Dodávky zdravotnické techniky a vybavení

Dodávky zdravotnické techniky a vybavení

Předmět plnění nadlimitní veřejné zakázky „Dodávky zdravotnické techniky a vybavení“ je rozdělen na 5 částí, kdy uchazeči mohou podat nabídku na jakoukoliv část veřejné zakázky, několik částí veřejné zakázky nebo na všechny části veřejné zakázky.
Cílem veřejné zakázky je pořízení zdravotnické techniky a vybavení pro centrum komplexní geriatrické a paliativní péče v OOP a LDN – Město Albrechtice, které je detašovaným pracovištěm Sdruženého zdravotnického zařízení Krnov.

Část 1 (lehátka, noční stolky a křesla)
Předmět této části zakázky je podrobně specifikován v části III zadávací dokumentace. Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka několika typů lehátek vč. matrací, křesel a dalšího příslušenství. Předmětem dodávky bude dodávka předmětného vybavení do jednotlivých prostor rekonstruovaného objektu OOP a LDN – Město Albrechtice dle určení zadavatele.
Předpokládaná hodnota části 1 veřejné zakázky je 6 020 978, 50 Kč bez DPH.
Část 2 (vybavení rehabilitace)
Předmět této části zakázky je podrobně specifikován v části III zadávací dokumentace. Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka zdravotnické techniky a předmětů pro rehabilitaci pacientů.
Předpokládaná hodnota části 2 veřejné zakázky je 1 034 854, 55 Kč bez DPH.
Část 3 (zdravotnická technika)
Předmět této části zakázky je podrobně specifikován v části III zadávací dokumentace. Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka zdravotnické techniky.
Předpokládaná hodnota části 3 veřejné zakázky je 491 834, 71 Kč bez DPH.
Část 4 (nábytek)
Předmět této části zakázky je podrobně specifikován v části III zadávací dokumentace. Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nábytku do prostor rekonstruovaného objektu OOP a LDN – Město Albrechtice dle určení zadavatele, a to jak dispozičně, tak časově.
Předpokládaná hodnota části 4 veřejné zakázky je 620 413, 22 Kč bez DPH.
Část 5 (sanitka)
Předmět této části zakázky je podrobně specifikován v části III zadávací dokumentace. Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka sanitního vozidla pro zdravotnickou dopravní službu, typ A2 dle ČSN EN 1789+A1 a splňující podmínky této normy.
Předpokládaná hodnota části 5 veřejné zakázky je 1 016 528, 93 Kč bez DPH.
Veřejná zakázka vložena:
24.06.2016 07:05

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Bruntál

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00844641

Zadavatel ulice:
I. P. Pavlova 9

Zadavatel PSČ:
794 01

Zadavatel obec:
Krnov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33192100-3
Lůžka pro použití ve zdravotnictví

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spirometry MIR - spolehlivé přístroje pro vyšetření funkce plic

Spirometry MIR - spolehlivé přístroje pro vyšetření funkce plic

Sháníte spolehlivé přístroje pro vyšetření funkce plic? Naleznete je u společnosti UTILCELL, s.r.o. z Ostrovačic, která dodává spirometry MIR pro úplnou a orientační spirometrii. Spirometry zaznamenávají dýchání pacienta jako graf, který znázorňuje objem plic v závislosti na čase. Měření se provádí nádechem a výdechem přes měřící systém daného zařízení. Díky zabudovanému algoritmu probíhá automatické vyhodnocení naměřených parametrů, jež vyhovují různým kritériím Evropské respirační společnosti (ERS). Přístroje umožňují opakované či jednorázové použití s turbínkou FlowMIR. Turbínky nevyžadují pravidelnou kalibraci. V případě zájmu provádíme také jejich servisní kontroly.


Nabídka analyzátorů kompozice těla od firmy JAWON - měření tuku, svalové hmoty

Nabídka analyzátorů kompozice těla od firmy JAWON - měření tuku, svalové hmoty

Hledáte kvalitní profesionální analyzátor kompozice těla? Pak se neváhejte obrátit na nás! Máme pro Vás řadu profesionálních analyzátorů pro kompozici těla, které určují díky bioelektrické impedanční metodě hodnoty hmotnosti těla, které jsou rozdělené na: - svalová hmotu - tělní tuk - minerály - vodu Dále se provádí analýzu: - poměru pasu k bokům - útrobního tuku - bazální metabolismus a další důležité hodnoty pro určení správného cvičebního a stravního programu. Spolupracujeme se specialisty v oboru nutričního poradenství, aby naše analyzátory byly na profesionální úrovni. Více informací naleznete na našich webových stránkách!


