Zajištění podpory infrastruktury datových center VZP ČR

Zajištění podpory infrastruktury datových center VZP ČR

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dobu určitou v rozsahu tří let (36 kalendářních měsíců) s jedním uchazečem na zajištění služeb technické podpory hardwarové infrastruktury v lokalitách VZP ČR v souladu se zadávacími podmínkami této veřejné zakázky (dále též jen „smlouva“).

Technická podpora hardwarové infrastruktury VZP ČR se rozděluje:

A) dle umístění HW infrastruktury VZP ČR na:
a) Technickou podporu hardwarové infrastruktury datových center VZP ČR:
i. serverů datových center
• HP-UX,
• x86,
• síťové appliance,
ii. aktivních síťových prvků datových center,

iii. ostatních HW prvků datových center:
• diskových polí,
• SAN infrastruktury,
• páskových zálohovacích jednotek,
iv. centrálního systému zálohování,
v. monitoringu hardwarové infrastruktury datových center.

b) Technickou podporu hardwarové infrastruktury regionálních poboček VZP ČR:
i. serverů x86,
ii. zálohovacích páskových knihoven,
iii. diskových polí NAS,
iv. UPS jednotek.

B) dle formy poskytování podpory na:
a) základní služby podpory
b) rozšiřující služby podpory
b1) služby Mandatory podpory
b2) služby Optional podpory

V průběhu plnění této veřejné zakázky může zadavatel kdykoliv trvale vyřadit kterékoliv podporované zařízení HW infrastruktury VZP ČR (dále též jen „zařízení“) z poskytování pozáruční technické podpory HW infrastruktury DC nebo pozáruční technické podpory HW infrastruktury RP, a to za současného snížení celkové ceny plnění o cenu podpory vyřazeného zařízení. Změna rozsahu poskytování pozáruční technické podpory v důsledku vyřazení kteréhokoliv zařízení z poskytování podpory bude vždy provedena formou smluvního dodatku, jehož přílohou vždy bude odpovídajícím způsobem aktualizovaná Příloha č. 7 smlouvy (dále jen „Dodatek“). Postup při uzavírání jednotlivých Dodatků a účinnost požadovaných změn jsou blíže stanoveny v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace – „Obchodní podmínky ve formě závazného textu smlouvy“ (též jen „Obchodní podmínky“, viz článek III.) a Příloze č. 1 Obchodních podmínek – Specifikace předmětu plnění (též jen „Specifikace předmětu plnění“, viz bod 1.2.7.).

Detailní specifikace předmětu plnění je obsažena v Obchodních podmínkách a dále v přílohách:

• Příloha č. 2 – HW infrastruktura datových center VZP ČR
• Příloha č. 3 – Síťové prvky datových center VZP ČR
• Příloha č. 4 – HW infrastruktura regionálních poboček VZP ČR
• Příloha č. 5 – Seznam regionálních poboček VZP ČR
• Příloha č. 9 – Stand
Veřejná zakázka vložena:
23.06.2016 08:44

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
11.08.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Zadavatel IČ:
41197518

Zadavatel ulice:
Orlická 2020/4

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72261000-2
Podpora programového vybavení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Převodní software XmlRuian pro získání kresby katastrálních map, vývoj software na zakázku

Převodní software XmlRuian pro získání kresby katastrálních map, vývoj software na zakázku

Pokud k práci potřebujete převodní software pro získání kresby katastrálních map z registru RÚIAN, neváhejte a kontaktujte nás. My Vám můžeme doporučit náš software XmlRuian. Tento software je určen na převod dat získaných z veřejného registru RUIAN do databáze, do DGN výkresů, neboli umožní další zpracování. Často jej používají projekční kanceláře k získání prvních podkladů, v zemědělských podnicích na evidenci půdy, tvůrci GIS a další. Program XmlRuian je ideální na vytváření databáze kresby ze vstupního XML souboru, vytvoření DGN výkresů z obsahu importované databáze a vytvoření VKD výkresů a databáze kompatibilní s ISKN. Neváhejte a vyzkoušejte nás, těšíme se na spolupráci. Více informací na webových stránkách.


