Poptávám zahraniční přepravu

Poptávám zahraniční přepravu

Poptávám přepravu volně ložených demižonů z RO Bukurešť do 68724 Uh.Ostrohu.Celkový objem asi70 m3 celková váha asi 6 tun.
Podmínka skříňové vozidlo.Nakládka možná ihned.Prosím o cenovou nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
23.06.2016 09:23

Platnost poptávky:
23.07.2016 09:18

Kontaktní osoba:
Karel Bláha

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných nákladů Itálie, Švýcarsko

Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných nákladů Itálie, Švýcarsko

JONAS SPEED s.r.o. je firma z České republiky a členským státem Evropské unie, která se specializuje nejen na dopravu do Švýcarska a Itálie, ale také zajistíme přepravy po celé České republice. Jsme schopni pokrýt přepravu i do ostatních evropských nebo mimoevropských států. V oblasti přepravy zajišťujeme mezinárodní autodopravu zásilek včetně přepravy nebezpečných nákladů ADR. Také provádíme expresní nákladní autodopravu a přepravu kusových a celovozových zásilek, při kterých využíváme sběrných linek.   Co vám zajistíme: - doprava zboží do Švýcarska, Itálie a zpět - expresní nákladní autodoprava a přeprava kusových a celovozových zásilek - sběrné linky - nadměrné náklady - zahraniční doprava v rámci Evropské Unie i mimo ni - celní služby - přeprava nebezpečných nákladů ADR - uskladnění a překládání zásilek.   Díky naší znalosti regionu a vytvořeným kontaktům doručíme zásilky s maximální efektivností a to za příznivé ceny a v požadovaném termínu.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. z Uničova je specialistou v oblasti mezinárodní kamionové autodopravy do Švýcarska a také na přepravu zásilek do nebo ze Švýcarska. Díky naším znalostem a kontaktům v tomto regionu Vám můžeme zaručit maximální efektivitu kamionové autodopravy do nebo ze Švýcarska. U dopravní společnosti JONAS SPEED s.r.o. máte jistotu: -Rychlého doručení zásilek -Bezkonkurenčních cen mezinárodní kamionové autodopravy -Expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska -Možnosti využit některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku -Zbavení se obav z prodlení doručení zásilky, naše vozidla totiž vyjíždí do Švýcarska několikrát za týden V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s mezinárodní kamionovou autodopravou do Švýcarska Vám poskytneme zdarma odborné poradenství a navíc pro Vás vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Přeprava nadměrných nákladů, lesnické, zemědělské a stavební techniky

Přeprava nadměrných nákladů, lesnické, zemědělské a stavební techniky

Potřebujete převést z bodu A do bodu B nadměrný náklad nebo zemědělskou, lesnickou či stavební techniku a sami na to nestačíte? Naše Autodoprava František Vlček z Řehlovic Vám s tím pomůže. Máme za sebou již řadu převozů a díky našemu týmu zkušených zaměstnanců jsme schopni zrealizovat jakoukoli náročnou i méně nenáročnou přepravu dle přání a požadavků zákazníka. Předem si prozkoumáme nejvhodnější trasy, zvolíme tu nejideálnější a sjednáme potřebné pojištění. Transportní služby zajišťujeme po celé Unii včetně zajištění veškerých potřebných povolení a doprovodů. Tak neváhejte a obraťte se na nás, budeme se snažit Vám s čímkoli pomoc.


Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Potřebujete dopravit náklad do zahraničí a hledáte společnost, která by se o to postarala? Obraťte se na firmu Seneca Trans, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v mezinárodní kamionové přepravě - jedná se o import a export - přepravy do Německa, Nizozemska, Belgie, Španělska, Rakouska, Švýcarska a Slovenska a také z těchto zemí zpět k nám. Nabízíme následující přepravní služby: - částečné i celovozové náklady - kusové a sběrné zásilky - termínované a kontejnerové zásilky - náklad pod kontrolovanou teplotou - chladírenské zboží - nebezpečné zboží podle ADR. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti logistiky a dopravních služeb, klademe důraz na zákaznický vzhled a usilujeme o maximální spokojenost zákazníků, takže nás neváhejte kontaktovat s požadavky na export a přepravu!


Export zboží do Anglie - od jedné palety až po 24 tun

Export zboží do Anglie - od jedné palety až po 24 tun

Společnost DORYS CZ s.r.o. z Příbrami nabízí své služby přepravy pravidelných nebo jednorázových zásilek odběratelům v Anglii. Naše nabídka je velmi flexibilní, vyhovíme zakázce již od 50 kg nebo od počtu jedné palety až do maxima 38 palet nebo 24 tun. K mezinárodní kamionové dopravě využíváme spolehlivá nákladní vozidla Mercedes a DAF a profesionální vyškolené řidiče. S přepravní společností DORYS CZ s.r.o. bude Vaše zboží bezpečně ve správný čas na správném místě. Pro další informace o přepravě nejen do Anglie nás prosím neváhejte kontaktovat.


Profesionální spediční a přepravní služby do Skandinávských zemí - dovoz a vývoz zásilek

Profesionální spediční a přepravní služby do Skandinávských zemí - dovoz a vývoz zásilek

Přenechejte starosti s přepravou zásilek nám! Naší specializací je spedice, transport a nákladní kamionová přeprava do Skandinávských zemí a zpět. Mezi naše služby patří: - celovozové i částečné zásilky - nákladní kamionová přeprava - sběrná služba - spedice - kompletní logistika a celní služby - skladovací služby - námořní a letecká doprava. Poskytujeme celokamionové přepravy, dovozy a vývozy zásilek, pravidelné sběrné linky a dokládkový systém. Klademe důraz na flexibilitu, rychlost a kvalitu s cílem dosažení maximální spokojenosti našeho zákazníka!