Poptávám servis zahradního traktoru

Poptávám servis zahradního traktoru

Poptávám opravu zahradního traktoru Rieder XE 70/el 63. Komplet vadná ozubená kola diferenciálu.
Poptávka byla vložena dne:
27.06.2016 14:15

Platnost poptávky:
27.07.2016 13:56

Kontaktní osoba:
Zdeněk Orság

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stroje a technika pro sečení trávy - příkopové sekačky, zahradní traktory

Stroje a technika pro sečení trávy - příkopové sekačky, zahradní traktory

Stroje a techniku pro sečení trávy pro zemědělce, vinaře, majitele sadů i technické služby zakoupíte v prodejně firmy SYNPRO ve Velkých Bílovicích. Prodáváme jak robustní příkopové sekačky, tak i výkonné a spolehlivé zahradní traktory. V sortimentu příkopových sekaček u nás zakoupíte příkopové sekačky anglického výrobce BOMFORD. K dispozici máme sekačky s agregací na zadní nápravu nebo přední závěs, ale i oboustranné varianty příkopových sekaček. Prodáváme také vybavení k příkopovým sekačkám, jako jsou rotační hlavy, kotoučové pily nebo pracovní nástroje. K prodeji máme i zahradní traktory SECO, které jsou určeny pro sečení menších i větších ploch. Tyto vysoce výkonné traktory jsou nejen kvalitní, ale také spolehlivé a úsporné.


Prodej a servis motorových řetězových pil

Prodej a servis motorových řetězových pil

Pokud potřebujete provést drobné opravy na Vaší motorové pile nebo uvažujete o koupi nové motorové pily, navštivte společnost ZAHRADNÍ TECHNIKA se sídlem v Jemnici. Naše společnost se zabývá: - prodejem nových motorových řetězových pil renomovaných značek, jako je například značka ECHO - servisem a opravami drobných závad na řetězových motorových pilách - broušením řetězů motorových pil - pokud se rozhodne zakoupit novou řetězovou motorovou pilu, Vaši starou pilu oceníme a odebereme formou protihodnoty


Zahradní technika - vysavače a foukače na listí, prach a nečistoty

Zahradní technika - vysavače a foukače na listí, prach a nečistoty

Podzim již udeřil v plné síle a vy musíte, stejně jako každý rok, řešit úklid opadaného listí? Zapomeňte na bolavá záda od hrabání listí, přinášíme vám ideální řešení pro podzimní úklid, a to vysavače a foukače na listí, prach a nečistoty. S našimi vysavači na listí vás práce na zahradě bude bavit. Usnadní vám i úklid v méně přístupných místech, např. v rozích, podél zdí, u kmenů stromů nebo pod keři. Z vysavače se snadno stane i fukar, který z nepřístupných prostor umožní nepořádek vyfoukat a poté vysát. V našem sortimentu si můžete vybrat vysavače značky STIHL, které jsou lehké a velmi kompaktní. Jsou jednoduché na ovládání, mají antivibrační systém, přenosné madlo, lehkou startovací logiku a páčku plynu s aretací. Tento vysavač listí nejen vysaje, ale dokáže ho rozdrtit a zredukovat jeho objem až o 90%, tady na 10% objemu původního. S našimi vysavači a fukary na listí už nikdy nebudete mít na zahradě nepořádek.


Prodej sekačky na trávu, benzínové, elektrické, vřetenové, bubnové

Prodej sekačky na trávu, benzínové, elektrické, vřetenové, bubnové

Sháníte novou sekačku na trávu? Vyberte si v eshopu či prodejně v Brně u firmy GARDENTECH. Benzínová, elektrická, vřetenová, bubnová, automatická, robotická, ruční vřetenová, lištová, svahová, mulčovací sekačka na trávu. Můžete si vybrat ze značek HUSQVARNA, GARDENA, Automower, HONDA, McCulloch, VARI. Rádi Vám poradíme nejvhodnější sekačku. Široký výběr sekaček na trávu pro všechny druhy povrchů a velikosti pozemků.


Štípač dřeva pro domácí i profesionální použití na elektromotor Břeclav

Štípač dřeva pro domácí i profesionální použití na elektromotor Břeclav

Ve společnosti GreenMech víme, jak vám, práci usnadnit. Stačí si pořídit štípač dřeva od známé francouzské společnosti AMR. Štípače dřeva AMR jsou vhodné pro domácí použití i pro podnikatele, kteří se štípaným dřevem obchodují. Ať už potřebujete štípač dřeva na svůj statek nebo pro podnikání tak právě naše štípače dřeva jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, jsou spolehlivé a velmi výkonné. Ušetří vám čas i značnou námahu a zaručí bezpečné štípání dřeva všeho druhu. Nabízíme: - Štípače dřeva s pohonem na elektromotor - Štípače dřeva nesené za traktorem (s pohonem přes hydrauliku nebo vývodovou hřídel traktoru) - Mobilní štípače dřeva na podvozku s benzínovým nebo dieselovým agregátem.


Zahradní sekací travní traktory Seco - na zahrady, sportovní hřiště, fotbalové stadiony i do sadů

Zahradní sekací travní traktory Seco - na zahrady, sportovní hřiště, fotbalové stadiony i do sadů

Zahradní traktory jsou velkým pomocníkem pro každou zahradu a zeleň. České zahradní traktory Seco si poradí s jakýmkoliv terénem. Jsou robustní, odolné a kvalitní. Prodejem zahradních sekacích travních traktorů českého výrobce Seco se zabývá firma Daniš Davaztechnik s.r.o. v Přerově. Sekací traktory jsou skvělým pomocníkem na zahradě, sportovním hřišti, fotbalových stadionech, v sadech a v parcích. Odolné zahradní travní traktory se sběrem do koše Vás rychle přesvědčí o své vysoké kvalitě. Traktory vzdorují náročným podmínkám i zacházení. Každý pozemek je specifický a volba správného stroje je velmi důležitá. Zahradní traktor si stačí vybrat v katalogu, předvedení stroje zajistíme přímo v podmínkách u zákazníka. Dovoz sestaveného a seřízeného stroje je zdarma, na místě je u nás samozřejmostí vyzkoušení, předvedení a zaškolení se strojem. Spokojené zákazníky máme v Přerově, Olomouci, Zlíně, Kroměříži, Prostějově i Šumperku. Jistě si u nás vyberete i Vy.