Prodej Eshop - zdravotnický materiál, dezinfekce, laboratorní technika Hradec Králové

Prodej Eshop - zdravotnický materiál, dezinfekce, laboratorní technika Hradec Králové

BIČELS SERVIS, s.r.o. Hradec Králové Zaměřujeme se na prodej a servis techniky do zdravotnických zařízeních a laboratoří. Dále pak nabízíme spotřební zdravotní materiál, laboratorní techniku a pomůcky, dezinfekci a zdravotní nábytek včetně matrací. S námi si skvěle vybavíte nemocnice,zdravotní středisko či hospic nebo domovy pro seniory. Eshop - zdravotnický materiál: Dezinfekce Diabetologie Drobná technika Odběrové systémy Přístrojová technika Spotřební materiál Tiskopisy Zdravotní nábytek


Materiál, nástroje a pomůcky pro ortodoncii a estetickou stomatologii – prodej přes eshop

Materiál, nástroje a pomůcky pro ortodoncii a estetickou stomatologii – prodej přes eshop

Společnost Altis group z Břeclavi se zabývá prodejem ortodontického a stomatologického materiálu a pomůcek. Veškerý stomatologický materiál a pomůcky či nástroje pro estetickou stomatologii zakoupíte prostřednictvím našeho e-shopu. Dodáváme produkty předních výrobců ortodontického materiálu a pomůcek, jako je Ortho Organizers, Jeil Medical Corporation, Hu-Friedy, Gestenco International AB, RMO nebo Reliance Orthodontics. K dispozici máme široký sortiment produktů, jako jsou kovové, samoligovací a estetické zámky nebo pruty, kroužky a oblouky. K prodeji máme také například linguální a palatinální příslušenství nebo nástroje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš e-shop.


Lékařské přístroje Praha, prodej a servis lékařských přístrojů, monitory životních funkcí a EKG

Lékařské přístroje Praha, prodej a servis lékařských přístrojů, monitory životních funkcí a EKG

Lékařské přístroje s.r.o. Praha, prodej a servis Společnost Lékařské přístroje s.r.o. se zabývá prodejem a servisem lékařských přístrojů se specializací na intenzivní péči o pacienta. Podle potřeb zákazníka zajišťujeme instalaci zařízení, zaškolení ovládání přístroje a speciální aplikační činnosti. Dále provádíme preventivní prohlídky přístrojů s vystavením protokolů o kontrole. Na přístroje, které dodáváme a opravujeme, jsme vyškoleni přímo jejich výrobci. Lékařské přístroje s.r.o. Praha odvedou na Vašem přístroji profesionální práci. Více informací naleznete na našich stránkách, nebo telefonicky Vám zodpovíme veškeré dotazy.


Zdravotnická lehátka, křesla i stoly pro gynekologii, chirurgii i kosmetické salóny

Zdravotnická lehátka, křesla i stoly pro gynekologii, chirurgii i kosmetické salóny

Výrobou a konstrukcí kvalitního zdravotnického nábytku se zabývá společnost RESI Třeboň spol.s r.o. z obce Třeboň. Zaměřujeme se na výrobu nejrůznějších zdravotnických vyšetřovacích lehátek, křesel a stolů pro oblasti gynekologie, chirurgie i transfuzní oddělení. Vybrat si můžete z mnoha typů lehátek, jež jsou registrována pod známou výrobní značkou Jordan. Lehátka vyrábíme v nejrůznějších provedeních lišících se především v parametrech a možnosti využití. Polohovatelná lehátka nachází uplatnění v mnoha lékařských i nelékařských oborech včetně oddělení fyzioterapie a rehabilitace. Své nezastupitelné místo mají také v masážních a kosmetických salónech. K dispozici máme jak jednoduché modely lehátek, tak i ty jednomotorové s možností hydraulického nastavení výšky.