Zabezpečení společnosti, kybernetická bezpečnost GINIS

Zabezpečení společnosti, kybernetická bezpečnost GINIS

Potřebujete-li vyřešit problém s kybernetickým zabezpečením Vaší firmy a hledáte to nejvhodnější řešení, pak neváhejte využít služeb naší společnosti! Námi dodávané produkty představují komplexní řešení kybernetické bezpečnosti dle platné legislativy. Jsme členem sdružení KYBEZ a disponujeme specializovanými partnery. Umíme realizovat komplexní řešení kybernetické bezpečnosti. Provádíme analýzy informačních aktiv, zranitelných míst i případných hrozeb. IT prostředí veřejné správy známe velice důkladně. K dispozici jsou vždy cenově dostupné komponenty. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Zobrazení reklam v mobilních a webových aplikacích

Zobrazení reklam v mobilních a webových aplikacích

Nechali jste si vytvořit vlastní mobilní či webovou aplikaci? Nechte jí vydělávat díky implementované reklamě. Je to zcela jednoduché! Využijte reklamní systém AdMob od společnosti Google. K vytvoření reklamy v aplikaci stačí pár jednoduchých kroků. Vytvořte si účet v AdMob. Vaši aplikaci přidejte do systému a propojte s účtem AdMob pomocí vygenerovaného klíče. Proveďte nastavení účtu. A pak už můžete tvořit reklamní jednotky a kampaně. Pokud si nevíte rady, poraďte se se svým vývojářem.


Informační systém pro státní správu a samosprávu, flexibilní software

Informační systém pro státní správu a samosprávu, flexibilní software

Pracujete ve státní správě a potřebujete si zajistit potřebný kvalitní informační systém? Bez váhání se obraťte na naši společnost! Specializujeme se na tvorbu pružného softwaru a poskytování komplexní podpory klientům ve státní sféře, samosprávě i bankovnictví. Mezi naše klienty ministerstva i veřejné správy. Zajistíme zpracování studií, analýz a projektů, řízení projektů,komplexní aplikační, technická a metodická podpora, systémová integrace aplikací, vývoj programů na zakázku, implementace informačních systémů a školení uživatelů. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách nebo nás přímo kontaktujte!


Internet věcí, automatizace budov, HDL , inteligentní systémy vývoj

Internet věcí, automatizace budov, HDL , inteligentní systémy vývoj

Potřebujete zajistit automatizaci budovy pomocí moderní technologie HDL, pak se bez váhání obraťte na naši společnost! V oblasti Internetu věcí se naše společnost angažuje zejména v technologiích pro chytré budovy pomocí dceřiné společnosti HDL Automation s.r.o., zabývající se automatizací budov. Společnost zastupuje v ČR i SR výrobce systémů pro řešení HDL. Čínská společnost HDL během svého 30-ti letého působení zvládla realizovat inovativní aplikace v komerčním, rezidenčním a hotelovém odvětví. V oblasti Smart Cities se GORDIC zabývá především oblastí otevřených dat, energetického managementu, kybernetickou bezpečností a integračními projekty. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Mzdový účetní software Ainex - komplexní funkčnost za nízkou cenu

Mzdový účetní software Ainex - komplexní funkčnost za nízkou cenu

Účetní software Ainex, který vyvíjí firma ProgEco s.r.o. používají denně nejen profesionální účetní firmy, ale také malý i střední podnikatelé. Vlastníte autoservis nebo realitní kancelář? Díky programu Mzdy Ainex snadno zpracujete mzdovou agendu svých zaměstnanců za jednotky hodin měsíčně. Mzdový účetní software Ainex: - pro účetní firmy, malé a střední podnikatele - snadné zaučení do programu - zaměřený na efektivitu práce, úsporu času - neomezený počet zpracovávaných firem a zaměstnanců - pravidelné aktualizace. Program Mzdy Ainex vám zajistí komplexní funkčnost za opravdu nízkou cenu.