Kulatina, Polsko

Kulatina, Polsko

Nabízím ke koupi kulatinu k dalšímu zpracování. Pokud máte zájem, sdělte druh a délku dřeva.

Původní znění:
Popyt
Dzień dobry, chciałem zapytać czy wasza firma kupuje drewno okrągłe do dalszego przerobu, jeśli tak to jakie ma być drewno długie czy krótkie i jakie gatunki.
Poptávka byla vložena dne:
24.06.2016 09:58

Platnost poptávky:
24.09.2016 09:54

Kontaktní osoba:
Jerzy

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Polska

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej OSB desek z dřevotřísky - vhodný materiál pro každé staveniště

Prodej OSB desek z dřevotřísky - vhodný materiál pro každé staveniště

Jste z okolí Jihlavy a sháníte firmu, která poskytuje kvalitní stavební řezivo? Pak se obraťte na jihlavskou firmu RV DŘEVO Radka Vintra, která poskytuje kvalitní stavební řezivo. Mezi stavební řezivo firmy RV dřevo patří i pevné a vlhkosti odolné OSB desky, které jsou z dřevotřísky a najdou využití na každém staveništi. OSB desky vynikají svou pevností především proto, že jsou složeny ze tří vrstev desek lisovaných z velkoplošných třísek a následně jsou slepeny pryskyřicí. OSB desky najdou využití pro: - provizorní plot - výplň nedokončených oken - výplň stavebních otovorů - jako bednění základů - jako podklad pod podlahu - levné police - levné skříně OSB desky lze řezat, frézovat či přibíjet a samozřejmostí je i natírání barvou. Uplatnění tedy najdou jak ve stavebnictví, tak i v domácí dílně, kde si z nich může šikovný kutil postavit levné police či skříně, které pak může pro větší estetický dojem nabarvit. Pro více informací ohledně OSB desek se obraťte na webové stránky jihlavské firmy RV DŘEVO Radka Vintra, která Vám ochotně a ráda zodpoví Vaše případné dotazy.


Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Modřínové obkladové palubky bez suků, v kvalitě A

Sháníte kvalitní obkladové palubky? Vsaďte na modřín, který je ideální pro venkovní i vnitřní použití a dopřejte svému interiéru nový, moderní vzhled díky modřínovým palubkám. Obkladové palubky v kvalitě A vyrábí společnost Wood Rakušan, jejíž pobočky naleznete v Mladoňovicích a Jemnicích. Obkladové palubky v kvalitě A, bez suků a jiných vad, dodáváme o síle 18 mm, šířce 140 a 105 mm, délce 4 a 5 m. Hoblované řezivo vyrábíme na čtyřstranné 6ti hřídelové hoblovací fréze. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Prodej konstrukčního a stavebního řeziva, OSB a CETRIS desek

Prodej konstrukčního a stavebního řeziva, OSB a CETRIS desek

Sháníte v okolí Znojma stavebniny se širokým výběrem konstrukčního a stavebního řeziva? Pak zavítejte do Stavebnin firmy EKOČEK v Čejkovicích, kde zakoupíte veškeré potřebné konstrukční a stavební řezivo. Prodáváme a dodáváme konstrukční řezivo pro staticky namáhané stavební konstrukce, například pro stavbu krovů střech, konstrukce stropů,stěn, zahradních staveb a podobně. Pořídíte u nás latě, prkna, fošny, hranoly i palubovky různých rozměrů a z různých typů dřevin. Prodáváme také dřevěné OSB desky a cementotřískové CETRIS desky.


Pilařská výroba, pořez kulatiny – řezivo pro truhlářskou a stavební činnost

Pilařská výroba, pořez kulatiny – řezivo pro truhlářskou a stavební činnost

Potřebujete kvalitní řezivo vhodné pro truhlářskou a stavební činnost? Pak se obraťte na společnost Wood Rakušan, která se zabývá pilařskou výrobou a pořezem kulatiny. Zajistíme pořez listnaté i jehličnaté kulatiny dle Vámi stanovených rozměrů. Standardně řežeme na sílu od 25 do 70 mm, v délkách od 2 500 do 5 000 m. Na základě dohody však dodáme i jiné rozměry. Kromě dodávek řeziva pro truhlářskou a stavební činnost nabízíme také hoblované řezivo a palivové dřevo. Zaujal Vás náš sortiment a rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte nás kontaktovat.


Stavební řezivo deskové, hraněné, polohraněné - výroba, prodej

Stavební řezivo deskové, hraněné, polohraněné - výroba, prodej

Kvalitní jehličnaté stavební řezivo pořídíte v Malenovické pile Zlín. Dřevovýroba zde má dlouholetou tradici. Výroba je zaměřena na stavební řezivo deskové, hraněné, polohraněné. Kromě řeziva je na prodej kulatina, piliny, průmyslová štěpka i dřevěné brikety. Výroba, prodej: - deskové řezivo: - dřevěná prkna - šířkově netříděná nebo šířkově tříděná - fošny pro výrobu nosných konstrukcí - polohraněné řezivo: - trámy pro stavbu nosné konstrukce krovů - hraněné řezivo: - dřevěné konstrukční hranoly - latě v různých délkách.


Nářezové centrum velkoplošného materiálu - velkoplošná pila HOMAG

Nářezové centrum velkoplošného materiálu - velkoplošná pila HOMAG

Dovolujeme si vám nabídnout služby našeho nového nářezového centra velkoplošného materiálu na provozovně naší společnosti - TECH-VOLT, s.r.o. v Kroměříži. Rozšířili jsme výrobu o velkokapacitní řezání a olepování materiálů, které provádíme na strojích od společnosti HOMAG. Nyní pracujeme na velkoplošné pile HOMAG SAWTEQ B-300 (délka/šířka řezu max. 4200mm) a automatické průmyslové olepovačce EDGETEQ S-380 se zpětným dopravníkem LOOPTEQ O-300. Formátujeme všechny druhy materiálů pro výrobu nábytku, obkladů a obalového materiálu. Umíme naformátovat různé druhy materiálů od laminovaných dřevotřískových desek LTD, surové dřevotřísky (DTD), MDF desek, OSB desek, kompaktních materiálů (HPL). Olepování provádíme kvalitním PUR lepidlem s hranami dle požadavku zákazníka, včetně možnosti hranování desek MDF s vysokým leskem (ACRYLIC) Zpracujememe Vám nářezové plány dle vašeho požadavku s co největší úsporou materiálu. Pokud máte zájem o zpracování nabídky, zašlete poptávku na mailovou adresu vyroba@techvolt.cz.