Rámcová smlouva na nákup notebooků a tabletů

Rámcová smlouva na nákup notebooků a tabletů

Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně vymezen v zadávací dokumentaci (ZD) a k ní přiložené rámcové smlouvě. ZD s přílohami je mj. vystavena na profilu zadavatele [viz bod I.1) tohoto formuláře]. Dále je uveden jen stručný popis předmětu zakázky. (V případě nesouladu platí text v ZD a jejích přílohách).
Předmětem plnění veřejné zakázky s názvem Rámcová smlouva na nákup notebooků a tabletů, je dodávka přenosných počítačů (notebooky a dokovací stanice) a tabletů, a to včetně zajištění záručního servisu, pro organizace resortu Ministerstva průmyslu a obchodu.

Veřejná zakázka je rozdělena na dvě samostatné části podle jednotlivých komodit: 1. část: Notebooky; 2. část: Tablety.
Podrobná specifikace předmětu plnění podle jednotlivých komodit je uvedena v Příloze č. 1. ZD.

Součástí plnění veřejné zakázky je poskytnutí Záruky, a to min. v délce stanovené u jednotlivých druhů zboží uvedených v Příloze č. 1 ZD. Součástí poskytnuté Záruky bude i zajištění Záručního servisu v celé délce poskytnuté Záruky, tj. od předání a převzetí jednotlivých zboží. Specifické podmínky servisu jsou uvedeny u vybraných položek zboží přímo v parametrech Přílohy č. 1 ZD.
Závazné obchodní podmínky, včetně platebních podmínek, případně též objektivních podmínek, za nichž je možno překročit výši nabídkové ceny, jsou obsaženy v rámcové smlouvě a jejích přílohách. Závazný návrh rámcové smlouvy tvoří Přílohu č. 3 ZD.

Centrální zadavatel uzavře na každou z obou částí veřejné zakázky rámcovou smlouvu s jedním uchazečem, který se umístí na prvním hodnoceném pořadí v rámci hodnocení každé části veřejné zakázky. Postup realizace dílčí veřejné zakázky v případě rámcové smlouvy uzavřené pouze s jedním uchazečem a v případě, kdy veškeré podmínky plnění jsou v rámcové smlouvě konkrétně vymezeny, upravuje ustanovení § 92 odst. 1 písm. a) zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“).
Veřejná zakázka vložena:
24.06.2016 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo průmyslu a obchodu

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
17.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo průmyslu a obchodu

Zadavatel IČ:
47609109

Zadavatel ulice:
Na Františku 32

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30213100-6
Přenosné počítače

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Wi-fi, bezdrátové internetové připojení - spolehlivý internet

Wi-fi, bezdrátové internetové připojení - spolehlivý internet

Hledáte-li na Vysočině v okolí Jihlavy poskytovatele bezdrátového Wi-fi připojení, pak se neváhejte obrátit na společnost M-SOFT, spol. s r.o. Služby: - poskytování internetu, bezdrátové i optické připojení, server a webhosting, firewally, antispam Iron Port, content filtery, VPN. - internet a TV Netbox. Prodej, instalace, servis: - monitory SAMSUNG, LG, EIZO, HYUNDAI, BENQ - pevné disky - operační paměti - notebooky - software MICROSOFT, VMWARE, LINUX, ....100firem - počítačová literatura, příslušenství - multimedia, DVD ROM - faxy, modemy, záložní zdroje aj. Pro více informací nás kontaktujete.


Program podvojné účetnictví Profesionál pro profesionální účetní firmy

Program podvojné účetnictví Profesionál pro profesionální účetní firmy

Program podvojné účetnictví Profesionál denně používají profesionální účetní firmy. Pořiďte si ho i vy - poskytne vám efektivitu i úsporu vašeho času. Program podvojné účetnictví Profesionál je určen pro účetní firmy, střední i malé podnikatele - výhody: - přehledný - neomezený počet zpracovávaných účetnictví - snadné používání, pružnost a přizpůsobivost. Pro rychlé seznámení se s naším programem na zpracování podvojného účetnictví si na našem webu ainex.cz můžete prohlédnout ukázky obrazovek i detailnější představení funkčnosti. Hledáte účetní software na zpracování podvojného účetnictví? Pořiďte si program podvojné účetnictví Profesionál.


