Komplexní servis praní prádla

Komplexní servis praní prádla

Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb - komplexní servis prádla. Komplexním servisem se rozumí pravidelné dodávání čistého, vypraného a vyžehleného prádla, prostého chemické a bakteriální kontaminace, baleného do ochranných obalů, včetně jeho rozvozu na příslušné odběrné místo, a dále odvoz použitého prádla, a to v souladu s platnými právními předpisy, zejména vyhl. č. 306/2012 Sb., v platném znění a provozním řádem prádelny, schváleným místně příslušným orgánem ochrany veřejného zdraví. Podrobnější požadavky a podmínky zadavatele jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
27.06.2016 07:06

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Rehabilitační ústav Hrabyně

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Opava

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Rehabilitační ústav Hrabyně

Zadavatel IČ:
00601233

Zadavatel ulice:
Rehabilitační centrum č.204

Zadavatel PSČ:
747 67

Zadavatel obec:
Hrabyně 3

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98310000-9
Praní a čištění

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prádelna, čistírna Opava - čištění peří

Prádelna, čistírna Opava - čištění peří

Prádelnu a čistírnu prádla v Opavě najdete na ulici Sadové v areálu bývalého Selika. Prádelna a čístírna Schreier s.r.o. - bývalý Wonder pere prádlo pro soukromé zákazníky i velké organizace, zdravotní střediska, restaurace, hotely, školní zařízení. Naše prádelna nabízí komplexní služby: - praní prádla, hraček, peřin - žehlení, mandlování - chemické čištění prádla - čištění kůže, peří - šití prošívaných dek, peřin, polštářů - vybrat si můžete z různých druhů sypovin - rychločistírna. Navštivte naši prádelnu v Opavě od pondělí do pátku od 7-17hod. Od nás odejdete s čistým a voňavým prádlem.


Čistírna prádla – praní a mandlování oděvů, textilu včetně žehlení

Čistírna prádla – praní a mandlování oděvů, textilu včetně žehlení

Praní a mandlování prádla všeho druhu svěřte do rukou zkušené čistírny a prádelny Marie Horákové, kterou najdete ve Vyškově. Prádlo Vám nejen vypereme, ale zajistíme i svoz špinavého a následně rozvoz čistého prádla. Pro praní prádla používáme prostředky českých výrobců. Vypereme prádlo všeho druhu, a to osobní prádlo, domácí textil a prádlo pro hotely, penziony a restaurace. Naše čistírna také provádí mandlování - rovného prádla, košil, prádla pro hotely, penziony a restaurace, osobního prádla, záclon nebo závěsů.


Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Jsme průmyslová prádelna pro komplexní ošetření oděvů a mimo jiné poskytujeme poradenskou činnost při nákupu či pronájmu pracovních oděvů. Naše prádelna využívá moderní prací stroj PASSAT UT, bezfosfátové tekuté prací prostředky a profesionální žehlící linky. Díky těmto technologiím bude Vaše prádlo vždy perfektně ošetřeno a Vy se můžete spolehnout na komplexní kvalitu všech našich služeb. U Vašeho prádla průběžně kontrolujeme opotřebení a podrobná kontrola proběhne při vstupu i výstupu předání. Jsme profesionální firma s vysokou flexibilitou a dodávku čistého prádla Vám zajistíme do 24 hodin. Dále poskytujeme přepravní kontejnery, svoz zakázek zdarma a v neposlední řadě vstřícný přístup a snahu vždy se nějak rozumně domluvit.


Čistírna a prádelna v Ostravě - chemické a šetrné čištění oděvů, kabátů, flaušů, šatů

Čistírna a prádelna v Ostravě - chemické a šetrné čištění oděvů, kabátů, flaušů, šatů

Odstraníme každou skvrnu! Ať už potřebujete vyčistit kabát, flauš nebo večerní šaty Prádelna Šopík z s pobočkou v Ostravě je tady pro Vás. Jsme zde pro Vás více než 20 let. U nás můžete najít profesionalitu, tradici, pečlivost a diskrétnost. Pokud hledáte kvalitní služby v oblasti praní a čištění prádla, jste na správné adrese. Při praní používáme jen kvalitní bezfosfátové tekuté prací prostředky a prádlo pereme v moderních strojích a bariérových pračkách. Na vstupu i výstupu provádíme vizuální kontrolu a průběžně kontrolujeme opotřebení. Praní a žehlení: - šatů - obleků - kabatů - flaušaku, flaušů - košil a kravat - společenských a večerních šatů - uniforem - kostýmu.


Dokonalé praní a žehlení košil bez starostí - vše osobně odvezeme a přivezeme

Dokonalé praní a žehlení košil bez starostí - vše osobně odvezeme a přivezeme

Chcete mít formální oblečení v perfektním stavu a potřebujete více volného času? Pak svěřte veškeré starosti se žehlením a praním oděvů firmě Prádelna Šopík s.r.o.. V okolí Opavy a Ostravy provozujeme chytrou službu Košilomat, která je zaměřená na dokonalé praní a žehlení košil. Správně vypraná a vyžehlená košile je Vaší vizitkou, ať už ji nosíte v práci nebo ve svém volném čase.V rámci služeb Košilomatu poskytujeme kompletní servis. Vaše košile osobně odvezeme, vypereme, vyžehlíme a přivezeme zpět až do místa určení. Samozřejmostí je pro nás individuální přístup ke každému zákazníkovi, ať už jde o domácnosti nebo firmy. Vše jednoduše objednáte přes naše webové stránky, stačí pouze zvolit druh oblečení, který chcete ošetřit. Standardní lhůta dodání je 5 dní.


Praní, čištění a žehlení prádla pro hotely i domácnosti

Praní, čištění a žehlení prádla pro hotely i domácnosti

Provozujete ubytovací či stravovací zařízení v Královéhradeckém kraji? Ulehčete si nutné provozní práce s praním prádla a přenechte tuto činnost profesionálům, a to naší společnosti Prádelna Veselka s.r.o., která sídlí ve městě Úpice. Poskytujeme perfektní péči o Vaše prádlo. Naše služby nabízíme hotelům, penzionům, restauracím, kulturním domům i školním jídelnám. Dokonale vypereme, odstraníme skvrny a odmastíme, vyžehlíme, naškrobíme i mandlujeme ubrusy, povlečení, osušky, utěrky a závěsy či oděvy pro zaměstnance. Využít nás mohou i soukromé osoby a domácnosti pro vyprání oblečení, ložního prádla, koberců a povlaků.