODUS Bystřice, Zowada

Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v dostavbě komunitního bytového domu s nezbytným příslušenstvím (napojení na technickou a dopravní infrastrukturu), stavba bude mít charakter bytové stavby pro seniory, součástí předmětu plnění je zajištění dokladů umožňujících řádné užívání díla. Samostatně stojící objekt má tři nadzemní podlaží. Bude se zde nacházet 20 bytů, strojovna ústředního topení a společenské prostory tvořící společný prostor pro komunitní bydlení – společenská místnost, kuchyň s jídelnou, malá tělocvična, kolovna, místnost pro lékaře.. Byty ve vstupním podlaží budou splňovat podmínky upravitelného bytu.

Stavba bude provedena dle:

- projektové dokumentace s názvem „Komunitní dům „B“ pro seniory Bystřice“ z 12/2015, zpracovatel Ing. Eduard Kučera, se sídlem Nad tratí 9, 747 14 Ludgeřovice, IČO: 11546841.

- stavebního povolení vydaného Obecním úřadem Bystřice, stavební úřad pod č.j. 685/2008/DBYS dne 26. 05. 2008, jenž je přílohou č. 2 zadávací dokumentace

- rozhodnutí změna stavby před jejím dokončením vydané Obecním úřadem Bystřice, stavební úřad pod č.j. OB/4102/2015/DBYS dne 12. 01. 2016, jenž je přílohou č. 3 zadávací dokumentace

- soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, jenž je přílohou č. 4 zadávací dokumentace

- závazného textu smlouvy o dílo, jež tvoří přílohu č. 8 zadávací dokumentace,
Veřejná zakázka vložena:
28.06.2016 09:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
ZOWADA s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Frýdek-Místek

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
21.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ZOWADA s.r.o.

Zadavatel IČ:
26849631

Zadavatel ulice:
Plk. Velebnovského 180

Zadavatel PSČ:
739 91

Zadavatel obec:
Jablunkov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Chystáte se vystavit či zrekonstruovat své obydlí? Potřebujete pomoci se stavebními pracemi? S tím Vám pomůže naše společnost MASP - stavby - Martin Spejchal, která sídlí v okrese Hradec Králové. Na zakázku Vám kompletně postavíme rodinný dům od základů, hrubé stavby až po střechu, zateplení a dokončovací práce. Realizujeme veškeré zednické a sádrokartonářské práce, omítky, betonové podlahy, obklady a dlažby interiéru i exteriéru. V rámci rekonstrukcí zhotovíme nové bytové jádro, půdní vestavby a nástavby. Pro Vaši stavbu zajistíme i kvalitní odborníky v oblasti elektroinstalací a řemeslnických prací. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Výstavba bytových a nebytových budov Chrudim, sanace, injektáže, odvlhčení budov, izolace

Výstavba bytových a nebytových budov Chrudim, sanace, injektáže, odvlhčení budov, izolace

Stavební činnost, výstavbu bytových a nebytových budov včetně odvlhčení budov, to vše Vám poskytne firma Ivan Horváth. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní výstavbu nových budov a to díky kvalitní stavební mechanizaci. Své stavební služby zaměřuji na novostavby, izolace, sanace, injektáže a odvlhčení budov. Řemesla a služby: - stavební činnost - výstavba bytových a nebytových budov - sanace, injektáže, odvlhčení budov - stavební mechanizace. Pokud Vás moje služby zaujali, neváhejte mě telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budu rád i za osobní návštěvu kde se na Vás budu těšit já Ivan Horváth na adrese Prosetín 110, Chrudim.


Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základová deska včetně přípojek pro realizaci rodinného domu

Základovou desku včetně přípojek pro realizaci rodinného domu Vám zajistíme na klíč. Potřebujete stavět rodinný dům a chcete udělat základovou desku odborníky? My jsme ti praví. Umíme nejen stavět základové desky, ale celé domy na klíč a jiné stavby. Pomůžeme Vám od sehnání pozemku, přes získání hypotéky a po samotnou stavbu základové desky či celého domu. Vyřídíme vše komplexně a ochotně Vám poradíme. Obraťte se na nás!


Stavební a zednické práce Brno, domy na klíč, zateplování budov, rekonstrukce koupelen

Stavební a zednické práce Brno, domy na klíč, zateplování budov, rekonstrukce koupelen

Stavební činnost, zednické práce, domy na klíč, zateplování budov, rekonstrukce koupelen, to vše Vám poskytne firma Michal Brázdil Brno. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní výstavbu nových domů na klíč a to díky kvalitní stavební mechanizaci. Naše činnost je zaměřena na realizaci staveb pomocí klempířského, zednického, vodoinstalačního, topenářského a tesařského řemesla. Dále své stavební služby zaměřuji na nové domy, rekonstrukce koupelen a na opravy komínů a krbů. Naše činnost: - domy na klíč - rekonstrukce koupelen a bytových jader - obkladačské práce - elektroinstalace - zateplování budov - sádrokartonářské práce - bourací práce, odvoz suti, kontejnery - terénní úpravy - úklidové práce - dovoz stavebního materiálu - kominické práce, opravy komínů, vložkování komínů, krby Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Spojovací 179, Rajhradice, Brno.


Výstavba nových rodinných domů na klíč - žádaná lokalita, pozemky s jižní orientací

Výstavba nových rodinných domů na klíč - žádaná lokalita, pozemky s jižní orientací

Uvažujete o pořízení nového bydlení? Projekt Slunečná alej - rodinné domy realizuje výstavbu nových rodinných domů na klíč s termínem dokončení v prosinci roku 2020. Jedná se o sedm pozemků s jižní orientací na kraji poklidné obce Nová Chýně, která je situována v žádané lokalitě Praha - západ. Pořízení domu z projektu skýtá nespočet výhod, jako je například nízkoenergetické a moderní bydlení, bohatá technologická vybavenost, lokace pozemku a výborná dopravní dostupnost. Pro snadnou dopravu do centra Prahy můžete využít dvě autobusové linky a vlakové stanice. Do 10 minut se také pohodlně dostanete ke stanici metra Zličín a velkému nákupnímu parku. Obec leží cca 14 km od hlavního města a v její blízkosti naleznete důležitou občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, dětské hřiště, praktický lékař, městský úřad, obchody a restaurace. Na své si zde přijdou také rybáři, cyklisté a příznivci procházek, plavání a jiných sportovních aktivit.


Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, izolace Vyškov, hrubé a průmyslové stavby, domy na klíč

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, izolace Vyškov, hrubé a průmyslové stavby, domy na klíč

Představujeme Vám společnost Stavební práce Kohoutek s.r.o. Vyškov, která se zabývá kompletní stavební činností jako je veškerá výstavba, rekonstrukce, izolace budov a v neposlední řadě i demolicemi. Provozujeme také půjčovnu lešení a nářadí. Naše činnost je zaměřena na realizaci staveb pomocí zámečnického a tesařského řemesla a také odborného zaměření voda, plyn, elektro. Stavební práce, stavební činnost: Hrubé stavby rodinných domů Rodinné domy na klíč Rekonstrukce budov včetně demolicí Stavby průmyslové Stavby občanské Ploty a oplocení Bytová jádra již od 70 000, - Kč na splátky Krovy a tesařské konstrukce Dodávka a montáž PVC oken a dveří Otestujte naše stavební práce co nejdřív! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Úlehla 1005, Bučovice, Vyškov.