HELIOS Green Automobily - řešení pro střední a velké autoservisy či pro prodejce automobilů

HELIOS Green Automobily - řešení pro střední a velké autoservisy či pro prodejce automobilů

Systém HELIOS Green Automobily je také určen pro technické služby a pro svozové firmy a skládá se z 5 částí: HELIOS Green auto prodej: představuje činnost při prodeji nových vozů a úkony s tím spojené Helios Green autoSklad Helios: prodej náhradních dílů, garanční zakázky Helios Green autoServis Helios: zahrnuje činnost v autoservisu Helios Green autoBazar Helios: činnost v oblasti služeb autobazaru Helios Green autoPůjčovna Helios - služby spojené s půjčováním vozidel. Při sestavení řešení vycházíme ze specifických potřeb konkrétního prodejce nebo servisu. Nasloucháme svým zákazníkům a snažíme se porozumět jejich potřebám. Společnost slaví 27 let v České republice. Za tu dobu jsme se stali jedničkou na trhu v poskytování v oblasti návrhů implementace informačních technologií a řešení informačního prostředí ve firmách.


Pozáruční opravy notebooků a servis počítačů všech značek

Pozáruční opravy notebooků a servis počítačů všech značek

Přestal Vám fungovat notebook nebo osobní počítač a již se na něj nevztahuje záruka? Nevadí, odborníci ze společnosti ITC Services z Prahy 4 si poradí s opravami a servisem notebooků a počítačů všech značek. Pomocí diagnostiky závady notebooku zjistíme, kde je problém, poté Vám navrhneme cenovou nabídku opravy a vše s Vámi zkonzultujeme. V rámci pozáručního servisu a opravy Vám vyměníme prasklý LCD monitor, počítač vyčistíme od prachu a nečistot, opravíme základní desku včetně výměny konektorů, provedeme upgrade, odstraníme viry a zálohujeme data. V případě potíží s Vaším počítačem nebo notebookem po záruce neváhejte kontaktovat společnost ITC Services z Prahy 4!


Kancelářská technika - prodej a kompletní servis

Kancelářská technika - prodej a kompletní servis

Poskytujeme kvalitní služby s vysokou zárukou na zboží a se zárukou na servisní služby včetně dodávek materiálu. Prodej, servis: - notebooky - počítače - kopírky - tiskárny - multifunkční stroje - faxy - videodataprojektory - digitální fotoaparáty - skartovače. Provádíme pravidelné servisní prohlídky, které jsou plánovány dopředu. Expresní servisní zásahy vyřizujeme neprodleně okamžitě po zavolání.


Výpočetní a kancelářská technika, digitální fotoaparáty, prodej, montáž i odborný servis

Výpočetní a kancelářská technika, digitální fotoaparáty, prodej, montáž i odborný servis

Kompletní sortiment výpočetní i kancelářské techniky připravila společnost AZ-line s.r.o. s prodejnou v Moravské Třebové. Disponujeme širokou nabídkou nejrůznějšího výpočetního zboží i kancelářské techniky, jež distribuujeme pro maloobchodní prodej. Vybrat si můžete z široké nabídky stolních počítačů, notebooků i tabletů s nejrůznějším využitím. Součástí našeho sortimentu je pestrý výběr klávesnic, monitorů, myší a dalšího počítačového příslušenství. Jako doplňující zboží u nás naleznete i tiskárny, tonery, digitální fotoaparáty včetně kamer. Na naší prodejně Vám také ochotně poradíme a pomůžeme v případě instalací, montáží i servisu daného zařízení.