Poptávám opravu komínů

Poptávám opravu komínů

Poptávám opravu dvou zděných komínů na rodinném domku v Praze 9 - Čakovicích . Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
23.06.2016 09:20

Platnost poptávky:
23.07.2016 09:17

Kontaktní osoba:
Strnadová Daniela


Telefon:
+420 607 991 598

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce komínů Červený Kostelec – frézování a vložkování komínů

Rekonstrukce komínů Červený Kostelec – frézování a vložkování komínů

Zjistili jste, že Váš komín již nemá ten správný tah? Nebo potřebujete pro svůj klid komín řádně zkontrolovat? Nebo jste koupili nemovitost a nevíte v jakém stavu je komín? Od toho jsme tu my - Izomat, s.r.o. Červený Kostelec, postaráme se o vše. Naše firma Izomat si poradí také se starými, nefunkčními komíny, které vám opravíme pomocí systému vložkování. A to jak na rodinných domech, tak na průmyslových stavbách. Komíny frézujeme vlastní sadou komínové frézy. Frézování komínů provádíme po celé ČR!


Stavba a oprava komínů Praha – profesionální služby

Stavba a oprava komínů Praha – profesionální služby

Komín je neoddělitelnou součástí každého domu. Není sice vidět, ale jeho správné fungování je podmínkou bezpečného bydlení. Pokud opravujete střechu nebo je komín na Vašem domě ve špatném stavu, neváhejte kontaktovat odbornou formu kominictví Petr Jáchym a spol., sídlící v Uhříněvsi - Praha 10. Zajistíme profesionální opravu, zlepšení funkčnosti nebo úpravu při přechodu na jiný druh vytápění či zvonu uvedení do provozu u zcela nefunkčních komínů. Samozřejmostí je také stavba zcela nových komínů. Profesionální stavby a opravy komínů žádejte u firmy kominictví Petr Jáchym a spol.


Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Kominictví Koníček provádí veškeré služby v oblasti komínů. Nabízí kominické práce, kontroly a čištění komínů dle vyhlášky, vložkování komínů i revize spalinových cest. Postará se, aby váš komín vždy bezpečně fungoval a splňoval všechny předpisy. Chcete předejít poruchám komínu? Hledáte osvědčeného kominíka? Obraťte se na Kominictví Koníček, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví a s rekonstrukcí spalinových cest. Vždy vám zajistí bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin. Kominické práce: - kontrola komínů dle NV 91/2010 Sb. - čistění komínů - kontrola komínových průduchů - revize spalinových cest - stavba nových zděných systémových komínů - vložkování komínů - montáže nových komínových systémů - montáž ocelových nerezových komínů - opravy stávajících komínových těles - poradenská činnost v oblasti kominictví. Nepodceňujte péči o komín. Pravidelná kontrola komínu se vám vyplatí. Profesionální kominické práce provádí kominictví Koníček, který působí v okolí Uherského Brodu a Uherského Hradiště.


Kouřoviny a kouřovody s příslušenstvím - komínové roury a kolena ke kamnům

Kouřoviny a kouřovody s příslušenstvím - komínové roury a kolena ke kamnům

Kamna nemohou existovat bez komína a je třeba dbát na bezpečné odvedení spaliny z krbových kamen. U společnosti KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. nabízí kouřovody s příslušenstvím, kde si můžete vybrat jednotlivé součástky. Najdete zde jak komínové zděře a kolena ke kamnům, tak i komínové roury a trubky samotné. Kouřovody jsou určeny k topným a varným zařízením a jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu. Představují spolehlivý způsob, jak z kamen při topení bezpečně odvést veškeré spaliny. U nás si můžete pořídit: - kolena - roury - jednoduchou kouřovou zděř - kouřové víčko - růžici - kouřový profil T - přestavitelné kolena - kouřová záslepka, přechodka, redukce. Naši kompetentní a spolehliví pracovníci jsou schopni reagovat na Vaše specifické požadavky. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás.


Odborná kontrola spalinových cest Ostrava - měření spalin

Odborná kontrola spalinových cest Ostrava - měření spalin

Jsme držiteli certifikátu o oprávnění k měření účinnosti malých spalovacích zařízení a vypouštěných látek, přičemž tento certifikát zahrnuje také kontrolu spalinových cest. Nově již není dle zákona povinností provádět kontroly oprávněnými osobami, přesto je nutné dodržovat určité emisní hodnoty a v případě požádání, o nich předložit informace. Neváhejte a objednejte si u nás i Vy kontrolu měření spalin a společně můžeme v případě potřeby vymyslet i pro Vás optimální řešení, které pomůže zredukovat tyto škodlivé emise. Kontaktujte nás již dnes!


Odborná stavba nových komínů, rekonstrukce i opravy stávajících

Odborná stavba nových komínů, rekonstrukce i opravy stávajících

Hledáte profesionální firmu, která se postará o odbornou opravu vašeho komína nebo postaví úplně nový kvalitní komín? Obraťte se na naši společnost, která svou práci odvádí pečlivě a ta je zárukou vaší spokojenosti. Zajišťujeme prodej a montáž certifikovaných komínových systémů od výrobců Schiedel, Ciko, Heluz, Kors, Čupr, Lekon aj., které si u nás můžete objednat. Dále se specializujeme na sanace, frézování, vložkování a opravy komínových těles v nadstřešních částech. Provádíme revize, kontroly a čištění spalinových cest. Neváhejte a kontaktujte nás, co nejdříve! Postaráme se o to, aby byl váš komín, v co nejlepším stavu! Těšíme se na společnou spolupráci!