Hledám obchodního partnera a investora

Hledám obchodního partnera a investora

Poptávám touto cestou partnera, společníka a zároveň investora, na realizaci nápadu. Základem je vytvoření eshopu na míru, a následné financování projektu. Eshop by byl založen na unikátním systému možnosti získání společné slevy. Je počítáno s prodejem 3-8 ks na produkt a slevou která se pohybuje ve výši 20% a to s volitelným počtem produktů z různých kategorií. Zákazník tak sám z vlastní iniciativy bude sdílet a nabízet produkt pro něj dostupnými způsoby, facebook, instagram... atd. a to ve snaze o získání dalšího potenciálního zájemce o daný produkt. A to hlavně z důvodu jejich společného snížení ceny.
Svým sdílením tak neustále vytváří reklamu a přivádí další potenciální zákazníky, zvyšuje návštěvnost eshopu a dostává jej do podvědomí. Cílem je prodej za zajímavou cenu pro zákazníky a získání až 8 objednávek na jeden produkt. Počítáno se ziskem 25-30 % každý produkt je časově omezený. Zároveň tak můžou probíhat desítky prodejů. Eshop by mohl do budoucna sloužit zároveň jako portál pro prodejce, kteří by zde tímto systémem nabízeli své zboží, samozřejmě za provizi. A to nejen v Čr.
Pokud máte opravdu zájem a máte finanční zázemí, kontakty a jste zkušení v oblasti obchodu, kontaktujte mě. Myslím že by to mohlo být do budoucna zajímavé a byla by škoda nechat to jen tak být. Moje aktivni účast je samozřejmostí. Děkuji P.S
Poptávka byla vložena dne:
24.06.2016 09:16

Platnost poptávky:
24.07.2016 07:45

Kontaktní osoba:
Pavel Slovák

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Získali jsme první místo v prestižní realitní soutěži CIJ Awards ČR 2019

Získali jsme první místo v prestižní realitní soutěži CIJ Awards ČR 2019

Skvělá zpráva! Odměnou za naše úsilí je prvenství v realitní soutěži CIJ Awards Česká republika 2019 – Best Commercial Refurbishment. Cena v této prestižní realitní soutěži nám byla předána 28.11. ve zrekonstruované empírové síni Slovanského domu v historickém centru Prahy. Cenu jsme získali za rekonstrukci Budovy A a BB Centru v Praze 4, kdy investorem a majitelem budovy je právě naše společnost. Budova prošla kompletní revitalizací, která proběhla v roce 2018 a stala novým reprezentativním sídlem MONETA Money bank. Okouzluje novou fasádou i střešní zahradou s altánky, zelení a odpočinkovými zónami. Impozantní je barevné nasvícení fasády i barevný vodopád přes výšku osmi pater v atriu.


Sendvičové panely pro stavebnictví – stánky, průmyslové stavby, mobilní kontejnery

Sendvičové panely pro stavebnictví – stánky, průmyslové stavby, mobilní kontejnery

PSP izoterm s.r.o. Vysoké Mýto jsme firma co se zabývá výrobou tepelně izolačních sendvičových panelů s polyuretanem, polystyrenem. Výroba je zaměřena pro automobilové nástavby a pro stavebnictví. Sendvičové panely se využívají především na zateplování budov (fasádní panely) nebo z nich lze sestavit chladící či mrazící boxy, které lze namontovat i do stávajících prostor. prodejní stánky vrátnice domky pro zabezpečovací techniku železnic regulační stanice plynu mobilní kontejnery pro distribuci chlazených potravin


Bytová výstavba a investiční činnost v oboru nemovitostí

Bytová výstavba a investiční činnost v oboru nemovitostí

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti bytové výstavby a investiční činnosti v oboru nemovitostí? Společnost A.K.F. Správa nemovitostí a.s. se sídlem v Praze je na českém trhu již od roku 2002 a má za sebou mnoho úspěšných projektů. Při samotné bytové výstavbě si zakládáme především na individuálním přístupu k zadavatelům a kvalitním zpracování veškerých etap výstavby do posledního detailu. Informujte se o projektech společnosti A.K.F. Správa nemovitostí a.s. na webových stránkách nebo osobním setkáním.


Investiční činnost, prodej dluhopisů s jistotou a výplatou výnosů

Investiční činnost, prodej dluhopisů s jistotou a výplatou výnosů

Zvažujete rozumné zhodnocení svých peněz? Naše společnost REAL KREDIT a.s., sídlící v Uherském Hradišti, Vám prodá dluhopisy a ráda poradí v otázce těchto investic. Zakoupením zmíněných cenných papírů máte jistotu splacení investované částky, získání vysokých fixních úroků a výnosů. Investicí do rostoucích společností a vybraných projektů budou Vaše příjmy stabilní a pravidelné. Ke zdárnému obchodu stačí pouze vyplnit formulář, poslat podepsanou smlouvu a dohodnuté finance. Neváhejte a vložte svůj kapitál do správných rukou, kde nebudete platit žádné vstupní poplatky či daň z dluhopisu.