Výstavba a rekonstrukce chodníků a parkovišť

Výstavba a rekonstrukce chodníků a parkovišť

Předmětem veřejné zakázky na stavební práce je výstavba a rekonstrukce chodníků v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Veřejná zakázka vložena:
23.06.2016 08:43

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Statutární město Kladno

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Kladno

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
11.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Kladno

Zadavatel IČ:
00234516

Zadavatel ulice:
nám. Starosty Pavla 44

Zadavatel PSČ:
275 52

Zadavatel obec:
Kladno

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Opravný formulář č.5

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skleněné pracovní desky Liberec, výroba  a montáž včetně zaměření, designové řady skel

Skleněné pracovní desky Liberec, výroba a montáž včetně zaměření, designové řady skel

Nechcete přemýšlet kam urychleně odstavíte horký hrnec z plotny? Chcete svěřit přípravu oběda Vašemu muži, ale děsíte se na čem bude naklepávat nedělní řízky? Se skleněnou pracovní deskou můžete myslet úplně na něco jiného! Představujeme Vám firmu TRESEBURG s.r.o. Liberec, která se zabývá výrobou skleněných obkladů z tvrzeného skla. Na českém trhu působíme jako přední výrobci obkladového skla, známého pod značkou LONDON GLASS. Dodáváme nejen po celé ČR, ale i do zahraničí. Skleněné pracovní desky jsou jednoduché na údržbu a splňují ty nejvyšší hygienické nároky a co víc, vydrží toho opravdu dost. Na zaměření a montáže vyjíždíme z těchto lokalit: Praha, Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, Domažlice, Louny, Žatec, Český Krumlov. Otestujte pracovní desku ze skla již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, mejlem či poctít osobní návštěvou na adrese Domky 578/27, Liberec.


Strojní pokládka zámkové dlažby Praha, montáž zámkové dlažby na klíč, pokládka strojem OPTIMAS

Strojní pokládka zámkové dlažby Praha, montáž zámkové dlažby na klíč, pokládka strojem OPTIMAS

Pokládka dlažby, montáž zámkové dlažby na klíč, pokládka venkovní dlažby strojem OPTIMAS to vše Vám poskytne firma Miloslav Kobera. Svým zákazníkům z okolí Prahy jsem schopen zajistit kompletní strojní pokládku zámkové dlažby včetně vyrovnání terénu. Realizujeme novou dlažbu okolo domů, na příjezdové cesty a jiné venkovní plochy. Další služby: - lehká autodoprava do 3, 5 t - stěhování. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte firmu Miloslav Kobera telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Instalace větraných fasád, fasádních obkladů a tepelné izolace domu

Instalace větraných fasád, fasádních obkladů a tepelné izolace domu

Chystáte se v oblasti Brna na domě či jiné budově dělat tepelnou izolaci nebo větrané fasády a rádi by jste svůj projekt svěřili firmě, která odvede kvalitní práci? Pak se obraťte na nás. Větrané fasády jsou velice praktické, elegantní, funkční, bez údržbové a zaručíme i dlouhou životnost a mechanickou odolnost. Fasádní obklady SENOPLAN: -vhodné na obklad fasád či balkónové výplně zábradlí -mají vysokou odolnost proti počasí -bez údržbové -mechanická pevnost aj. Více informací ohledně tepelných izolací a větraných fasád najdete na našich www.


Lepení vinylu na zeď - jednoduché a rychlé řešení, bez bourání

Lepení vinylu na zeď - jednoduché a rychlé řešení, bez bourání

Vinyl se dá lepit na zeď koupelny (dokonce i do sprchového koutu), kuchyně, předsíně, chodby či jakékoliv jiné místnosti. Zvláště se hodí všude tam, kde jsou zdi hodně namáhané a v místech s velkou vlhkostí. Vysoká odolnost vinylu totiž neplatí jen pro pokládku na podlahu, ale také při lepení na zeď. Nejenže je vinyl odolný proti vlhkosti, poškrábání a oděru, ale zároveň se snadno udržuje. Jedná se o rychlé řešení, bez bourání. A pokud vinyl porovnáte s jinými druhy odkladů stěn, zjistíte, že jeho cena je výrazně nižší. Nový obklad na stěnu jakékoliv místnosti můžete mít jednoduše, rychle a bez bourání, zvolíte-li lepení vinylu na zeď od společnosti ZAHRADNÍK PARKET z Prahy!


Zajímavé a poutavé obklady na plot či fasádu domu z přírodního kamene nepravidelného tvaru

Zajímavé a poutavé obklady na plot či fasádu domu z přírodního kamene nepravidelného tvaru

Plánujete rekonstrukci domu? Přemýšlíte, čím by jste mohli ozvláštnit fasádu? Nebo stavíte plot? Obklady z přírodních kamenů nepravidelných tvarů dodají Vašemu domu stylový zajímavý vzhled. Obklady jsou neformátované, vybrat si můžete i tzv. na divoko, které mají výrazně nepravidelné rozměry, a samozřejmě máme k dispozici obklady z různých materiálů. Vybírejte u společnosti ABC service, obchodní společnost s.r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku, nedaleko Ostravy. Máme velký výběr neformátovaných obkladů, záleží na Vás, kterému dáte přednost. Jestli se k fasádě Vašeho domu bude více hodit žlutý pískovec, i v provedení divočina, či těrchovský pískovec, nebo také tzv. Paluch, což je pískovec nasekán na pásy. Nebo se Vám zalíbil vápenec žlutý či alpský? Rozmanité barvy má například i rula, která může být zelená, stříbrná, béžová, ořech, který je do červena. Rulu dodáváme i ve vystouplém provedení. Dále máme břidlici zelenou či černou. Jedná se o přírodní obklady, takže vždy bude výsledek originál a neopakovatelný. Záleží jen na Vašem vkusu, kterému obkladu dáte přednost. Obložit můžete fasádu domu, zděný plot či elektroskříně nebo plynové skříně.


Moderní a praktické fasádní obklady - odolné, protipožární a čistitelné

Moderní a praktické fasádní obklady - odolné, protipožární a čistitelné

Uvažujete, že Vaše budova potřebuje novou fasádu, ale nevíte jakou zvolit? Pak pro Vás máme řešení. Brněnská firma G Import spol. s.r.o poskytuje moderní fasádní obklady, které oživí každé bydlení. Vybrat si můžete ze tří hlavních typů obkladových fasád, a to: - Silbonit - Parklex - Kronoart Tyto moderní, designové a estetické fasádní obklady zmodernizují každou budovu. Mimo jejich estetické vlastnosti se mohou pochlubit dalšími praktickými znaky jako jsou: - protipožární - snadná údržba - neobsahují azbest - dlouhá životnost - odolnost vůči přírodním živlům - omyvatelnost (výhodné proti poškození grafity) - barevná stálost - ochrana proti UV záření - mechanická stálost Tyto odvětrávané fasádní obklady Vám budou dlouho a poctivě sloužit. Na víc udělají Vás dům či objekt nepřehlédnutým díky svému nadčasovému a modernímu designu. Pro více informací ohledně obkladových fasád brněnské firmy G Import spol. s.r.o. se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.